5 būdai sugadinti sau atostogas

Originalas

Ilgai lauktas atostogas kaip ir verslo planą sugadinti visai nesunku. Siūlome susipažinti su 5 patarimais, kurie pavers poilsį tikru košmaru ir privers gailėtis išleistų pinigų bei sugaišto laiko. Taip pat pateiksime 5 scenarijus su laiminga pabaiga.

1.Nepaleiskite iš rankų telefono

Tęskite darbus, nuolat palaikykite ryšį su bendradarbiais, nes esate nepakeičiamas žmogus. Atsakinėkite į laiškus ir skambučius, naršykite po internetą, net restorane galvokite apie darbinius projektus.

Fotografuokite viską aplinkui be perstojo ir dalykitės savo nuotraukomis per socialinius tinklus, kad visi žinotų, kaip jūs ilsitės, kad nepamirštų jūsų.

Geras scenarijus

Bent per atostogas pamirškite socialinius tinklus ir internetą. Kaip išimtį galima civilizacijos patogumais pasinaudoti nebent ieškant patogaus maršruto ar puikaus restorano, kad pagerintumėte savo poilsio kokybę. Jeigu nuo darbo visai atitrūkti neįmanoma, nustatykite 1 valandos laiko limitą, pavyzdžiui, nuo 10 iki 11 valandos ryto.

2. Vykite atostogauti su bet kuo

Kam iš anksto galvoti, ar sutaps jūsų atostogų tikslai, interesai ir biudžetas su bendrakeleivių? Nesutarimai suteiks aštrių pojūčių. Tikriausiai jūsų neerzins vaikų daiktai, išmėtyti ant grindų, ar kalnai nešvarių indų. Kai pasiūlysite nuvažiuoti į garsųjį pramogų parką, jūsų paprašys paskolinti pinigų, nes kelionės draugai bus nepasiruošę tokioms išlaidoms.

Geras scenarijus

Konfliktai per atostogas gali išardyti net stiprią draugystę, todėl į kelionę vykite tik su patikrintais žmonėmis ir būkite pasirengę kompromisams. Galima iš anksto aptarti bendras poilsio taisykles ir finansinius išteklius.

Jei vykstate su naujais pažįstamais, įsikurkite skirtinguose kambariuose, kad galėtumėte ilsėtis atskirai, jeigu paaiškėtų, kad jūsų interesai per daug skiriasi. Tada galėsite nekreipti į juos dėmesio, mėgautis jūra ir saule.

3. Puoselėkite kuo didesnes iliuzijas ir lyginkite atostogas su ankstesnėmis

Duokite valią fantazijai. Įsivaizduokite viską, kaip bus, iki smulkmenų. Viskas turi būti 100 proc. tobula. Jeigu tikrovėje kas nors vyks ne pagal jūsų planą, iškart nusiminkite, liūdėkite ir pulkite į depresiją.

Geras scenarijus

Nereikia sieti su atostogomis per didelių vilčių ir kurti nerealių planų. Gyvenimas yra nenuspėjamas ir permainingas, tuo ir nuostabus. Palikite erdvės improvizacijai. Keiskite planus, taikykitės prie aplinkybių.

4. Galėjo būti ir geriau

Reikškite nepasitenkinimą kiekviena proga. Žmonės aplinkui nedraugiški, stengiasi apgauti kiekviename žingsnyje. Viešbutis prastas, maistas neskanus, jūra šalta, smėlis karštas, viskas brangu.

Geras scenarijus

Džiaukitės viskuo: kad esate gryname ore, kad nereikia eiti į darbą, kad galite patinginiauti, kad aplinkui matote neįprastus gražius vaizdus, šviečia saulė, pučia gaivus vėjelis, ošia medžiai. Mėgaukitės gyvenimu!

5. Visu greičiu per Europą

Užsiplanuokite kuo daugiau lankytinų vietų, važinėjimų iš vieno miesto į kitą. Blaškykitės iš vienos vietos į kitą, kopkite į kalnus, nerkite į gelmes, stenkitės paragauti visų įmanomų valgių ir gėrimų. Užsibrėžkite tikslą pabuvoti kiekviename taške, kuris nurodytas kelionių aprašymuose. Kiekviena diena turi būti tokia intensyvi, kad vakare kristumėte be jėgų į lovą.

Geras scenarijus

Kaitaliokite aktyvų poilsį su pasyviuoju, nesistenkite perkrauti savęs naujais įspūdžiais. Stenkitės pailsėti per atostogas, o ne išvargti.

Prieš atostogas suplanuokite kelionę, galimas ekskursijas, įdomius renginius, laiką, kurį praleisite prie jūros, pasilikdami galimybę keisti savo planus, pavyzdžiui, jeigu imtų lyti. Keiskite aplinką, virtuvę, gyvenkite dabarties momentais, būkite lankstūs. Tai padės jums puikiai pailsėti per atostogas ir sugrįžti į darbą kupiniems naujų jėgų ir idėjų.Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice for Managing All Life's Impossible Problems autorius Maiklas Benetas teigia, kad laimė slypi realybėje. Jis siūlo pažvelgti į gyvenimą blaiviu žvilgsniu: liautis be pabaigos kapstytis savyje ir kaltinti save dėl to, dėl ko esate visiškai nekalti. Šiame tekste…

Kam vaikams seneliai ir močiutės?

Ne, kalba eis ne apie nemokamas aukles! "Norint užauginti vaiką, reikalingas visas kaimas" - tai ne vien liaudiška išmintis, bet ir nuoroda į Niufeldo prisirišimo teoriją, tvirtinančią, jog kuo daugiau aplink vaiką juo besirūpinančių suaugusių, tuo ramesnis ir labai pasitikintis jis augs ir vystysis. Į "prisirišimų kaimą" psichologo nuomone, be…

Kaip sugyventi su neidealiu vyru?

Originalas Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk jūs sutikote savo svajonių vyrą! Bet pamažu pradeda aiškėti, kad jūsų idealas visai nėra idealus. Jis čepsi prie stalo. Jo nagai nėra kruopščiai nukarpyti, o rytais iš burnos sklinda nemalonus kvapas. Be to, jis yra šykštokas ir…

Ar ne per rimtai žiūrite į gyvenimą?

Originalas Jūsų gyvenimas – vien pareigos ir jokių malonumų? Užstrigote kasdienybės karuselėje namai – darbas – namai ir jūsų gyvenimas tapo pilkas ir nuobodus? Baisiausia, kad tuomet nuobodūs tampame ir mes patys. Taigi metas išmokti praskaidrinti kasdienybę, nes juk žinote posakį, kad nuvarytus arklius paprasčiausiai... nušauna? Amerikiečiai teigia, kad jie…

Ką reiškia būti žodinio smurto auka

Originalas „Tu viską išsigalvoji“, „Tau vaidenasi“, „Tu įsikalbi“. Ar dažnai tenka girdėti tokius artimo žmogaus komentarus, kai paliečiate temą, kuri jus tikrai jaudina? Veikiausiai esate žodinio smurto – mažai žinomos, bet labai kenksmingos psichologinės prievartos formos – auka. Ką tai reiškia? Žodinis smurtas, angliškai vadinamas „gaslighting“, – tai tokia mentalinės…