Bobelėmis tampa moterys, kurios gyvena ne sau

Buvo linksma studentė, skaitė Murakamį, svajojo nuvažiuoti į Paryžių ir staiga pavirto ja. Klasikine bobele su dideliu antsvoriu, siauru akiračiu, apsiribojančiu pirkiniais su nuolaida ir repetitoriaus paieškomis. Su trumpa šukuosena, pyragaičiais per pietų pertrauka, keistais drabužiais. Iš kur apskritai jos atsiranda, šitos bobelės?

O aš jums pasakysiu iš kur. Bobelėmis tampa moterys, kurios gyvena ne sau. Kurios priverstos kiekvieną dieną ir kiekvieną valandą daryti tai, ko visai nenori.

Kas jas verčia tai daryti? Tikriausiai, pareiga.

Argi akcijomis ir nuolaidomis prekybos centruose domimasi iš gero gyvenimo? Jomis domisi moterys, kurioms reikia ištempti mėnesį iki vyro algos, kuri per kažkokį nesusipratimą vadinama alga. Kad užtektų maistui, vyro kelnėms ir vaiko repetitoriui.

Ir vėlgi – argi repetitorius ir nuobodžius namų darbų tikrinimus sugalvojo moteris? Ji tik užsikrovė sau šią atsakomybę ir stengiasi atsitikti aukštus šiuolaikinius vaikų auginimo standartus.

Kodėl bobelė šlamščia pyragaičius? Tikriausiai, atstato išeikvotas energijos atsargas, kurių neįmanoma atstatyti kitaip – pasivaikščiojimais, sveiku miegu. Nes miegoti ji neturi kada, vaikui dantukai dygsta, pilvuką skauda, temperatūra pakilo.

Pastebėjau, kad laisvos ir giminaičiais bei vaikais neapsikrovusios moterys, darančios ką nori, tokiomis netampa. Jos gali tapti marginalėmis, girtuoklėmis, prostitutėmis, išlaikytinėmis, keistuolėmis, bet tik ne bobelėmis. Bobelė – tai visada savęs suvaržymas vardan kitų. Gyvenimas vardan kitų interesų.

Nugalėk savyje bobą! – rėkia visi madingi žurnalai blizgančiais viršeliais. Stenkis gerai išsimiegoti, maitinkis penkis kartus per dieną marmurine jautiena. Bent tris kartus į savaitę lankykis sporto salėje ir tiek pat kartų baseine. Nepamiršk kirpyklos ir naujų drabužių.

Žurnalams nerūpi, kad moteriai galbūt išties labai norėtųsi į salę ar kirpyklą. Bet jai ant sprando – du mokyklinio amžiaus vaikai, paralyžuota anyta ir pagalbos reikalingi tėvai.

Visuomenė kažkodėl įprato iš bobelių šaipytis ar netgi jas keiksnoti, gėdinti dėl netikusios išvaizdos, kaltinti tinginyste. Bet jeigu atvirai, tai daugumai šių tetulių jų vyrai, vaikai ir visa visuomenė turi iki žemės nusilenkti už jų pasiaukojantį žygdarbį.

Ant tokių bobelių laikosi visas šis pasaulis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…