37 svarbios pamokos, sulaukusiems 37-erių

1. Laimė slypi viduje. Mes eikvojame pernelyg daug laiko, ieškodami pritarimo ir paguodos iš šalies. Ir visada paaiškėja, kad ne ten ieškojome. Pažvelkite savo vidun.

2. Būkite už viską dėkingi. Už blogą, už gerą, už siaubingą. Gyvenimas pats savaime – tai neįkainuojama dovana. O pasitenkinimas ir skausmas – tai mūsų kelio dalis.

3. Pakeiskite požiūrį ir gyvenimas pasikeis. Kai jaučiate baimę, pyktį, nuoskaudą, tiesiog pažvelkite į situaciją kitu kampu.

4. Negalima padaryti visų laimingais, išliekant pačiu savimi. Bet visgi geriau surizikuoti ir likti nesuprastu, nei būti mylimu, tačiau apsimesti tuo, kuo iš tiesų nesi.

5. Pasaulis aplink tave – tai veidrodis. Tai, ką mėgstame kituose – tai atspindys to, ką mėgstame savyje. Tai, kas mus skaudina kituose – tai indikatorius to, į ką laikas atkreipti dėmesį savyje.

6. Kiekvieno žmogaus pasirodymas mūsų gyvenime turi kažkokį tikslą. O mes jau patys nusprendžiame, mokytis iš pamokų, kurias jis mums pateikia, ar ne. Kuo bjauresnis jo vaidmuo mūsų gyvenime, tuo rimtesnė pamoka.

7. Tikėkite. Tiesiog reikia žinoti, kad pačiais sunkiausiais momentais Visata jus parems ir viskas bus gerai.

8. Neimkite visko taip giliai į širdį. Kitų žmonių poelgiai – tai atspindys to, kas vyksta jų asmeniniame gyvenime. Ir, kaip taisyklė, su jumis tai neturi nieko bendro.

9. Gamta gydo. Pasivaikščiojimas gryname ore ir gražūs peizažai stebuklingu būdu išvalo galvą nuo nereikalingų minčių, sugrąžina atgal į gyvenimą ir pakelia nuotaiką.

10. Nuskriausti žmonės patys skriaudžia žmones. Ir vis tiek mylėkite juos. Nors niekas nedraudžia mylėti juos ir per atstumą.

11. Kad išgytum, reikia išjausti. Pažvelkite į akis savo baimėms ir silpnybėms. Žiūrėti tiesai į akis yra skaudu. Tačiau tikrai verta tai daryti. Perspektyvoje viskas pasitaisys.

12. Perfekcionizmas – tai iliuzija. Ir labai liguista. Ataipalaiduokite. Siekite tobulumo, tačiau leiskite sau daryti klaidas ir būti laimingais, nepriklausomai nuo rezultato.

13. Nesikoncentruokite išimtinai ties savo tikslais ir troškimais. Jūs rizikuojate pražiopsoti šio gyvenimo ir jus supančių žmonių grožį. Pasaulis nuostabus, kai žengiate per jį plačiai atvertomis akimis.

14. Švęskite savo pergales. Mėgaukitės kiekviena, net smulkiausia sėkme.

15. Mokėkite atleisti. Visų pirma to reikia tau pačiam, o ne tiems, kurie tave nuskriaudė. Atleisdamas, tu įgyji ramybę ir laisvę, kurių nusipelnei. Atleisk lengvai ir greitai.

16. Visi mes turime neįtikėtiną intuiciją. Jei sustosime, apmirsime ir įsiklausysime, išgirsime savo vidinės išminties balsą. Klausykitės tylaus savo širdies kuždėjimo. Ji žino tikrą kelią.

17. Būkite tikrais. Pasaulyje daugiau nėra tokio paties kaip jūs. Būkite nuoširdūs, gyvenkite ir kvėpuokite pilna krūtine, eidami link numatyto tikslo.

18. Visi mes – kūrėjai. Esant reikiamam atkaklumui ir susikoncentravimui – įmanoma viskas. Prisiminkite tai.

19. Mes spinduliuojame šviesą. Jūs spinduliuojate šviesą. Visi mes spinduliuojame šviesą. Kai kurie meta šešėlį ant savo paties ryškumo. Būkite šviesos spinduliu kitiems ir rodykite jiems kelia.

20. Nežiūrėkite į gyvenimą pernelyg rimtai. Vis tiek jam pasibaigus, niekas neišliks gyvas. Šypsokitės. Leiskite sau pakvailioti. Naudokitės momentu. Pramogaukite.

21. Apsupkite save žmonėmis, kurie jus myli ir palaiko. Ir patys juos mylėkite bei palaikykite. Gyvenimas pernelyg trumpas, kad tenkintumėtės kažkuo mažesniu.

22. Jei turite didelę svajonę, aistringai jos siekite.

23. Kuo daugiau duodate, tuo daugiau gaunate. Dalinkitės išmintimi, meile, talentu. Dalinkitės lengvai. Ir pamatysite, kiek daug šiame gyvenime grožio jums sugrįžta.

24. Svarbiausia – neišdalinkite savęs iki galo. Nes jeigu vidus ištuštės, nebeliks ko dalinti. Svarbu išlaikyti balansą.

25. Sakykite „Taip“ viskam, nuo ko sužiba jūsų akys. Sakykite „Ne“ viskam, kas jūsų nedomina ar kam neturite laiko. Laikas – pats vertingiausias resursas, kuris neatsinaujina. Eikvokite jį protingai.

26. Kartais mes išaugame iš senų draugysčių. Tai nereiškia, kad mes ar draugai tampame blogais. Tai reiškia, kad mūsų keliai išsiskiria. Išsaugokite draugus savo širdyje, bet jeigu jie pradeda jus skaudinti ar stabdyti, vadinasi, atėjo laikas nusistatyti distanciją.

27. Baimė – labai geras rodiklis, bylojantis apie tai, ko mes iš tikrųjų norime ir ko mums reikia šiame gyvenime. Leiskite jai būti jūsų kompasu ir mėgaukitės jaudinančiais nuotykiais, į kuriuos ji jus veda.

28. Įveikti nuosavą baimę – pats naudingiausias dalykas, kurį galite sau padaryti. Tuo jūs įrodote pats sau, kad galite viską. Tai puikiausias pasitikėjimo savimi generatorius.

29. Mūsų kūnas – tai transportas, kuris gabena mus į laimę. Mylėkite jį, tausokite, jei norite jaustis žvalus ir energingas. Tačiau niekada neužsiciklinkite. Išvaizda yra subjektyvi ir laikui bėgant, vienaip ar kitaip keičiasi. Jausti savo kūne komfortiškai ir patogiai – štai kas svarbiausia.

30. Kaip galima dažniau kalbėkite ir demonstruokite artimiesiems, kaip juos mylite. Šito niekad nebus per daug. Jūsų laikas, buvimas šalia, meilė ir nuoširdus rūpinimasis jais – pati geriausia dovana.

31. Gyvenkime dabartimi. Tai vienintelis dalykas, kurį mes šiuo momentu turime. Mokykimės iš praeities klaidų ir mėgaukimės maloniais prisiminimais, bet nesikabinkime už jų ir neleskite kad praeitis mus persekiotų. Galima svajoti apie ateitį, tačiau be fanatizmo.

32. Gyvenimas – tai pakilimai ir kritimai. Kad atskleistume visą savo potencialą, turime patirti ir viena, ir kita. Tiesiog reikia tvirčiau laikytis ir mėgautis kelione.

33. Visi mes esame viena didelė žmonių šeima. Niekas iš mūsų ne geresnis ir ne blogesnis už kitus. Tiesiog kažkuriuo gyvenimo momentu būtent mes žinome, ką daryti. O sekantį kartą tai gali būti kas nors kitas.

34. Būkite kiekvieną dėkingas už visa tai, ką turite gyvenime. Tokiu būdu jūs sukuriate aplink save erdvę dar didesnei gerovei, pritraukdami džiaugsmą, meilę, sveikatą ir klestėjimą.

35. Jūs – ne Visatos centras. Nors kartais jūsų ego verčia jus taip manyti. Neverta. Pasižiūrėkite į pasaulį ir žmones aplinkui ir sužinosite daug naujo ir nuostabaus.

36. Pasauliui reikia daugiau meilės, šviesos ir juoko.

37. Jūs esate pats sau guru. Didžiąją dalį gyvenimo mums kalba, ką daryti, kaip galvoti, kas yra gerai ir kaip pasiekti sėkmę. Neverta visu tuo besąlygiškai tikėti. Galvokite patys už save. Laužykite nuostatas. Kai tik nustosite daryti tai, ko iš jūsų laukiama ir pradėsite sekti savo pačių intuicija, pasijusite laimingas.

wwwPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAIParašykite komentarą