20 patarimų visiems gyvenimo atvejams

Originalas

Kartais smulkmenos gali išvaduoti iš nemalonios situacijos ir pataisyti nuotaiką. Galbūt šie paprasti patarimai pravers ir jums.

* Kai ruošiatės kalbėti per susirinkimą, pasirūpinkite, kad po ranka turėtumėte vandens buteliuką. Jeigu pamiršite, ką norėjote pasakyti, atsigerkite vandens. Niekas nepastebės jūsų sutrikimo, o jūs laimėsite laiko sukaupti mintims.

* Negalite parduotuvėje prisikviesti konsultanto? Prieikite prie pačios brangiausios prekės (televizoriaus, kompiuterio ar pan.) ir apžiūrinėkite kainą. Iškart kas nors prisistatys.

* Jei įtariate, kad jūsų automobilį kažkas seka, padarykite keturis posūkius į vieną pusę. Jūs sugrįšite į senąją vietą. Jeigu įtartina mašina vis dar bus už jūsų, žinosite, kad neklydote.

* Darbe uždėkite ant mėgstamo mėlyno tušinuko raudoną dangtelį. Niekas nevagia raudonų rašiklių!

* Jeigu jus kas nors užklups užsiimant negarbingu reikalu, sakykite, kad pralaimėjote lažybas.

* Pigiausios prekės parduotuvėse būna išdėstytos aukščiau arba žemiau akių lygio.

* Nesproginėjančius muilo burbulus išpūsite iš tokio mišinio: 6 dalys vandens, 1 dalis (kukurūzų) sirupo ir 2 dalys skysto muilo.

* Pirkdami braškes, pauostykite jas. Jeigu jos skleidžia stiprų malonų aromatą, bus skanios. Jei nėra jokio kvapo, geriau nepirkite.

* Pirkdami apelsinus ir greipfrutus, atkreipkite dėmesį į jų svorį. Kuo sunkesnis vaisius, tuo jis bus sultingesnis ir skanesnis.

* Sugaiškite 15 minučių vakarais prieš miegą ir susirašykite rytdienos planą. Atsibudę kitą rytą stenkitės jo laikytis. Dienos bėgs prasmingiau.

* Išsitraukite išmanųjį telefoną iš kišenės ir nufilmuokite trijų sekundžių trukmės įrašą apie tai, kas yra aplink jus. Kartodami šį triuką kasdien, metų pabaigoje turėsite 18 minučių trukmės vaizdo įrašą apie tai, kas jums nutiko per metus.

* Jeigu netikėtai išsiuntėte pranešimą ne tam žmogui, skubiai įjunkite telefone lėktuvo režimą. Kai bus sustabdytas siuntimas, galėsite pašalinti pranešimą.

* Kad nepamirštumėte svarbaus daikto išeidami iš namų, įsidėkite jį į batą.

*Jei pajutote, kad kažkas įkrito į akį, pažiūrėkite žemyn, plačiai atmerkite akis ir pradėkite mirksėti.

* Susipažinę su žmogumi, garsiai pakartokite jo vardą  – taip sumažinsite galimybę jį pamiršti.

* Žiūrėdami vaizdo įrašą „YouTube“ svetainėje ir spaudydami klavišus nuo 1 iki 9, galite peršokti 10, 20, 30, 40 proc. į priekį.

* Jei ruošiatės kepti pyragą ir pamiršote nupirkti kiaušinių, galite pakeisti juos bananais. 1 kiaušinį atitinka pusė banano.

* 15 minučių juoko daro tokį pat teigiamą poveikį sveikatai kaip 30 minučių pritūpimų. Kuri mankšta bus malonesnė, turbūt aišku.Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Neprašykite to, ko patys negalite duoti

Dažniausiai tai vyksta tarp sutuoktinių. Nors pasitaiko ir tarp partnerių, vaikų, draugų, kolegų, praktiškai visuose santykiuose. Kalba eina apie situaciją, kai viena pusė primygtinai prašo ar net pyksta, kažko reikalaudama iš kitos. Tačiau praeina šiek tiek laiko ir paaiškėja, kad tas žmogus pats nepajėgus ar nesugeba duoti to, ko reikalavo…

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…