6 dalykai, kuriuos verta prisiminti, jeigu jus atstūmė

Originalas

Kai mergina pasijunta atstumta mylimo vaikino, sunku neimti giliai į širdį. Jausmas, kad ji yra nepakankamai gera, persekios dar ilgai. Štai ką reikia pasakyti sau, kad išsivaduotumėte nuo tokių žlugdančių emocijų.

1. Paprasčiausia statistika

Kiekvienas, kuris ieško sau antrosios pusės ir rodo iniciatyvą, susiduria su atstūmimu. Konkreti nesėkmė nieko nesako apie jus, tai tik – statistika.

Taip atsitinka su bet kokia veikla. Nesusiduria su nesėkmėmis tik tie, kurie nieko nedaro. Suvokite, kad atstūmimas yra natūralus dalykas, kuris pasitaiko visiems. Tai padės jums nepasiduoti ir bandyti iš naujo.

Paklauskite 100 žmonių apie bet ką. Ir tarp jų tikrai atsiras bent vienas, kurį klausimas sudomins. O jūs atkreipėte dėmesį tik į vieną ir stebitės, kad jūsų simpatijos nesutapo.

Geriausias būdas susitaikyti su atstūmimu – padaryti tai greitai. Nusiteikite pozityviai, judėkite toliau ir nesikabinkite į tą, kuris jums abejingas.

2. Potraukis yra subjektyvus

Lengviau išgyventi atsisakymą, kai kitas žmogus turi tam objektyvią priežastį, pavyzdžiui, jaučia simpatiją kitai merginai ar nenori dabar užmegzti santykių. Pasistenkite jį pamiršti, jeigu paprasčiausiai esate „ne jo skonio“.

Ši frazė nieko nesako apie jus. Vienas vaikinas gali pamilti merginą už tai, ką kiti laiko trūkumu. Dėl to kalti ne jūsų trūkumai, o konkretaus vaikino prioritetai. Jūs negalite pakeisti jo skonio ir neturite kaltinti savęs, kad jam nepatinkate.

3 .Jeigu kažkas jus atstumia, tai jis jums netinka

Galbūt jums atrodė, kad abu turite daug bendro, kad šis vaikinas yra idealus kandidatas jūsų svajonių vyro vaidmeniui, tačiau pats atsisakymo faktas byloja, kad jūs klydote.

Jis nesugeba įvertinti jūsų. Tai yra akivaizdus požymis, kad šis žmogus jums netinka. Vargu, ar galėtumėte gyventi su tokiu, kurį reikėtų nuolat įtikinėti, kad esate verta meilės.

4 .Jūs turite daugybę variantų

Svarbi mintis, kuri padės „suvirškinti“ atstūmimą – nėra jokios antrosios pusės. Pasaulyje yra milijonai vyrų. Jeigu manote, kad jums tinka tik vienas, tai turite problemų su matematika.

Kas trukdo jums apsidairyti ir pastebėti, kiek daug aplinkui puikių vaikinų? Tik prisirišimas prie vieno, kuris nenori būti su jumis.

5. Visi susiduria su atstūmimu

Susitaikyti su bet kokiu nemalonumu bus paprasčiau, kai suprasite, kad nesate unikali su savo nesėkme. Net geidžiamiausios Holivudo žvaigždės susiduria su meile be atsako, išdavyste ir kitomis tipiškomis santykių problemomis. Tai ne pretekstas piktdžiugai, o tik būdas priminti sau, kad nesėkmės – taip pat gyvenimo dalis.

6. Vėliau jūs džiaugsitės, kad taip atsitiko

Mes su palengvėjimu prisimename visas nesėkmes, atstūmimus, skausmingus išsiskyrimus, kai susirandame tinkamą porą ir sukuriame harmoningus santykius. Vaikinas, kuris jus atstūmė, duos galimybę sutikti tą, kuris jus iš tikrųjų vertins ir brangins. Atstūmimas – tai nauja pradžia, naujas šansas.Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

20 dalykų, kuriuos būtina padaryti, kol esate jauni

Originalas Vaikystėje laikas eina lėtai: atrodo, kad viskas dar priešaky, o gyvenimas bus amžinas. Ir kuo mes vyresni, tuo greičiau lekia savaitės, dienos, valandos… Daugelis iš mūsų tik bėgant metams suprantame, kaip svarbu priimti savo trūkumus, mylėti ir save, ir artimuosius, rinktis tai, kas daro mus laimingus, kovoti už tai,…

Džiaugsmas džiaugsmui nelygu, bet visada galime pasirinkti stipresnį

Originalas Sakoma, kad išankstinis džiaugsmas – gražiausias. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Po tyrimų mokslininkai padarė išvadą: priklausomai nuo to, ko laukiame. Paradoksas, bet išankstinis džiaugsmas laikomas gražiausiu džiaugsmu apskritai. Tas laukimas būna stipresnis už patį malonų įvykį. Kita vertus, žmonėms būdingas nekantrumas. Mes nemėgstame laukti, nesvarbu, ar trokštame…

Ko neturi būti jūsų miegamajame

Originalas Tobula miego oazė reikalauja vos kelių nedidelių dalykų: miegamajame turėtų būti vėsu, tamsu ir tylu. Jame turėtumėte jaustis lyg užuovėjoje nuo viso pasaulio triukšmo ir beprotybės. Būtent dėl to į šį miegui skirtą kambarį nederėtų neštis tam tikrų dalykų, kurie ne tik neleis užmigti, bet ir nepadės gerai išsimiegoti,…

Byrančią santuoką išgelbėti padėjo vienas paprastas klausimas

Originalas Šeimyninis gyvenimas ne visuomet būna rožėmis klotas. Dažna pora išgyvena ne tik trumpalaikes, bet ir metų metus trunkančias santykių krizes. Tačiau dviejų žmonių noras būti kartu yra stipresnis už bet kokias negandas. Tuo įsitikino ir amerikiečių rašytojas Richardas Paulas Evansas (52 m.). Jis rado paprastą, tačiau veiksmingą būdą išgelbėti…

Kaip apsiginti nuo svetimo negatyvo

Empatija - tai sugebėjimas atpažinti kitų žmonių emocijas. Simpatija - tai užuojauta kitiems žmonėms. Dažnai "būti empatu" reiškia, jog sugeriate didžiąją aplinkinių žmonių skausmo ir kančių dalį. Ir tai gali paveikti jus labai negatyviai. Jeigu teko pabūti viename kambaryje su negatyviu žmogumi, turėtumėte prisiminti, kokia nuodinga gali būti jo skleidžiama…