Apie vyrišką tikslą

Vyrui svarbu turėti aukštą tikslą savo gyvenime. Kai vyras susikoncentruoja išimtinai ties moterimi, viską daro tik jos labui, jis pradeda prarasti vyrišką hormoną testosteroną ir pradeda gamintis moteriškas hormonas oksitocinas. Toks vyras palaipsniui praranda grynai vyriškas savybes: siekį lyderiauti, sugebėjimą sukoncentruoti dėmesį, sugebėjimą išsikelti ir pasiekti tikslus.

Dėl to vyrui svarbu turėti kažkokią veiklą už šeimos ribų. Ir kuo aukštesnis, kuo didesnio masto šis tikslas, tuo didesnių aukštumų pasieks vyras.

Jeigu moteriai, kad ji būtų sveika, svarbu, kad darbas teiktų pasitenkinimą, neatimtų jėgų ir keltų džiaugsmą, tai vyrui leistina dirbti vardan šeimos materialinio aprūpinimo, nejaučiant ypatingo džiaugsmo dėl tos savo veiklos. Kai vyras aprūpina šeimą, jo atkaklus darbas suteikia labai daug vyriškų jėgų, sutvirtina vyriškas savybes: atsakingumą, tikslo siekimą, sumanumą ir t.t. Atitinkamai, moters pagarba ir meilė jam tik didėja.

Kuo daugiau laiko vyras praleidžia namuose, tuo mažiau jame belieka vyro. Namai – žmonos veiklos sfera ir jeigu moteriai ilgas buvimas namuose suteikia jėgų ir pakrauna energija, tai vyrą namai išsekina. Kaip moterį išsekina ilgas buvimas socialinėje aplinkoje, darbe. Vyrui gi tai priduoda jėgų ir energijos. Taip jau sutvarkyti mūsų organizmai.

Jeigu vyras dar nesusirado savo vietos gyvenime, jis turi suprasti, kad tupėdamas namuose, tiksliai nieko neatras. Priešingai – laikydamasis pasyvios pozicijos, sulig kiekviena diena jis praras ir entuziazmą, ir vyriškas savybes, kurios leidžia siekti tikslo. Dėl to vyras turi griebtis bet kurio varianto, bet kokia kaina stengtis išlikti socialiai aktyviu. O paskui ateis ir savo misijos, savo vaidmens gyvenime ir pasaulyje suvokimas.

Be didelio masto tikslo ir darbo, vyro sveikatai ne mažiau svarbus ir bendravimas su artimu vyrų draugų ratu. Kai vyras bendrauja tiktai su žmona, jis ištirpdo joje savo vyrišką pradą. O atkuria jį tik vyriškose kompanijose arba pabuvęs vienatvėje. Svarbu išleisti vyrą pas draugus ar palikti jį ramybėje, leisti pabūti vienam, kad jis galėtų „pasikrauti baterijas”. Ir tada jis sugrįš dar labiau mylintis.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *