Civilizacinis getas

Keista: mes daromės vis labiau civilizuoti ir proporcingai vis labiau degraduojame. Kuo garsiau rėkiame, kad daromės laisvesni ir demokratiškesni, tuo akivaizdžiau virstame beteisiais vergais.

Galima nesunkiai palyginti tai, kas buvo ir ką turime dabar.

BUVO

99% moterų neturėjo problemų su vaikų gimdymu ir auklėjimu. Valgyti buvo galima viską iš eilės, negalvojant, kad gali suvalgyti skorpiono geną vietoje agurko iš lysvės. Namai stovėdavo šimtmečius, pastatyti namą šeimai nebuvo problematiška net valstiečiui. Jeigu prasidėdavo betvarkė gatvėse (atėmė piniginę, prisikabino prie moters, kažką sumušė) – vyrai spręsdavo problemą vietoje, o nelaukė, kol pasipils lavonai ir reikalo imsis teisėsaugos organai. Gydytojai buvo laikomi kilnios profesijos atstovais, kurie nebuvo suinteresuoti, kad ligoniai nuolat sirgtų ir šitaip užtikrintų jam nuolatines pajamas, be to, jie būtent gydė, o ne nuodijo chemikalais. Moterys buvo moterimis, o vyrai – vyrais, stovėti 10 minučių priešais žmogų ir sukti galvą, kokios jis lyties – tokia situacija tada buvo iš fantastinių romanų srities. Senatvėje vaikai prižiūrėjo drauge su jais gyvenančius tėvus.

KĄ TURIME DABAR

85% skyrybų per metus. Milijonai nevaisingų vyrų ir moterų, apie 6% gyventojų apskritai nenori vaikų. Senelių prieglaudos perpildytos, kaip ir vaikų namai. Natūralų maistą valgyti gali tik tas, kas jį gaminasi.

O dabar apie laisves. Nekalbėsiu apie tai, kas buvo, iškart pereisiu prie to, ką turime dabar. Negalima pačiam spręsti ko ir kaip mokyti savo vaiką. Negalima pačiam spręsti, kada išleisti dukterį už vyro. Sulaukus 15 metų šliundrinėti ir darytis abortus – leidžiama, o gimdyti ir ištekėti – pedofilija. Negalima atvirai kalbėti apie iškrypimus – tai netolerantiška. Negalima pardavinėti natūralių produktų, kadangi galioja valstybiniai standartai, kuriuose privalomai įrašyti cheminiai priedai ir kitokie nuodai. Netrukus bus neįmanoma nusileisti į metro be telefono, kadangi jie pakeis žetonus.

Ir tokių „negalima“ – tūkstančiai. Tad bliaukime ir toliau visa gerkle VALIO CIVILIZACIJAI IR TECHNINIAM PROGRESUI!!! Kai už lango išdžiūvusios upės, išmirštantys gyvūnai, kai po langais slankioja minios vienišų, ligotų kūnais ir sielomis žmonių, kurie iš nevilties ištisomis dienomis sėdi priešais kompiuterių ekranus ir bando susirasti bent jau virtualią laimę. Griaudint audringiems ir entuziastingiems mūsų aplodismentams, mokslo progresas ir toliau dirba savo juodą darbą.

wwwPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAIParašykite komentarą