7 paplitusios iliuzijos

Iliuzijos – tai iškreiptas realybės suvokimas. Jos verčia tikėti tuo, kas neegzistuoja. Tai labai pavojinga, nes apsupęs save iliuzijomis, žmogus nustoja vystytis, siekti savo svajonės ir daro neapgalvotus poelgius. Štai kelios labiausiai paplitusios iliuzijos.

UŽSIIMSIU TUO VĖLIAU, DABAR TAM TRŪKSTA LAIKO…

Pati populiariausia iliuzija. Neegzistuoja toks dalykas kaip „nėra laiko“. Laiko yra visada ir tik jūs pats galite spręsti, kaip juo disponuoti. Jeigu kažkoks dalykas jums išties svarbus, jūs automatiškai surasite tam laiko.

GALIU PASIEKTI SAVO TIKSLUS GREIČIAU

Daug kas stengiasi pasiekti savo paskirties punktą anksčiau laiko. Tačiau tai neįmanoma. Keliaudami link savo tikslo, turite pereiti visas į jį vedančias gaires, įveikti visus etapus. Jei praleisite bent vieną etapą, pasiektas tikslas nepateisins jūsų lūkesčių.

AŠ KONTROLIUOJU

Jūs nekontroliuojate absoliučiai nieko, išskyrus nuosavą protą. Gyvenimas bet kuriuo momentu gali pateikti jums netikėtų siurprizų.

BŪSIU LAIMINGAS, JEIGU…

Daug kas klysta, manydamas, kad išauš rytojus ir atsitiks kažkas gero, problemos pranyks ir jis taps laimingas. Būti laimingu galima tiktai šiuo konkrečiu momentu, o jeigu jūs negalite rasti priežasties būti laimingam tiesiog dabar, tai nerasite tokios priežasties ir rytoj. Pamėginkite pakeisti savo jus supančio pasaulio suvokimą ir galbūt pamatysite, kad norint džiaugtis gyvenimu, visiškai nebūtina kažko laukti.

AŠ GALIU PAKEISTI KITUS

Nereikia guostis iliuzija, kad jūs kada nors sugebėsite pakeisti kitą žmogų. Jūs galite pakeisti tik savo požiūrį į jį ar įkvėpti kitą žmogų, kad jis pamėgintų pasikeisti pats.

PADARYSIU TAI TADA, KAI…

Neapgaudinėkite pats savęs išsigalvodami pretekstus atidėti savo reikalus vėlesniam laikui. Jūs galite laukti ištisus metus, kol atvažiuos dėdė, kuris padės jums užklijuoti tapetus, tačiau būkite tikras, kad tada, kai jis atvažiuos, atsiras dar tūkstančiai problemų, trukdančių atlikti šį darbą. Jei turite išties svarbų reikalą, užsiimkite juo tiesiog dabar, kitaip galite niekada jo neužbaigti.

PASITRENIRUOSIU, KAI TURĖSIU TAM DAUGIAU JĖGŲ…

Jei norite treniruotis, pradėkite tiesiog dabar, o jeigu nenorite to daryti, nesiteisinkite melagingais pažadais.

wwwPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI