Būtinos-sąlygos-kad-išsigimtų-tauta

Būtinos sąlygos, kad išsigimtų tauta

KOVA UŽ MOTERŲ „TEISES“

Emancipacija – pats pirmas gimstamumo priešas. Šia prasme visos feministinės organizacijos – tai mūsų didžiausi priešai. Nori sumažinti gimstamumą – suteik moteriai kuo daugiau teisių. Tai aksioma. Būtent dėl to Vakarai visais įmanomais būdais diegia šį užkratą pas mus. Netoliaregiai politikai to nesupranta ir žvelgia į moterų teises kaip į kažką neutralaus, visiškai nekalto, atseit, galima ir nuolaidų padaryti, svarbiausia, kad pinigų neprašytų. Bet būtent tai ir yra Vakarų sumanymas. Ne daugiavaikių šeimų finansavimo nebuvimas, o būtent moterų teisės yra toji pati galingiausia bomba. Jei būtų kitaip, Afrika jau būtų išmirusi, o vokietės gimdytų po 10 vaikų.

IŠSIREIŠKIMŲ „KAM GAUSINTI SKURDĄ“, „TU BENT VIENĄ VAIKĄ ANT KOJŲ PASTATYK“ PROPAGANDA

Visa tai – raginimas mažinti gimstamumą. Mums reikalingos visos žmonių kategorijos – staliai, santechnikai, ministrai, valytojos, net paprasčiausi elgetos gatvėse mums irgi reikalingi. Tai reikia tvirtai žinoti – mums reikalingi absoliučiai visi. Šiuo metu nėra nieko svarbiau kaip tiesiog didinti mūsų tautos gyventojų skaičių. Beje, šita tema glaudžiai susijusi su faktu, kad televizijoje nėra absoliučiai jokios dirbančio paprasto žmogaus propagandos.

NEPROPAGUOJAMOS VALSTYBINIU LYGIU GAUSIOS ŠEIMOS

Filmai, reklama, naujienos, įvairios laidos – visa tai turi programuoti gyventojus didelės šeimos kultui. Šeima su vienu ar dviem vaikais turi būti išjuokiama, pateikiama kaip kažkas nenatūralaus. Visose šeimai skirtose laidose gali dalyvauti tik šeimos, turinčios ne mažiau kaip tris vaikus. O kitos turi dingti iš eterio.

MILIJONIERIŲ IR MOTERŲ VARTOTOJIŠKUMO PROPAGANDA

Visi šiuolaikinių televizijos istorijų herojai – kažkokie realybėje neegzistuojantys žmonės – 25 metų amžiaus korporacijų direktoriai, nerūpestingi milijonieriai ir t.t. Tai sukelia iliuziją, kad jie egzistuoja. Mergaitės nuo mokyklos programuojamos ieškoti piniginės, o ne meilės. O pati meilė padaroma tiesiogiai priklausoma nuo vyro pajamų, o ir patys vyrai gali mylėti tik tuo atveju, jeigu jie turtingi. Neturtingi – nesugeba. Nuo vaikų darželio kalama į galvą, kad jos yra princesės, kad jos – silpnoji lytis, kad vertos daugiau, na ir ta žymioji frazė: „vyras privalo“. Gavusios tokį išsiauklėjimą, jos nebežiūri į sau lygius vyrukus iš gretimo kiemo, jos sklando melagingose fantazijose. Visoms milijonierių neužteks, jie sudaro 1 procentą planetos gyventojų. Dėl to poros nesusieina, nesuranda vienas kito. Merginai atrodo, kad visi nėra jos verti, kad ji verta daugiau. Ir sulaukia 30-35 metų visiškoje vienatvėje, jau nebegalėdama pasigimdyti vaikų, nors tinamų variantų turėjo nemažai. Ir iš kitos pusės – jaunuoliai daromi ne išdidžiais, stipriais vyrais (šeimos galva, tėvynės gynėjas), o bukais sėdėtojais po padu, kurie vergauja, kad nusipelnytų savo valdovės dėmesio. Šitas idiotizmas smogia ne tik žmonių savimonei, bet ir gimstamumui.

www

Leave a Reply