Be vyrų tauta – ne tauta

Egzistuoja labai daug priežasčių, dėl kurių šiuolaikinė šeima patiria tragediją, o jai iš paskos seka visos tautos ir valstybės tragedija. Tarp jų yra viena itin svarbi, esminė. Tai genetiškas vyriškumo faktorių nykimas pas berniukus, jaunuolius, vyrus ir vis labiau stiprėjančios juose moteriškos savybės.

Be vyrų tauta – ne tauta. Tokia žmogaus prigimtis: didžių išbandymų momentais šeima, žmona, vaikai, senukai visada išgyvena dėl mūsų vyrų vidinio tvirtumo ir jėgos. Visa tai užprogramuota genetiškai. Štai dėl ko moteris visada instinktyviai linksta prie savo priešingybės: prie stiprių, drąsių, protingų ir vyriškų vyrų. Tai – dėsnis. Ir nelaimė laukia tos tautos, tos civilizacijos, kuri liovėsi auklėti vyriškumą savo berniukams. Šioje tautoje įsiviešpataus baimė, bus paralyžuota valia, didės chaosas dvasinėje sferoje. Visas žmogaus esybės pastatas laikosi ant kertinio akmens – lytinės diferenciacijos ir lytinių vaidmenų pasiskirstymo. Ir niekam neturi būti leista išmušti tą akmenį iš pamatų – nei mokyklai, nei televizijai, nei pseudomokslams.

Auklėdamos vaikus, tautos visada rėmėsi skirtinga berniukų ir mergaičių prigimtimi. Auklėjimo strategija buvo susieta su vaiko lytimi. Berniukams tėvai stengdavosi kuo anksčiau suformuoti vyriškų charakteristikų ir vyriško charakterio komplektą. Tai drąsa, valia, dvasios jėga, sugebėjimas būti lyderiu ir prisiimti atsakomybę, pasirengimas ginti silpnesnius, pasirengimas tapti šeimos galva, stoti ginti tėvynės ir t.t. Atsižvelgiant į skirtingus interesus, motyvus, fantazijas, polinkius, žaidimus, vaizduotę, berniukus ir mergaites mokė ir auklėjo atskirai vienus nuo kitų. Taip buvo išsaugoma tautos reprodukcinė sveikata. Visa tai rėmėsi berniukų-jaunuolių-vyrų vyriškumu.

Vyriškumo auklėjimas berniukuose – šitas uždavinys mums šiandien ne mažiau svarbus už kovingos armijos išlaikymą. Ir netgi svarbesnis. Nes po poros dešimtmečių armijoje nebeliks kam tarnauti. Išgelbėsime berniukus, išsaugosime vyrus – turėsime tautą.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti