10 protingo žmogaus požymių

Originalas

Manote, kad esate protingesni už kitus? Būkime nuoširdūs, kas nenori būti pats protingiausias? Pabandykime išsiaiškinti, koks yra iš tiesų protingas žmogus, iš kurio visi galėtume pasimokyti. Ar žmogus protingas, ar ne, galima atskirti pagal tam tikrus bruožus. Štai jie.

1. Jie kalba ne tiek daug, kiek daro. Tiesiog jie žino, kad tik klausydamiesi kitų jie tampa protingesni.

2. Jie žino daugybę kitų dalykų, ne tik tuos, kuriuose specializuojasi. Jų talentas – kad jie nuolat domisi tuo, ką daro kiti žmonės.

3. Jei vikriai žongliruoja darbu, namais ir savo asmeniniais interesais. Ir niekada nepavargsta išlaikydami šį balansą. Jiems kažkaip pavyksta visu 100 proc. susitvarkyti su tuo, ką daro, vienu metu ir iš karto visuose frontuose.

4. Jie domisi aktualia informacija. Nors ne visada, bet dažnai jie peržiūri socialinių tinklų juostas ir populiarius tinklalapius, kad nepraleistų jokios aktualios informacijos, jie žino pasaulines madas ir visuomenės nuotaikas.

5. Net tada, kai jų gyvenime viskas vyksta ne taip, jie nesiliauja šypsotis. Protingi žmonės niekada nebus šokiruoti dėl to, kas įvyko, nes protingos smegenys pateikia jiems galimos įvykių eigos variantus anksčiau, jei spėja įvykti kas nors bloga.

6. Jie žino, kad paprastai būna patys protingiausi žmonės kambaryje, bet nešvaisto savo laiko tą įrodinėdami. Tačiau jie padarys viską, ką įmanoma, jeigu pamatys, kad gali dar ką nors kambaryje padaryti tokiu pat protingu, kaip jie.

7. Jeigu jie yra vadovai, padarys viską, ką įmanoma, kad žmonės, su kuriais jie dirba, taptų protingesni, labiau bendraujantys ir populiaresni, nei jie patys savo kolektyve. Jie nėra grėsmingi, nes žino, kad protas yra bendradarbiavimas. Dėl tos priežasties jie stengiasi įsitikinti, kad jų bendradarbiai būtų protingesni už juos.

8. Jie turi slaptų įgūdžių, kurių niekada neatskleidžia tol, kol nereikia. Jie nejaučia poreikio demonstruoti visas savo galimybes, kad įrodytų esantys geresni už kitus.

9. Jie gali neturėti ar turėti brangų išsilavinimą. Kai jie šalia jūsų, jūs niekada nesužinosite, koks jų išsilavinimas, kol neatversite jų gyvenimo aprašymo.

10. Jie niekada, niekada ir jokiomis aplinkybėmis nepastatys jūsų į kvailio vietą, net jeigu jiems bus lengva tą padaryti. Jie žino iš karčios patirties, kad statantys ką nors į kvailio vietą patys atrodo kvailai.Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Kodėl brandūs vyrai renkasi jaunesnes?

Tenka daug kalbėtis su žmonėmis gana asmeniškomis temomis. Ypač mėgstu pasiklausyti, ką kalba vyrai. Kas jau kas, o jie tikrai turi ką pasakyti apie tai, kodėl, likę vieni ir sulaukę maždaug 40 metų, jau turėdami pakankamai patirties bei neblogai susitvarkę materialią gyvenimo pusę, renkasi į gyvenimo drauges jaunas moteris ar…

Kokias paslaptis protingiausia pasilaikyti sau

Originalas Sakoma, kad jeigu paslaptį sužino vienas žmogus, ji tampa vieša. O kaip maga pasidalyti su kuo nors savo paslaptimi ir kaip dažnai išsipasakojame tada, kai nereikėtų to daryti! Štai keli paslapčių variantai, kai tikrai verčiau derėtų nutylėti. 1. Praeities šešėliai Kiekvienas žmogus turi teisę klysti. Jei sužinotumėte, kad kuris…

Šviesi galva

Originalas Šviesių galvų – tikrąja šio žodžio prasme šviesių – mažai. Be abejo, yra žmonių, pavyzdžiui, mokslo sferoje, kurie racionaliai, aiškiai mąsto apie daugelį dalykų. Tačiau šitas mokslinis aiškumas yra grįstas abstrakčiomis sąvokomis. Visi dalykai, apie kuriuos tik ima kalbėti kuris nors mokslas, įgauna abstraktų pobūdį, o abstrakčios sąvokos visada…

Teisingų santykių nesukursime su neteisingu žmogumi

Tai skamba pakankamai žiauriai, tačiau kai kuriems žmonėms ir kai kuriems santykiams paprasčiausiai nelemta tapti mūsų gyvenimo dalimi. Neturi reikšmės, kaip stipriai stengsimės ir kiek daug nuveiksime tų žmonių ir santykių labui. Judu su šiuo žmogumi galite būti paprasčiausiai nesuderinami ir jums nelemta būti drauge. Visi turėjome santykių, dėl kurių…

Ar įmanoma save užprogramuoti gerai dienai?

Originalas Būna dienų, kai išeini į miestą su pakilia nuotaika, tačiau grįžti namo perpykęs kelis kartus. Dėl to, kad teko susidurti su nemalonia moteryte ar ne ta koja iš lovos išlipusiu dėdule. Dažnai žmonių bendravimo kultūra galima įsitikinti viešajame transporte – jei netyčia atsitrenki į kitą žmogų, geriausiu atveju sulauksi…