Atmintinė vyrams, kurių žmonos “viso labo sėdi namie su vaiku”

Kurios prižiūri vaiką ir sunkiai nedirba nuo ryto iki vakaro kaip jie.

1. Darbe jums nereikia sekti, kad kolega nekištų sau į burną mašinėlės ratuko, neliptų ant aukštos kėdės ir netepliotų markeriu tapetų.

2. Jūs galite būti tikras, kad kolega gerai pavalgys. O jums neteks paskui valyti ant grindų išlaistytos sriubos.

3. Jeigu nutarsite išeiti kartu per pietų pertrauką, kolega apsirengs savarankiškai ir jūs nešnopuosite, mėgindami sukišti kiekvieną jo pirštuką į savo namuką, nepaklusnias kojytes – į batukus, o į visas puses besisukinėjančią galvą – į kepurę.

4. Jeigu vis dėlto išėjote, gatvėje kolega vargu ar grius su naujais drabužiais į balą, kad įrodytų savo teisumą ir jums neteks skalbti jo aprangos, sugrįžus į darbą.

5. Jei susiklosčius aplinkybėms judu su kolega nuėjote apsipirkti, jis nemaldaus, kad nupirktumėte viską, kas tik kris jam į akis, žadėdamas gerai elgtis ir valgyti košę. O jums nereikės sugalvoti 1 000 000 protingų argumentų, kad nereikėtų pirkti eilinio niekniekio.

6. Jeigu kolega pavargsta, jo nereikia nešti ant rankų atgal į ofisą, verkšlenančio ir mataruojančio rankomis bei kojomis.

7. Darbe jums neteks pastoviai drausminti kolegos tokiomis frazėmis kaip: “Nesikrapštyk nosies”, “nesivalyk rankų į drabužius”, “nečiulpk piršto”. O jeigu ir taip, tai galų gale jis jau turi savo mamą ir tėvą – tegu jie dėl jo ir raudonuoja.

8. Šalia jūsų tikriausiai nėra kolegos, kuris labai dažnai staiga nei iš šio, nei iš to pradeda verkti. O jeigu ir yra, tai jūs neprivalote jo raminti, net jeigu žinote, kad pats nenusiramins.

9. Darbe nėra tokio dalyko kaip dienos miegas. O jeigu ir būtų, tai jūs geriau pamiegotumėte pats, o neguldytumėte kolegos, supdami ant rankų, kol galiausiai jo akytės užsimerks.

10. Jums nereikia rinkti išmėtytų po visą kabinetą popierių ir kanceliarinių reikmenų.

11. Jūsų kolega neatsakinės NE! į bet kokį jūsų pasiūlymą.

12. Jums nereikia priminti, kad jis laiku suvaikščiotų į tualetą. Bet netgi jei nespėjo, jums nereikės viso to kuopti.

13. Darbe niekas iš nereikalauja, kad jūs, šalia pagrindinio darbo, dar sutvarkytumėte ofisą ir pagamintumėte visam kolektyvui pusryčius, pietus ir vakarienę.

14. Ir dar. Darbas – tai tokia vieta, iš kurios galima grįžti NAMO. Vis dėlto darbas – tai rojus…

Tai kam gi sunkiau: vyrui darbe, ar moteriai namuose? Kai gerai pagalvoji, tai mama, turinti 0-5 metų amžiaus mažylį, apskritai dirba ištisą parą be išeiginių ir atostogų. Vienintelis darbovietės minusas tikriausiai yra tas, kad kolegai vargu ar šaus į galvą užsiropšti jums ant kelių, pažvelgti į akis ir švelniai pasakyti: “Tu mano pati pati mylimiausia!”

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…