37 svarbios pamokos, sulaukusiems 37-erių

1. Laimė slypi viduje. Mes eikvojame pernelyg daug laiko, ieškodami pritarimo ir paguodos iš šalies. Ir visada paaiškėja, kad ne ten ieškojome. Pažvelkite savo vidun.

2. Būkite už viską dėkingi. Už blogą, už gerą, už siaubingą. Gyvenimas pats savaime – neįkainuojama dovana. O pasitenkinimas ir skausmas – mūsų kelio dalis.

3. Pakeiskite požiūrį ir gyvenimas pasikeis. Kai jaučiate baimę, pyktį, nuoskaudą, tiesiog pažvelkite į situaciją kitu kampu.

4. Negalima padaryti visų laimingais, išliekant pačiu savimi. Bet visgi geriau surizikuoti ir likti nesuprastu, nei būti mylimu, tačiau apsimesti tuo, kuo nesi.

5. Pasaulis aplink tave – tai veidrodis. Tai, ką mėgstame kituose – atspindys to, ką mėgstame savyje. Tai, kas mus skaudina kituose – indikatorius to, į ką laikas atkreipti dėmesį savyje.

6. Kiekvieno žmogaus pasirodymas mūsų gyvenime turi kažkokį tikslą. O mes jau patys nusprendžiame, mokytis iš pamokų, kurias jis mums pateikia, ar ne. Kuo bjauresnis jo vaidmuo mūsų gyvenime, tuo rimtesnė pamoka.

7. Tikėkite. Tiesiog reikia žinoti, kad pačiais sunkiausiais momentais pasaulis jus parems ir viskas bus gerai.

8. Neimkite visko taip giliai į širdį. Kitų žmonių poelgiai – tai atspindys to, kas vyksta jų asmeniniame gyvenime. Ir, kaip taisyklė, su jumis tai neturi nieko bendro.

9. Gamta gydo. Pasivaikščiojimas gryname ore ir gražūs peizažai stebuklingu būdu išvalo galvą nuo nereikalingų minčių, sugrąžina atgal į gyvenimą ir pakelia nuotaiką.

10. Nuskriausti žmonės patys skriaudžia. Ir vis tiek mylėkite juos. Nors niekas nedraudžia mylėti per atstumą.

11. Kad išgytum, reikia išjausti. Pažvelkite į akis savo baimėms ir silpnybėms. Žiūrėti tiesai į akis skaudu. Tačiau tikrai verta tai daryti. Perspektyvoje viskas pasitaisys.

12. Perfekcionizmas – iliuzija. Ir labai liguista. Atsipalaiduokite. Siekite tobulumo, tačiau leiskite sau klysti ir būti laimingais, nepriklausomai nuo rezultato.

13. Nesikoncentruokite vien ties savo tikslais ir troškimais. Šitaip rizikuojate pražiopsoti gyvenimo ir jus supančių žmonių grožį. Pasaulis nuostabus, kai žengiate per jį plačiai atvertomis akimis.

14. Švęskite pergales. Mėgaukitės kiekviena, net smulkiausia sėkme.

15. Mokėkite atleisti. Visų pirma to reikia tau pačiam, o ne tiems, kurie tave nuskriaudė. Atleisdamas, įgyji ramybę ir laisvę, kurių nusipelnei. Atleisk lengvai ir greitai.

16. Visi mes turime neįtikėtiną intuiciją. Jei sustosime, apmirsime ir įsiklausysime, išgirsime savo vidinės išminties balsą. Klausykitės tylaus savo širdies kuždėjimo. Ji žino tikrą kelią.

17. Būkite tikrais. Pasaulyje nėra kito tokio žmogaus kaip jūs. Būkite nuoširdūs, gyvenkite ir kvėpuokite pilna krūtine, eidami link numatyto tikslo.

18. Visi mes – kūrėjai. Turint pakankamai atkaklumo ir koncentracijos – įmanoma viskas. Prisiminkite tai.

19. Mes spinduliuojame šviesą. Jūs spinduliuojate šviesą. Visi mes spinduliuojame šviesą. Tik kai kurie patys save pritemdo ir prigesina. Būkite jiems šviesos spinduliu ir rodykite jiems kelia.

20. Nežiūrėkite į gyvenimą pernelyg rimtai. Vis tiek jam pasibaigus, niekas neišliks gyvas. Šypsokitės. Leiskite sau pakvailioti. Naudokitės momentu. Pramogaukite.

21. Apsupkite save žmonėmis, kurie jus myli ir palaiko. Ir patys juos mylėkite bei palaikykite. Gyvenimas pernelyg trumpas, kad tenkintumėtės kažkuo mažesniu.

22. Jei turite didelę svajonę, aistringai jos siekite.

23. Kuo daugiau duodate, tuo daugiau gaunate. Dalinkitės išmintimi, meile, talentu. Dalinkitės lengvai. Ir pamatysite, kiek daug šiame gyvenime grožio jums sugrįžta.

24. Svarbiausia – neišdalinkite savęs iki galo. Nes jeigu vidus ištuštės, nebeliks ko dalinti. Svarbu išlaikyti balansą.

25. Sakykite „Taip“ viskam, nuo ko sužiba jūsų akys. Sakykite „Ne“ viskam, kas jūsų nedomina ar kam neturite laiko. Laikas – pats vertingiausias resursas, jis neatsinaujina. Eikvokite jį protingai.

26. Kartais mes išaugame iš senų draugysčių. Tai nereiškia, kad mes ar draugai tampame blogais. Tai reiškia, kad mūsų keliai išsiskyrė. Išsaugokite draugus širdyje, bet jeigu jie pradeda jus skaudinti ar stabdyti, vadinasi, atėjo laikas padidinti distanciją.

27. Baimė – labai geras rodiklis, parodantis, ko iš tikrųjų norime ir ko mums reikia šiame gyvenime. Leiskite jai būti kompasu ir mėgaukitės jaudinančiais nuotykiais, į kuriuos ji jus veda.

28. Įveikti baimę – pati naudingiausia paslauga, kurią galite sau suteikti. Tuo jūs įrodote sau, kad galite viską. Tai puikiausias pasitikėjimo savimi generatorius.

29. Mūsų kūnas – tai transportas, kuris gabena mus į laimę. Mylėkite jį, tausokite, jei norite jaustis žvalus ir energingas. Tačiau niekada neužsiciklinkite. Išvaizda yra subjektyvi ir laikui bėgant, vienaip ar kitaip keičiasi. Jaustis kūne komfortiškai ir patogiai – štai kas svarbiausia.

30. Kaip galima dažniau sakykite ir demonstruokite artimiesiems, kaip juos mylite. Šito niekad nebus per daug. Jūsų laikas, buvimas šalia, meilė ir nuoširdus rūpinimasis – pati geriausia dovana.

31. Gyvenkite dabartimi. Tai vienintelis dalykas, kurį mes šiuo momentu turime. Mokykimės iš praeities klaidų ir mėgaukimės maloniais prisiminimais, bet nesikabinkime už jų ir neleiskite kad praeitis imtų mus persekioti. Galima svajoti apie ateitį, tačiau be fanatizmo.

32. Gyvenimas – tai pakilimai ir kritimai. Kad atskleistume visą savo potencialą, turime patirti ir viena, ir kita. Tiesiog reikia tvirčiau laikytis ir mėgautis kelione.

33. Visi mes esame viena didelė žmonių šeima. Niekas iš mūsų ne geresnis ir ne blogesnis už kitus. Tiesiog kažkuriuo gyvenimo momentu būtent mes žinome, ką daryti. O sekantį kartą tai gali būti kas nors kitas.

34. Būkite dėkingas už visa tai, ką turite gyvenime. Tokiu būdu jūs sukuriate aplink save erdvę dar didesnei gerovei, pritraukdami džiaugsmą, meilę, sveikatą ir klestėjimą.

35. Jūs – ne Visatos centras. Nors kartais jūsų ego verčia jus taip manyti. Neverta. Pasižiūrėkite į pasaulį ir žmones aplinkui ir sužinosite daug naujo ir nuostabaus.

36. Pasauliui reikia daugiau meilės, šviesos ir juoko.

37. Jūs esate pats sau guru. Didžiąją dalį gyvenimo mums nurodinėja, ką daryti, kaip galvoti, kas yra gerai ir kaip pasiekti sėkmę. Neverta visu tuo besąlygiškai tikėti. Galvokite patys. Laužykite svetimų įbruktas nuostatas. Kai tik nustosite daryti tai, ko iš jūsų laukiama ir pradėsite sekti savo pačių intuicija, pasijusite laimingas.

Šaltinis


DAUGIAU ŠIA TEMA

Kenksminga pernelyg rimtai žiūrėti į gyvenimą Galvoti, spėlioti: "paskambinti ar nepaskambinti?", "parašyti ar neparašyti?", "pasakyti ar nepasakyti?" - labai kenksmingas užsiėmimas. Kenksmingas t...
Paleiskite šiuos dalykus ir tapkite laimingi Esame linkę įsikabinti į tuos dalykus, kurie iš tikrųjų neturi jokios reikšmės. Kai suvoksite, kad visa tai - ne daugiau kaip miglota perspektyva, tur...
Žmonės, kurie verkia filmų metu, – patys stipriaus... Pati svarbiausia žinia apie žmonės, kurie verkia filmų metu (jei tai ne nėščioji), – yra ta, kad jie moka atjausti. Tai – ypatinga žmonių rūšis, moka...
Ar tiesa, kad meluodami žmonės visada žiūri į deši... Originalas Tikriausiai esate tai girdėję šimtus kartų - meluodamas dešiniarankis būtinai pažiūri į dešinę. Žmonės nelabai žino, iš kur atsirado šis t...
12 perspėjančių angelo sargo ženklų Originalas Tikima, kad kiekvienas žmogus turi savo angelą sargą. Jis nematomas būna šalia mūsų nuo gimimo akimirkos ir saugo mus nuo nelaimių. Daugel...
Įtariu, šią naktį vėl liksiu be sekso… Niekada nebandžiau aiškintis, kuo vyriškas seksualumas skiriasi nuo moteriško. Ir niekada nemėginau išsiaiškinti, kaip pasireiškia Marso ir Veneros po...
Vaikų atiminėjimo vajus Klasika sako „ieškokit moters“. Aš sakau „laikai keičiasi – ieškokit pinigų“. Kai nesuprantate, kodėl kažkas vyksta, paklauskite, kas iš to uždirbs. ...
Tik tu pats gali viską pakeisti Nesakyk: "Aš nelaimingas meilėje". Sakyk: "Aš negaliu sudominti savimi mylimo žmogaus. Nesakyk: "Mane išdavė". Sakyk: "Aš patikėjau tuo, kuriuo never...
Dešimt įdomiausių faktų apie mediciną, kurie gali ... Originalas „Bright Side“ surinko dešimt įdomiausių faktų apie mediciną ir kai kurie jų gali tapti jums tikru atradimu. Pirmas nėštumo testas pasirod...
Kai vyrui gerai, moteriai – stresas -Mielasis, tau viskas gerai? -Aha, viskas puiku. -Ne ne puiku! Tu dėl kažko įsižeidęs? -Dėl nieko aš neįsižeidęs, iš kur tu ištraukei? -Tu tyli ir...
Kas vyksta organizme naktį Pasiruošimą miegui organizmas pradeda jau dešimtą valandą vakaro. 22:00 - kraujyje padvigubėja leukocitų kiekis - imuninė sistema pradeda jai patikėt...
Kas dedasi moteriškose galvelėse Nusprendžiau pagaminti paprastas salotas, pradžiuginti šeimą. Salotas su vištiena. Juo labiau, kaip tik liko šiek tiek virtos vištelės, vis tiek jos j...
Bumerangas Įsijungi kompiuterį ir pradingsti jame. Vaikas kviečia pažaisti, kaip visada, pačiu netinkamiausiu momentu. Lenda su savo kvailystėmis. Erzina. "Kaip...
Patys maloniausi Zodiako ženklai Ne paslaptis, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savų privalumų. Avinas - teisingas ir sąžiningas, Mergelė - rūpestinga, o kur sutiksite Dvynį - ten ...
Atsitiktinumų nebūna Kartais labai norisi laikyti atsitiktinumą tiesiog paprastu sutapimu, tačiau nesigauna. Atleiskite už išsireiškimą, tačiau sutapimai nesutampa... Nema...
Komforto diktatūra Galima daug samprotauti apie plataus vartojimo produktus, atsiradusius mokslinės ir techninės pažangos dėka ir kurie skirti, kaip įprasta sakyti, žmon...
Kelios pastabos praskaidrėjimų ir prašviesėjimų mė... Neseniai kabinete suskambo telefonas ir vyriškas balsas pranešė, kas aš nieko nesuprantu gyvenime. -Šit kaip? - susidomėjau. -Jūs šaipotės iš Rytų P...
Kuo skiriasi Viduramžių ir šiuolaikiniai paaugliai... Egzistuoja nuomonė, kad Rytuose tėvai auklėja vaikus labai griežtai, tačiau vos prieš kelis šimtmečius ypatingu žiaurumu vaikų atžvilgiu pasižymėjo bū...
Trijų klausimų testas, kuris per kelias minutes nu... Originalas Atlikite šį testą ir patys pasitikrinkite savo kognityvinius gebėjimus. Pagalvokite, atsakymus užrašykite ir paskui palyginkite juos su te...
Kaip keršija Zodiako ženklai Iškrėtėte kiaulystę ir nežinote, kaip sureaguos žmogus? Išsiaiškinkite, koks jo Zodiako ženklas ir paskaitykite šį tekstą. AVINAS Įsivaizduoti keršt...
Neatsisakykite svajonių Matau vis daugiau žmonių, kurie, slegiami realybės, atsisako svajonių. Ypač dabar, keistos ekonomikos laikais. Visada labai liūdna į tai žiūrėti. Nes ...
Jums skubiai reikalingos permainos gyvenime Jaustis nesveiku - ne visada reiškia antsvorį ar ligą. Mes galime sirgti morališkai ir mentališkai. Bėgant laikui, mes apaugame prastais įpročiais ir ...
Pusiau rimtai. Svorį metančios moters vyro dienora... (labai senas internetinio folkloro perliukas, bet gal kas dar neskaitė) Aš, žinoma, viską suprantu. Suprantu visų moteriškių, tame tarpe ir mano myli...
Kur dingsta tradicijos Man dažnai rašo: jeigu jūsų tradicijos yra tokios puikios, tai kodėl žmonės jų atsisako? Tradicijos - labai įdomus dalykas, naudingas ir reikalingas,...
Mergaičių pareigos senovėje Tradicinėje visuomenėje mergaites imdavo mokyti darbų anksčiau nei berniukus. Jos jau nuo 6 metų sėsdavo verpti, ganė viščiukus, nuo septynerių - siuv...

Parašykite komentarą