Didelis vaikas. Įpročiai, išduodantys silpno charakterio vaikiną

Originalas

Jeigu esate įpratusios priimti sprendimus pačios, santykiai su vaikinu, priklausomu nuo svetimos nuomonės, bus arba tobula darna, arba katastrofa.

Suvokimas, kad šalia yra silpnavalis vyras, atsiranda ne iškart. Santykių pradžioje autonomija netgi būna nepriimtina. Partneriai turi stengtis būti maksimaliai lankstūs ir taikstytis vienas prie kito.

Tik po kurio laiko nuolatiniai klausimai „ką man daryti?“ ima atrodyti ne pagarba partnerės nuomonei, o silpnybe. Kaip suprasti, kad vaikinui trūksta savarankiškumo? Tai išsiaiškinti galite pagal toliau aprašytus 6 požymius.

1. Per dažnai kreipiasi pagalbos į savo tėvus

Vaikinas atrodo suaugęs, bet iki šiol automatiškai skambina tėvams, kad paprašytų pinigų degalams ar paklaustų mamos, kokią tabletę jam išgerti nuo galvos skausmo. Jis net nebando spręsti problemų savarankiškai. Tokių vaikinų atsakomybės jausmas už savo gyvenimą būna neišsivystęs.

Jam nieko nereikėdavo daryti pačiam. Jeigu skatinsite jo bejėgiškumą, visą bendrą gyvenimą teks aiškinti, kaip įjungti skalbyklę, kur padėtos kojinės ir kad neverta imti kredito poilsiui Turkijoje.

2. Nesugeba susidoroti su stresu

Vyras ateina į šį pasaulį, kad spręstų problemas. Kitaip kam gamta jam padovanojo fizinę jėgą ir mėnesinių nebuvimą? Stresas jam turi būti įprastas kaip miegas. Bet kokia kliūtis – tai galimybė įrodyti, kad jis ne veltui skutasi ir naudojasi pisuarais viešose vietose. Gaila, kad ne visi vaikinai atsakingai vertina savo statusą. Jeigu jūsų didvyris puola į neviltį nuo menkiausių problemėlių ir lieka tokios būklės tol, kol kas nors jų neišsprendžia, teks jums pačiai būti stipriai ir nepriklausomai.

3. Kelia nereikalingų dramų

Bet kokia drama, kurią vaidina vyras, yra nereikalinga. Nervintis, išpūsti problemą, žiūrėti ir laukti, kol kas nors ją išspręs, labiau tinka moteriai, bet ne vyrui. Tai labai priklausomas ir nesveikas būdas spręsti problemas. Jei vyras, susidūręs su bet kokiu sunkumu, kelia dramą, vadinasi, jis akivaizdžiai manipuliuoja kitais.

4. Negali nieko daryti vienas

Be mamos ar draugės vadovavimo jis negali nueiti pas gydytoją, nusipirkti drabužių ar parūpinti produktų vakarienei. Jei vienintelis savarankiškas darbas, kurį daro vaikinas, – sugebėjimas išgerti alaus su draugais, prieš skųsdamosi likimu, pasvarstykite, ar ne jūs prisidėjote prie tokio dvimetrinio mažylio užauginimo. Jeigu jį tokį padarė motina, laikas parodyti jam, kas yra gyvenimas. Nepainiokite rūpinimosi su globa ir neprisiimkite sau per daug įsipareigojimų.

5. Nesugeba priimti sprendimo už save

Vienas dalykas yra kreiptis patarimo į draugą, atsidūrus sudėtingoje situacijoje, kitas – atlikti sociologines apklausas kiekvieną kartą, kai reikia ką nors nuspręsti. Manote, kad jis per daug atsakingas ir nori viską gerai pasverti? Kiekvienu atveju vaikinas ieško, kam suversti kaltę dėl galimos nesėkmės. Priklausomam žmogui sunku suprasti, ko jis nori. Toks vaikinas manipuliuos jumis, jeigu jūsų autoritetas bus stipresnis už tėvų ar draugų įtaką. Nuo tokios vienvaldystės jūs greitai pavargsite, o pasiekti partnerystės su tokiu vaikinu nepavyks.

6. Vengia konfliktų

Atskirti kantrų vyrą nuo kenčiančiojo nėra sunku. Jeigu vaikinas lieka dirbti blogame darbe, kenčia toksinius santykius su draugu ar giminaičiais, suvokia, kas jam trukdo gyventi, bet nieko nedaro, tai nepriklausomybės nėra jo gyvenimiškų vertybių sąraše.Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice for Managing All Life's Impossible Problems autorius Maiklas Benetas teigia, kad laimė slypi realybėje. Jis siūlo pažvelgti į gyvenimą blaiviu žvilgsniu: liautis be pabaigos kapstytis savyje ir kaltinti save dėl to, dėl ko esate visiškai nekalti. Šiame tekste…

Kam vaikams seneliai ir močiutės?

Ne, kalba eis ne apie nemokamas aukles! "Norint užauginti vaiką, reikalingas visas kaimas" - tai ne vien liaudiška išmintis, bet ir nuoroda į Niufeldo prisirišimo teoriją, tvirtinančią, jog kuo daugiau aplink vaiką juo besirūpinančių suaugusių, tuo ramesnis ir labai pasitikintis jis augs ir vystysis. Į "prisirišimų kaimą" psichologo nuomone, be…

Kaip sugyventi su neidealiu vyru?

Originalas Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk jūs sutikote savo svajonių vyrą! Bet pamažu pradeda aiškėti, kad jūsų idealas visai nėra idealus. Jis čepsi prie stalo. Jo nagai nėra kruopščiai nukarpyti, o rytais iš burnos sklinda nemalonus kvapas. Be to, jis yra šykštokas ir…

Ar ne per rimtai žiūrite į gyvenimą?

Originalas Jūsų gyvenimas – vien pareigos ir jokių malonumų? Užstrigote kasdienybės karuselėje namai – darbas – namai ir jūsų gyvenimas tapo pilkas ir nuobodus? Baisiausia, kad tuomet nuobodūs tampame ir mes patys. Taigi metas išmokti praskaidrinti kasdienybę, nes juk žinote posakį, kad nuvarytus arklius paprasčiausiai... nušauna? Amerikiečiai teigia, kad jie…

Ką reiškia būti žodinio smurto auka

Originalas „Tu viską išsigalvoji“, „Tau vaidenasi“, „Tu įsikalbi“. Ar dažnai tenka girdėti tokius artimo žmogaus komentarus, kai paliečiate temą, kuri jus tikrai jaudina? Veikiausiai esate žodinio smurto – mažai žinomos, bet labai kenksmingos psichologinės prievartos formos – auka. Ką tai reiškia? Žodinis smurtas, angliškai vadinamas „gaslighting“, – tai tokia mentalinės…