Basomis po rasotą žolę

Originalas

Medikai pataria basomis braidyti po rasotą žolę, karštą paplūdimio smėlį ar kambaryje patiestą kilimą, nes šiurkštus, dygus ar minkštas paviršius dirgina padus ir teigiamai veikia visą organizmą.

Paduose išsidėstę aktyvieji taškai susiję su vidaus organais, o juos masažuojant galima stimuliuoti viso organizmo veiklą.

Kai kurie masažo specialistai teigia, jog geriausia masažuoti visą pėdą ir pirštus, nes tuomet stimuliuojamas visas organizmas. Lengviausia pėdas masažuoti vaikštant basomis, kai grunto nelygumai dirgina aktyviąsias zonas kartu stimuliuodami ir visų vidaus organų veiklą. Tai puiki profilaktikos priemonė savijautai gerinti, be to, basomis atsistojus ant žemės apima nenusakomas lengvumo ir laisvės pojūtis – juk visą susikaupusią neigiamą energiją atiduodame žemei.

Ar žinote, kad:

esant plokščiapadystei, geriausia vaikščioti po smėlį, ypač upės, nes tai padeda išlyginti pėdos konfigūraciją,

vaikštant basomis, savaime atsinaujina organizmo energetinis balansas, o pradėjusio trikti organo veikla gali normalizuotis,

vaikščiojant basomis pailsi stuburas, ypač tais atvejais, kai dažnai avimi aukštakulniai,

dažnai vaikščiojant basomis, eisena tampa grakštesnė ir lengvesnė.

Tai įdomu: pėdos vidurys siejasi su plaučiais, didžiojo piršto pagalvėlė turi įtakos smegenims ir psichikai, antrojo piršto – stuburui ir galūnėms, trečiojo – kraujagyslėms ir raumenų mitybai, ketvirtojo – skrandžiui ir kasai, penktojo – inkstams ir šlapimo sistemai, viršutinės pėdos pusės vidurys siejasi su tulžies pūsle, apatinės pusės vidurys – su kepenimis, kraujotaka.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *