Apie moterišką drovumą

Mūsų senelės dar prieš kokių 50 metų droviai aptarinėjo, ar galima per pirmą pasimatymą laikytis už rankų. Mūsų mamos svarstė klausimą – kiek tai nepadoru, jei pasibučiuoji per pirmą pasimatymą. Mūsų amžininkes jaudina kita dilema – duoti ar neduoti per pirmą pasimatymą.

Daug nepostringaudamas iškart pasakysiu, mielas skaitytojau, kad moteris, pasirengusi įropoti į tavo lovą (ar duoti patvoryje, lifte, garaže) jau pirmą pažinties dieną, ilgalaikiams šeimyniniams santykiams vienareikšmiškai netinka.

Pirma – toks skubus artumo troškimas akivaizdžiai byloja, kad dama jau seniai nebe nekalta. Žinoma, anaiptol ne kiekvienam svarbus nekaltumo faktorius renkantis gyvenimo draugę, dėl to pereisime prie kito gelžbetoninio argumento. Jei moteris pasirengusi permiegoti su tavim jau po kelių valandų pažinties, anksčiau ar vėliau ateis laikas, kai ji bus pasirengusi lygiai taip pat skubiai padaryti tą patį su kuo nors kitu.

Pati grubiausia klaida šioje situacijoje – vyro mėginimas pateisinti prieinamumą savo paties išskirtinėmis savybėmis, atseit, aš jai baisiai patikau ir mergaitė neatsilaikė. Su visa pagarba jūsų asmenybei, gerbiamas skaitytojau, tu, visgi, esi ne Bredas Pitas, vadinasi, visada atsiras patrauklesnis ir aukštesnio rango vyriškis, kuris pervers ją plieniniu žvilgsniu, apsvaigins žemu vyrišku balsu ar tiesiog pasipuikuos raudonu ferariu. Atsekti tokius žaibiškus kontaktus labai sudėtinga, tavo draugė gali išeiti į vakarinius anglų kalbos kursus ar tiesiog į kavinę su draugėmis, o sugrįš pripumpuota svetimos genetinės medžiagos. Vienas mano pažįstamas taksistas pasakojo, kad kartą ar du per mėnesį būtinai pasitaiko keleivė, kuri daro nedviprasmiškas užuominas greitam susiporavimui, tokiais atvejais procesas pažintis-seksas-viso gero užima ne daugiau kaip valandą.

Noriu priminti, kad moteris, pripratusi keisti lytinius partnerius tarsi kojines ar kelnaites, žvelgia į tuos partnerius atitinkamai – nusibodo vienas, pakeisiu kitu. Žvelgti į vyrą kaip į vienintelį ir nepakartojimą tokia moteris jau nesugeba psichologiškai, jai tai tas pats, kas visą gyvenimą nešioti tą patį sijoną, kai turi jų visą spintą. Visi šie faktai ir loginiai išmąstymai byloja viena – moteris, kuri tapo prieinama jau per pirmas pažinties paras, jokiomis aplinkybėmis netinka kurti šeimai. Savo ruožtu, tai nereiškia, kad dama, užsiėmusi seksu per antrą, trečią ar net dvidešimtą pasimatymą, šeimai tinka – absoliučiai ne. Priėjimo prie moters kūno greitį galima drąsiai naudoti kaip filtrą, skirtą atsijoti netinkamas kandidatūras, tačiau jokiu būdu negalima pasikliauti juo kaip vieninteliu rodikliu.

Visa tai, kas čia pasakyta, jokiu būdu neleidžia nurašyti aistringų ir atsipalaidavusių moteriškių kaip vienkartinių ar daugkartinių lytinių partnerių. Čia situacija kaip tik atvirkščia – patirti malonumą ir prisikaupti patirties geriausia būtent su tokiomis moterimis, jas lengva kaitalioti ir negaila mesti. Svarbiausia – nežiūrėti į santykius su jomis rimtai, nekurti jokių ateities planų, kadangi naujas „mylimasis“ pas tokią aistringą būtybę gali atsirasti bet kuriuo momentu.

Ir pabaigai turiu pripažinti, kad išimčių, be abejo, pasitaiko. Negalima atmesti, kad gyvena ar gyveno moteris, galbūt netgi ne viena, kuri po savo pirmojo sekso per savo pirmą pasimatymą sukūrė tvirtą šeimą, pagimdė vaikų ir mirė su savo pirmuoju ir vieninteliu tą pačią dieną. Tačiau pasikliauti tokiomis išimtimis – tas pats, kas rimtai planuoti tapti prezidentu ar kosmonautu.

Gyvenk realiame pasaulyje, skaitytojau, atsižvelk į svetimą patirtį ir analizuok tikimybes. Tada galbūt nebus taip kankinančiai skaudu dėl tuščiai iššvaistytų metų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

20 dalykų, kuriuos būtina padaryti, kol esate jauni

Originalas Vaikystėje laikas eina lėtai: atrodo, kad viskas dar priešaky, o gyvenimas bus amžinas. Ir kuo mes vyresni, tuo greičiau lekia savaitės, dienos, valandos… Daugelis iš mūsų tik bėgant metams suprantame, kaip svarbu priimti savo trūkumus, mylėti ir save, ir artimuosius, rinktis tai, kas daro mus laimingus, kovoti už tai,…

Džiaugsmas džiaugsmui nelygu, bet visada galime pasirinkti stipresnį

Originalas Sakoma, kad išankstinis džiaugsmas – gražiausias. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Po tyrimų mokslininkai padarė išvadą: priklausomai nuo to, ko laukiame. Paradoksas, bet išankstinis džiaugsmas laikomas gražiausiu džiaugsmu apskritai. Tas laukimas būna stipresnis už patį malonų įvykį. Kita vertus, žmonėms būdingas nekantrumas. Mes nemėgstame laukti, nesvarbu, ar trokštame…

Ko neturi būti jūsų miegamajame

Originalas Tobula miego oazė reikalauja vos kelių nedidelių dalykų: miegamajame turėtų būti vėsu, tamsu ir tylu. Jame turėtumėte jaustis lyg užuovėjoje nuo viso pasaulio triukšmo ir beprotybės. Būtent dėl to į šį miegui skirtą kambarį nederėtų neštis tam tikrų dalykų, kurie ne tik neleis užmigti, bet ir nepadės gerai išsimiegoti,…

Byrančią santuoką išgelbėti padėjo vienas paprastas klausimas

Originalas Šeimyninis gyvenimas ne visuomet būna rožėmis klotas. Dažna pora išgyvena ne tik trumpalaikes, bet ir metų metus trunkančias santykių krizes. Tačiau dviejų žmonių noras būti kartu yra stipresnis už bet kokias negandas. Tuo įsitikino ir amerikiečių rašytojas Richardas Paulas Evansas (52 m.). Jis rado paprastą, tačiau veiksmingą būdą išgelbėti…

Kaip apsiginti nuo svetimo negatyvo

Empatija - tai sugebėjimas atpažinti kitų žmonių emocijas. Simpatija - tai užuojauta kitiems žmonėms. Dažnai "būti empatu" reiškia, jog sugeriate didžiąją aplinkinių žmonių skausmo ir kančių dalį. Ir tai gali paveikti jus labai negatyviai. Jeigu teko pabūti viename kambaryje su negatyviu žmogumi, turėtumėte prisiminti, kokia nuodinga gali būti jo skleidžiama…

Parašykite komentarą