Atsitiktinių susitikimų nebūna

Mūsų pasaulyje kiekvienas susitikimas ar atsitiktinė pažintis turi kažkokį konkretų tikslą. Kartais reikalingi žmonės, kurie mus pažadins ir padės pakeisti gyvenimo kryptį. Kartais – kad pažvalintų ir primintų, kas esame, ir kokiu tikslu čia atėjome. O kartais tai būna žmonės, su kuriais susiduriame tik akimirkai.

Likimo ironija ta, kad mums nebūtina žinoti kiekvieno sutikto žmogaus paskirties, tačiau turime likti atviri viskam, ką atneša kiekviena nauja pažintis.

Į pasaulį vertėtų pažvelgti kaip į daugybės susikertančių gijų rezginį, kur kiekviena gija – ryšys su kiekvienu konkrečiu žmogumi, galbūt kol kas dar nesutiktu.

Visa mūsų gyvenimas – tai sąveikavimas tarp žmonių. Ir nors šiuolaikinės technologijos, socialiniai tinklai bando įtikinti, kad šitą sąveikavimą galima suvesti iki minimumo, vis dėl to kažkas pasikeičia mūsų protuose, kai suprantame, jog nieko atsitiktinio mūsų gyvenime nebūna.

Ne visi susitikimai turi būti ilgalaikiai, kai kurios pažintys gali trukti kelias minutes. Pavyzdžiui, kad sustabdytų mus minutei ir padėtų išvengti autoavarijos. Ar kad susitiktume su potencialiu mylimuoju. Kartais pasaulis atsiunčia žmogų mums į pagalbą, net jeigu jis paskui netaps mums labai svarbiu.

Ir nors negalime šito numatyti ir prognozuoti, visgi galime pasiruošti iš anksto tokiems gyvenimiškiems netikėtumams.

Žmonės, kurie turi mus pažadinti. Tai tie, kurie ateina ilgam laikui. Kartais tai mūsų partneriai, taip vadinamos giminingos sielos. Žmonės, kurie visiškai pakeičia mūsų gyvenimą.

Žmonės, kurie padeda prisiminti, kas esame. Žengdami per gyvenimą, galime pasiklysti. Kasdieninėje rutinoje pamirštame, kuo norėjome tapti, apie ką svajojome ir tebesvajojame iki šiol. Kas esame iš tikrųjų. Ir kalba eina netgi ne apie veiklą, miestą ar gyvenimą, o apie širdį, vidinę savijautą. Ir štai ateina žmogus, kuris padės suprasti, kas esame, kad pagaliau imtume žengti būtent savo keliu.

Žmonės, kurie svarbūs tik vienu konkrečiu momentu. Kai pradedame pokalbį su atsitiktiniu pakeleiviu ir niekaip negalime sustoti. Ar kai apsikeičiame šypsenomis su važiuojančiu kaimyniniu eskalatoriumi žmogumi prekybos centre. Ir tai mums atrodo kaip išties kažkoks be galo svarbus ryšys.

Vien tai, kad žmogus neliks mūsų gyvenime ilgam, dar nereiškia, kad toks susitikimas neturi prasmės ir tikslo. Prasmę šiame pasaulyje turi viskas. Ir būtent tos neregimos gijos, jungiančios mus vieną su kitu, ir paverčia gyvenimą šiame pasaulyje tokiu sukrečiančiai neprognozuojamu, nes mes niekada nežinome, kada sutiksime tą, kuris privers mus pakeisti gyvenimą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…