Dvigubas uždarbis iš moterų

Iš moterų uždirbama du kartus – kai moteris labai nenori gimdyti ir kai ji labai nori gimdyti. Ir tai dažniausiai tos pačios moterys, tik amžius skiriasi. Antruoju atveju uždirbama gerokai daugiau. O pirmuoju – tai investicija į būsimos norinčių gimdyti moterų rinkos formavimą.

Hormoninė kontracepcija pateikiama visuomenei kaip nepaprastai madinga ir itin efektyvi nepageidautino nėštumo išvengimo kryptis. Prarijai tabletę ir viskas OK, gali būti rami – nepageidaujamas nėštumas tau negresia.

Tačiau, kaip paaiškėjo, nuolatinis hormoninių kontraceptikų vartojimas sunaikina moters sugebėjimą pastoti ne kažkokiam konkrečiam, o visam laikui, t.y. sukelia priešlaikinį klimaksą. Trumpiau tariant, norėdama išvengti nepageidaujamo vaiko šiandien, jūs tuo pat metu sunaikinate galimybę jam atsirasti apskritai. Nebebus daugiau nėštumų. Nei pageidaujamų, nei nepageidaujamų.

Bet tai dar ne viskas. Pasirodo, hormoninių tablečių vartojimas smarkiai padidina riziką susirgti gimdos kaklelio ir krūties vėžiu, sukelia nebegrįžtamus pokyčius širdies ir kraujagyslių sistemoje ir daugybę kitų komplikacijų.

Kaip gi taip? – nusistebės nepatikli skaitytoja: juk reklaminiame lankstinuke parašyta atvirkščiai, kad hormoninės kontracepcijos tabletės mažina riziką susirgti vėžiu.

Gryniausia tiesa. Jos išties mažina riziką susirgti gimdos vėžiu, tačiau tuo pat metu padidina riziką susirgti gimdos kaklelio vėžiu, tiesiog gamintojai „pamiršo“ apie tai parašyti. Jie jūsų neapgavo, jie paprasčiausiai „pamiršo“ pranešti apie šį pašalinį efektą. Kam nepasitaiko? Atmintis sušlubavo…

Beje, o nuo kokio vėžio jums bus geriau numirti – nuo gimdos, ar nuo gimdos kaklelio? Kaip? Jūs apskritai nenorite mirti? Na, žinote, jums niekaip neįtiksi. Juk vis tiek kada nors teks mirti.

Žodžiu, hormoninės kontracepcijos tabletės ne tik kelia grėsmę visiškai prarasti sugebėjimą gimdyti (pirmalaikis klimaksas su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis), bet dar ir veda į priešlaikinę mirtį nuo gimdos kaklelio vėžio ir kitų susirgimų, pavyzdžiui – širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų.

Dar vienas argumentas: reklamoje parašyta, kad šios tabletės – tai natūralūs hormonai, kurie organiškai egzistuoja organizme, nepažeisdami jokių jo funkcijų. Čia galima būtų pasakyti, kad ne visi netgi natūralūs hormonai naudingi organizmui. Pavyzdžiui, prednizolonas – jis visiškai kopijuoja natūralaus antinksčių hormono struktūrą, bet tai jam visiškai nekliudo turėti tokį siaubingą skaičių šalutinių efektų, kad vartoti šį vaistą galima tik nuolatinėje gydytojų kontrolėje, o geriausiai visai nevartoti. Tačiau hormoninių kontraceptikų atveju – tai paprasčiausias melas. Jie gaminami absoliučiai sintetiniu būdu ir neturi analogų gamtoje.

Aš, atvirai sakant, apskritai nesuprantu, kam, gyvenant reguliarų lytinį gyvenimą, reikalinga kontracepcija.

Pastoti moteris gali daugmaž savaitę per mėnesį. Ar rečiau. Jeigu jau tą savaitę taip baisiai niežti, yra begalė įvairių apsisaugojimo būdų, nenaudojant jokių priemonių. Jų išvardinimas – ne šio straipsnio tema.

O štai kam išties reikalinga hormoninė kontracepcija – tai moterims, praktikuojančioms atsitiktinį ir palaidą seksą, kuriame ji negali kontroliuoti proceso. Tarkime, dėl karjeros miega su viršininku. Arba kokia nors netikėto sekso lifte su atsitiktiniu partneriu mėgėja. Ir panašiai. Na ir, savaime aišku, kontraceptikai reikalingi profesionalioms prostitutėms.

Likusioms moterims, jeigu procesas vyksta teisingai, kontraceptikai, kad ir kokie jie bebūtų – nelabai aktualūs.

wwwPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI