Dauguma žmonių taip ir liks vidutinybėmis

Pilkumas standartiškumas traukia pernelyg stipriai, dauguma žmonių niekada neatsikratys šios traukos.

Dauguma protų aplink mus – pakankamai skurdūs. Dauguma aplinkinių žmonių pernelyg stengiasi aplenkti ką nors manipuliacijų ir politikos pagalba. Kaip rezultatas – jie kovoja už visiškai nieko nevertus tikslus su likusiais 99% žmonių.

Tačiau taip neturėtų būti.

Jūs svajojate apie šimtaprocentinę finansinę nepriklausomybę, apie tai, kad esate pats sau viršininkas, keliaujate po pasaulį su šeima – ir visa tai pasiekiama, jeigu žinome, kaip pradėti.

Tačiau dauguma žmonių niekada neatsisakys gyvenimo pilkoje minioje stabilumo ir saugumo, kad tai suprastų. Dauguma žmonių bijo patirti nesėkmę. Dauguma žmonių neapkenčia nesėkmių. Jų savivertė tiesiogiai susijusi su pasiekimais ir bet kokia nesėkmė – įrodymas, kad jie nepakankamai geri.

Ir būtent dėl to jie liks vidutinybėmis. Jeigu žmogus nepasiruošęs nukristi, reiškia, jis nesugeba mokytis iš savo klaidų. Jeigu jis nenori mokytis, jis niekada neaugs ir netaps kažkuo didesniu.

Norite sužinoti sėkmės receptą? Jis pakankamai paprastas: padvigubinkite savo nesėkmių procentą. Manote, kad nesėkmė yra sėkmės priešas? Klystate. Dėl nesėkmės jūs galite arba nuleisti rankas, arba pasimokyti iš jos, eiti toliau ir daryti viską, ką leidžia jėgos ir sugebėjimai. Nes tik šitaip pasiekiama sėkmė.

Jeigu nesate pasirengęs patirti nesėkmę, liksite tiesiog geras, sėkmingas vidutinybė. O jeigu norite augti ir tobulėti, tapti geresne savo versija, būkite pasiruošę nesėkmėms. Jos grūdina charakterį. Jos padeda juoktis iš savo klaidų ir nežiūrėti į jas rimtai.

Vidutinybių minia nevertina mokymosi. Dauguma žmonių pasirinks pramogas vietoje mokymosi ir tobulėjimo. Ir nieko nuostabaus – mokytis sunku. Lygiai kaip ir patirti nesėkmes. Sėkmingas verslininkas Darenas Hardis kartą pasakė, kad visada džiaugiasi, susidūręs su kažkuo sudėtingu, kadangi tai reiškia, jog dauguma žmonių šito reikalo nesiims, vadinasi, nebus didelės konkurencijos.

Kiekvieną kartą, kai skaitote knygą, milijonai žmonių to nedaro. Kiekvieną rytą, kai atsikeliate anksčiau, kad spėtumėte kažką nuveikti, milijonai miega toliau. Kiekvieną dieną, kai tęsiate savo kelionę į priekį, milijonai žmonių sustoja ir daugiau niekur neina.

Ironiška, kad aršiausia konkurencija vyksta dėl antrarūšių prizų, kadangi žmonės galvoja, jog juos laimėti paprasčiau.

Pasitraukite iš minios. Mokykitės, o ne pramogaukite, jei norite iš gyvenimo daugiau. Nes tai realu. Nugalėtojai, prieš tapdami nugalėtojais, pradeda elgtis kaip nugalėtojai. Širdies gilumoje žmonės netiki, kad turi reikalingų bruožų ir sugebėjimų, kad taptų iškiliais. O kai netiki savo sugebėjimais, tau nieko nesigaus. Kai tik pasakysite savo protui, ką jam reikia daryti, jis padės dirbti šia linkme – įgyvendinti jūsų svajones.

O dar žmonės ieško pinigų ir postų, o ne patirties ir pokyčių. Žmonės nelaimingi dėl to, kad nesupranta, kas iš tiesų vertinga. Postas, pareigos nieko nereiškia. Bet kas gali tapti kokiu nors “ekspertu” ar “viršininku”. Jeigu vaikotės pinigų ir postų bei pareigų – kai gausite, ko norėjote, pajausite vien tuštumą ir nusiminimą. Patys svarbiausi tikslai – tobulėjimas, saviugda, įgyta patirtis ir asmeninė transformacija.

Dauguma vaikosi banalių dalykų – pinigų, sekso, saugumo, pripažinimo. Kur kas protingiau susikoncentruoti ties pačiu savimi ir tapti asmenybe, kuria pats didžiuositės.

Žmonės eikvoja daugybę laiko pavydui, o ne tikslui siekti. Laiko, kurį skiriate pavydui dėl kitų pasisekimo, jau nepanaudosite savo labui. Atspėkite iš trijų kartų, kokia veikla – pavydas ar darbas savo labui – naudingesnis.

Jūs neturite laiko pavydui. Jei pastoviai dairysitės, ką veikia kiti, nespėsite nieko nuveikti pats. Pavydėti – tai kaip išgerti nuodų ir laukti, kad numirs kažkas kitas. Dėl to verčiau padirbėkite su savimi. Ir nesvarbu, kad jums gausis lėčiau ar ne taip sėkmingai kaip kolegai. Ateis laikas, apsidairysite ir pats nustebsite, kaip toli pasistūmėjote.

Tuo momentu, kai prisiimate atsakomybę už viską, kas vyksta jūsų gyvenime, jūs įgyjate galią pakeisti gyvenime absoliučiai viską.

Pasirinkite sėkmę vietoje pilkos vidutinybės.

Pasirinkite saviugdą vietoje pramogų.

Pasirinkite asmenybės augimą vietoje pavydo.

Pasirinkite tai, ko norite jūs, o ne kažkas kitas.

PagalNaujienos iš interneto