Draugių klasifikacija

Tavo draugės – pačios šauniausios pasaulyje, kitaip su jomis nedraugautum. Tačiau kiekvienoje kompanijoje atsiranda bent keli labai įdomūs personažai.

Pastoviai metanti svorį. Ji jau išbandė visas įmanomas dietas ir tu nuoširdžiai bijai kalbėti jos akivaizdoje apie maistą ir valgymą – draugę gali ištikti isterija. Kaip dažniausiai pasitaiko, lieknėti jai visai nereikia, tačiau ji mano kitaip. Veidrodis rodo jai nereikalingus kilogramus, kurių niekas daugiau nemato. Ji nuolat rengia sau iškrovos dienas, savaitėmis maitinasi tik žaliomis daržovėmis ir stebina tave labai keistais patiekalais. Mažai kas žino, kad vakarais ji dažnai neištveria ir prisiverda puskibirį koldūnų, dosniai užliedama juos riebia grietine su spirgučiais. Tačiau tai jau visai kita istorija…

Niekada nemetanti svorio. Ji – ragana, ir tai visi žino. Nė karto nebuvo sporto salėje, tačiau pietums visada valgo salotas, sriubą, antrą patiekalą ir desertą. Galbūt netgi du desertus. Ir nepaisant viso šio siaubo, jos rūbų dydžiai niekada nesikeičia.

Vakarėlių mėgėja. Toks įspūdis, kad ją visi pažįsta, ir ji pati visus pažįsta. Ji sunkiai prisimena, kada paskutinį kartą praleido vakarą namuose. Užtat nuotraukų su ja pilna įvairių klubų ir barų tinklapiuose. Ji orientuojasi kokteiliuose ir šotuose geriau už profesionalius barmenus ir per mėnesį pasivažinėja limuzinu daugiau, nei tu per visą gyvenimą. Nors rytais, kaip ir tu, ji ramiai darda autobusu ar taksi į darbą.

Detektyvė mis Marpl. Visus ir viską įtarinėja apgaule, klasta ir išdavyste. Dėl to greta jos visada tampi nevalinga svetimų melagysčių narpliojimo dalyve. Ji įtaria savo vyriškį neištikimybe, nes ryte jis ištisas dvi valandas nesakė jai komplimentų. Ji įtaria, kad darbe kažkas apie ją skleidžia paskalas. Ji netgi tave įtaria, kad iš tikrųjų tu šiandien vakare visai neužimta, o tiesiog nenori su ja susitikti.

Paprasta keistuolė. Bendrauja su tavimi kaip su geriausia drauge, paskui staiga nustoja atsiliepti į skambučius, o po pusės metų pati parašo, apsimesdama, kad nieko nenutiko. Šiandien ji mėgsta tą, ko rytoj pakęsti negalės. Nuotaika ir nuomonė keičiasi, priklausomai nuo vėjo krypties ir su tuo nieko neįmanoma padaryti. Tik suprasti ir atleisti.

Nenuilstanti kompanijos siela. Gali priskaldyti malkų šašlykams, įkurti ugnį, iškepti mėsą, sugroti gitara ir nutaisyti juokingas bei kvailas grimasas nuotraukoms. Su ja vienodai linksma visiems, ji niekada nenukabina nosies. Greičiausiai neturi vyriškio, užtat jos draugai daugiausia vyriškos lyties.

Prašviesėjusi. Aplankė kelis treningus ir dabar yra giliai įsitikinusi, kad pažino visą pasaulio grožį, išstudijavo visas subtiliąsias materijas. Ji trykšta optimizmu ir šventai tiki, kad viskas šiame pasaulyje vyksta ne šiaip, kad už sulaužytą koją reikia dėkoti Visatai, nes šis lūžis išmokė ją žiūrėti, kur eina. Kai gatvėje ją pastumia praeivis ar aptaško per balą pralėkęs automobilis, ji šypsosi ir sako: “Viskas nuostabu! Kokiame nuostabiame pasaulyje mes gyvename!” Trumpiau tariant, kai esi greta jos, tave viskas aplinkui siutina dvigubai smarkiau.

Sportininkė aktyvistė. Kiekvieną vakarą lanko sporto salę, o rytais nubėga po 15 kilometrų. Skaičiuoja kalorijas savo grikių košėje su virta vištienos krūtinėle ir kiekviena tinkama ir netinkama proga stengiasi nukreipti tave “teisingu keliu”. Atsakydama tu paprastai niūriai linkčioji, baigi kramtyti savo hamburgerį ir mintyse pasižadi neužsiimti sportu ir daugiau niekada nevalgyti šios draugės akivaizdoje.

Hansas Kristianas Andersenas su sijonu. Atsargoje turi milijoną istorijų visiems gyvenimo atvejams. Apie tai, kad turėjo vaikiną milijonierių, apie už kelis tūkstančius pirktą suknelę, apie tai, kad jai pasiūlė pagrindinį vaidmenį seriale, bet ji atsisakė, nes nelabai patiko scenarijus… Tačiau pakanka tik tau paprašyti parodyti vaikino ar suknelės nuotrauką ir bent apytikriai papasakoti serialo siužetą, kai jai atsiranda skubių ir neatidėliotinų reikalų. Trumpiau tariant, galėtų romanus rašyti, toks talentas žūsta!

Pati geriausia. Kartu su ja jūs – neįveikiama jėga!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *