Apsimetęs, kad neturi širdies, jos neapginsi

Galima, žinoma, apsimesti, kad neturi širdies, nenorėdama, kad tau jos vėl nesudaužytų, tačiau tai gyvenimo nepalengvins ir neprivers nieko daugiau nejausti.

Nes tu negali meluoti sau.

Gali meluoti tėvams, kai jie paklausia ar turi mylimą žmogų. Gali meluoti sau, kad tau daugiau niekas nepatinka, kad meilė – tai nesąmonė. Gali netgi ignoruoti savo įkyrias mintis apie patrauklius kolegas, tačiau širdies gilumoje tu žinai teisybę.

Kadangi meilės neįmanoma niekuo pakeisti. Nei alkoholis, nei narkotikai, nei socialiniai tinklai nenumalšins širdies skausmo visiems laikams. Visi tie komentarai ir patiktukai po tavo nuotrauka Feisbuke šiek tiek padės, tačiau dienos pabaigoje vis tiek jausi vienatvę.

Kadangi ne tik santykiai teikia skausmą. Jeigu atsisakysi meilės, tai neatribos tavęs nuo širdies skausmo. Tavo keliai bet kokiu atveju susikirs su vyrais, dėl to visada gali atsitiktinai įsimylėti. Tu gali bėgti nuo meilės, bet neįmanoma nuo jos pasislėpti.

Kadangi skausmas – tai gyvenimo dalis. Tu juk netapsi bedarbe dėl to, jog bijai, jog atleis iš darbo? Tai kam vengti santykių iš baimės, kad tave paliks? Viską, kas šiame gyvenime vertinga, lydi skausmas.

Kadangi istorija neturi kartotis. Tave įskaudino, bet tai nereiškia, kad viskas kartosis. Yra vyrų, kurie nori tave mylėti, kurie nesiruošia teikti tau skausmo.

Kadangi esi pakankamai stipri, kad su tuo susidorotum. Nejaugi leisi kokiam nors žiauriam puspročiui galutinai sugriauti tau gyvenimą? Nemanau.

Kadangi tu ne robotas. Tu ne beširdė. Tu žmogus. Ir tai tavo prigimtis – jausti jausmus. Ir bėgti nuo jų pavojinga. Meilė – ne tas dalykas, kurio reikėtų gėdintis. Meilė nuostabi. Ir jeigu suteiksi jai dar vieną šansą, pati tai suprasi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…