30 asmenybės tobulėjimo dėsnių

Originalas

Augimas užprogramuotas mumyse nuo pirmųjų ląstelių pasidalinimo akimirkos. Iš pradžių mes augame, vystomės, mokomės pačių paprasčiausių dalykų, vėliau daugeliui parūpsta asmenybės vystymasis, dvasinis tobulėjimas. Šios gyvenimiškos taisyklės pagelbės efektyviau žengti saviugdos ir savęs pažinimo keliu!

1. Kaip viduje, taip ir išorėje.

2. Toks pritraukia tokį.

3. Jei kas nors aplinkoje atkreipia jūsų dėmesį ir sukelia tam tikras mintis ir emocijas, vadinasi, jūs tai turite savyje. Situacija žada pamoką.

4. Jei mes vengiame tam tikros situacijos, už jos slepiasi baimė ar skausmas.

5. Ką bedarytumėte, darykite tai 100% įsijautę ir susitelkę.

6. Padarę tai, kuo nesididžiuojate, nekaltinkite savęs, o išanalizuokite kas vyko per, prieš ir po – savo mintis, emocijas ir nuojautas. Ir pasimokykite.

7. Situacijas sukelia mūsų mintys ir mūsų blokai.

8. Mūsų blokai – tai, ką turime sužinoti ar suprasti apie šį pasaulį.

9. Jei jūs pastoviai patenkate į tokią pat situaciją ar dažnai sergate, jūs mokotės konkrečią pamoką. Ką turite suprasti apie šią situaciją?

10. Jūs esate priežastis to, kas su jumis vyksta.

11. Nebandykite pakeisti pasaulio ir kitų žmonių, pradėkite nuo savęs. Kai pakeisite savo mintis, įsitikinimimus, pasikeis ir jus supantys žmonės, pasikeis jūsų pasaulis.

12. Jei sau ir aplinkiniams teigiate, kad jūs jau pasikeitėte, vadinasi, jūs visiškai nepasikeitėte, tai – kaukė.

13. Jei sau ir aplinkiniams teigiate, kad tam tikroje jūsų gyvenimo sferoje viskas labai gerai, vadinasi, ten kažkas ar viskas labai negerai. Tai kalba kaukė. Būtent šioje vietoje būtina įdėmiai į save įsižiūrėti.

14. Nevertinkite jums duodamų patarimų ir siūlomos pagalbos kaip nuorodų į jūsų trūkumus ir nesugebėjimą pačiam/pačiai išspręsti problemą.

15. Kai neturite ko nors, ko labai norite, vadinasi nenorite, arba neketinate iš tiesų tai turėti. Norėdami gauti ką nors konkretaus, labai aiškiai apibrėžkite, ko norite. Mokykitės šlifuoti minčių krištolo briaunas.

16. Niekada negalvokite apie tai, ką jums gali duoti ar ką norite gauti iš kitų žmonių. Taip jūs prarandate patrauklumą.

17. Nenorėkite būti stipriu/stipria Tikroji jėga slypi meilėje ir dėmesyje sau ir pasauliui.

18. Vyras tampa laisvas ir įgalus veikti tada, kai jį mylinti moteris savo valia atsisako jį laikyti savo nuosavybe.

19. Galvokite apie tai, ko norite, o ne apie tai, ko nenorite.

20. Gerbūvis neateis vien todėl, kad jums nepatinka gyventi nepritekliuje.

21. Jūsų dėmesys yra kanalas, kuriuo teka mintis maitinanti energija. Paskui mintį seka kūrybinė energija.

22. Negatyvios emocijos neduoda to, ko norite, jos duoda tik tai, ko nenorite.

23. Svajonės ir fantazijos parodo jums jūsų potencialą.

24. Vaizduotė išveda už apribojimų ribos ir išlaisvina jūsų potencialą.

25. Jei pastoviai sau aiškinate, kodėl negalite turėti to, ko norite, jūs niekada to negausite. Geriau galvokite, kodėl jūs galite tai turėti.

26. Vertinkite pinigus ir materialines gėrybes ne kaip jūsų poreikių patenkinimą, o kaip savęs pažinimo instrumentą, leidžiantį platesnę saviraišką ir potencialo realizaciją.

27. Fokusuokitės į tai, ką norite turėti, o ne į bandymus išsivaduoti nuo to, ko nenorite. Daugelis nežino ko nori, tačiau labai gerai žino, ko nenori.

28. Jei negalite patikėti, kad kas nors gali įvykti, tai niekada neįvyks.

29. Išmokite kurti gerbūvį savo gyvenime, tai – jūsų augimo procesas.

30. Jūsų gyvenimo tikslas – gautos patirties pagalba praplėsti sąmonę…Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…