Amžini vyriški klausimai

Kodėl jos verkia be priežasties?

Tame ir esmė, kad moterys niekada neverkia be priežasties. Jos verkia dėl to, kad joms sunku ant širdies, dėl kažko pergyvena ir nori, kad tai būtų pastebėta. Beje, reikia pažymėti, kad damos, kaip taisyklė, verkia namuose. Ir jeigu nepastebite tylaus kūkčiojimo, tai didesnio efekto dėlei prasidės aimanos ir dejonės. Tada jus tikrai užgrauš sąžinė ir moters geidžiamas rezultatas bus pasiektas.

Kodėl visą laiką klausinėja „Tu mane myli?“

Kartais būtent todėl, kad išties norisi tai išgirsti tiesiog dėl to, kad jūs seniai tai sakėte. O kartais būna ir taip, kad moteris pradeda kažkuo abejoti ir jai būtina, kad būtent jūs išsklaidytumėte tas abejones. Juk visiškai nesudėtinga apkabinti, priglausti prie savęs ir pasakyti, kad mylite. Net neįsivaizduojate, kiek problemų galima išvengti tokiu būdu.

Ką jos ten čiauška tarpusavyje be paliovos?

Įsivaizduokite, kad esama frazių, kurių jūs nepasakysite draugui, nes tai kvaila, nereikalinga ar dėl to, kad jūs paprasčiausiai apie tai negalvojate. Sudėkite tas frazes į krūvą ir gausis moteriškas pokalbis, tik sutrumpintu variantu. O labai gyvas tas pokalbis dėl to, kad informacijos daug, o laiko mažai, štai ir tenka kalbėti greitai. Be to, neverta pamiršti, kad moterys emocingesnės už vyrus.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti