Būk savimi

Tas nuostabus jausmas – tiesiog būti savimi, nors kartais tai atrodo kvaila ir ne vietoje! Kodėl gi jaučiame tokį aplinkinių spaudimą ir iš visų jėgų stengiamės įsisprausti į kažkokius visiškai mums svetimus rėmus ir standartus? Kodėl bijome ir nenorime būti savimi, atsisakydami individualumo? Paskaitykite šias svarias priežastis ir galbūt daugiau nebeliks noro grįžti į išsigalvotų apribojimų ir noro “būti kaip visi” pasaulį.

Planetoje egzistuoja tik vienas toks žmogus kaip jūs – ir antro tokio niekada nebebus. Pagalvokite apie savo veidą, pirštų antspaudus. Niekas pasaulyje tokių neturi. Jūs buvote pagamintas pagal individualų užsakymą, o ne pagal kokį nors standartinį šabloną. Dėl to, kai gyvenimas pasibaigs, kartu su juo išeis ir jūsų unikalumas. Kokia tuomet prasmė stengtis paversti save vidutiniu statistiniu visuomenės nariu, veikiančiu pagal tos visuomenės įpirštą algoritmą? Antro šanso jums niekas neduos. Vadinasi, gyvenimą reikia nugyventi būnant savimi, be jokių kitų variantų.

Jūsų unikalūs bruožai yra jums patys geriausi. Visiškai normalu, kad baisoka būti savimi. Tačiau patikėkite – tame nėra nieko neįmanomo. Tai reiškia, kad jūs kalbate, bendraujate ir sąveikaujate su žmonėmis taip, kaip jums atrodo reikalinga tai daryti – be apsimetinėjimo, kaukių ir svetimų vaidmenų. Kaip manote, ar taptų didieji genijai tuo, kuo jie tapo, jei būtų susilieję su pilka minia? Tai kodėl asmeniškai jūs nedemonstruojate pasauliui savo unikalumo?

Jūsų jėga slypi tame, kas išskiria jus iš kitų tarpo. Žymūs žmonės tapo žymiais dėl to, kad mokėjo save mylėti ir pripažinti. Jie pripažino, kad yra individualūs ir nepakartojami. Mes juos vertiname ir mylime todėl, kad jie patys save vertina ir myli. Jie didžiuojasi savo unikaliais bruožais ir yra pakankamai drąsūs, kad pasidalintų jais su visu pasauliu. Būvimas savimi leidžia pasireikšti mūsų įgimtiems talentams ir paversti gyvenimą laimingesniu ir turiningesniu.

Jūs irgi galite įkvėpti kitus. Pagalvokite apie pavyzdžius, kuriais sekate. Ar tai būtų sportininkai, ar dainininkai ar verslininkai – bet kokiu atveju jie nepanašūs į nieką kitą. Štai dėl ko jie patraukė jūsų dėmesį ir tapo jums pavyzdžiu. Svarbu parodyti, kas jūs esate šiame pasaulyje. Jūs išties šiam pasauliui reikalingi. Paklauskite savęs, kuo būtumėte galėję tapti, jeigu jums būtų tas pats, ką kiti pagalvos ar pasakys?

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Atidėto gyvenimo sindromas

"Va, kai užaugsiu, tada prasidės tikrasis gyvenimas". - tokias frazes ir įvairius jų variantus girdžiu vos ne kasdien iš žmonių,…

Penki žmonos vaidmenys

Būti žmona - nelengvas uždavinys. Daug reikia visko žinoti, daug mokėti - tai tikras menas. Išgyventi drauge visą gyvenimą ir…

Neprašykite to, ko patys negalite duoti

Dažniausiai tai vyksta tarp sutuoktinių. Nors pasitaiko ir tarp partnerių, vaikų, draugų, kolegų, praktiškai visuose santykiuose. Kalba eina apie situaciją,…