Dėl prasto gyvenimo kalti esate patys

Jei manote, kad jūsų gyvenimas siaubingas, greičiausiai taip ir yra. Jei manote, kad pasaulis nori jus sunaikinti, greičiausiai taip ir yra. Jei manote, kad nusipelnėte daugiau, greičiausiai, išties nusipelnėte. Vienintelis dalykas, kuris trukdo pasiekti sėkmę – jūs pats.

Manote, kad pasaulis nori jus nuskriausti, o tikroji priežastis slypi jūsų neteisingame požiūryje į gyvenimą – žvelgiate į viską ne taip, kaip reikėtų. Jūs maitinatės negatyvu, o ne pozityvu. Leidžiate negatyvui kontroliuoti savo protą, vadinasi, ir gyvenimą. Leidžiate blogiui pasiekti pergalę. Ir niekada nesulauksite sėkmės, jei švaistysite gyvenimą darbui nuobodžiame darbe, kuris sekina energiją, vien dėl to, kad esate pernelyg tingus paieškoti ko nors vertingesnio. Ir tai būtent jūsų, o ne kito žmogaus klaida.

Jūs niekada nekeliausite po pasaulį ir nepamatysite Paryžiaus, jei pastoviai atsikalbinėsite. Tiesiog nusipirkite bilietą, susikraukite lagaminą ir važiuokite. Leiskite pasauliui atverti jums akis. Tegu jis meta jums iššūkį ir nuvilia jus. Kovokite su kalbos barjerais ir pasiklyskite nepažįstamose vietose. Nustokite viską kontroliuoti gyvenime ir paprasčiausiai eikite į priekį.

Jūs niekada nenumesite svorio, jei nepakeisite mitybos. Niekada nepagerinsite sveikatos, jei neimsite valgyti daugiau daržovių ir neužsiimsite sportu. Niekada netapsite protingesnis ir nepraplėsite akiračio, jeigu nenorite mokytis iš kitų ir daug skaityti.

Jūs niekada netapsite laimingas, jei pastoviai koncentruositės ties negatyvu. Nepridės laimės ir sekinantys jus daiktai bei žmonės.

Jūs pats – savo nelaimių priežastis. Esate pats kaltas, jeigu jus prarijo rutina. Jei jūsų santykiai prasti, jei pastoviai kritikuojate žmones ir vis ieškote geresnių. Viskas dėl jūsų pačių.

Nenoriu nieko pagražinti. Jūs pats esate pikčiausias savo priešas. Jūs vienintelis, kuris neleidžia jums siekti tikslų ir svajonių. Gyvenimas niekam nieko neprivalo duoti, dėl to nieko iš jo ir nelaukite. Ant galvos nenukris maišas su milijonu dolerių, neatsibusite vieną gražų rytą su treniruotu ir raumeningu kūnu, negausite išsvajoto darbo, jeigu nieko nenuveikėte, kad jį gautumėte.

Norint kažką gauti, reikia daug dirbti. Ir stipriai dirbti, ne atsainiai Iš visų jėgų. Tenka kažką paaukoti ir sunkiai skintis kelią, kai jis tampa purvinas ir sudėtingas. Reikia eiti į priekį net kai baisiai norisi viską mesti. Tai vienintelis būdas pasiekti kažką didžio ir svarbaus.

Jei manote, kad jūsų gyvenimas – viena didelė, nesibaigianti nesėkmė, greičiausiai taip ir yra. Tai primena žinomą citatą: “Jeigu vienas sako, kad gali, o kitas sako, kad negali, tai abu, kaip taisyklė, yra teisūs”.

Nereikia gadinti sau gyvenimo ir pasiduoti, kai sunku, nes jei pasiduosite, geriau nepasidarys. Vietoje to vertėtų dirbti atkakliau ir protingiau. Tikėkite savimi netgi tada, kai niekas daugiau nebetiki ir vėliau galėsite atsigręžti atgal ir pasakyti: “Aš gi jums sakiau!”

Niekas nepatikės jūsų sugebėjimais, kol patys to nepadarysite, dėl to turite patys norėti siekti svajonės. Kiti žmonės irgi gali trokšti, kad pasiektumėte tikslą, tačiau tik jūs pats galite juos realizuoti, tik jūs pats galite patirti arba sėkmę, arba nesėkmę.

Dėl to reikia mesti tuščius, beprasmiškus, pasitenkinimo neteikiančius darbus, liautis kaltinti dėl visų problemų kitus ir nustoti galvoti, kad gyvenimas yra kažką jums skolingas. Jei norite, kad gyvenimas pagerėtų – pradėkite gerinti jį jau dabar. Darykite kažką pozityvaus, teisinga linkme ir nesustokite, kol nepasieksite trokštamo tikslo. O pasiekę – ženkite dar toliau.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…