Frazė, po kurios su moterimi nebeverta turėti reikalų

Egzistuoja frazės, kurios pasako apie jas tariantį žmogų jeigu ne iškart viską, tai iškart labai daug. Ir išgirdus kai kurias iš tų frazių verta kardinaliai peržiūrėti savo santykius su tais, iš kurių lūpų jos nuskambėjo. Vienas iš tokių išsireiškimų, kuris, ištartas moters, sukelia abejonių, ar verta tęsti su ja santykius, skamba taip:

ESU TOKIA, KOKIA ESU

Savaime suprantama, kad kiekvienas žmogus turi teisę jaustis unikaliu bei nepakartojamu.

Nieko blogo tame nėra, tačiau problema čia tokia, kad už frazės „Esu tokia, kokia esu“ moterys priprato slėpti savo trūkumus. Vietoje to, kad juos ištaisytų. Ir netgi ne slėpti, o greičiau pateisinti, ginti teisę tuos trūkumus turėti.

Šią frazę ypatingai mėgsta įvairaus plauko feministės. Prisidengdamos šiuo devizu, jos gali propaguoti ką tik norite: riebaluotus neplautus plaukus, elementaraus išsilavinimo stoką ar vartotojišką požiūrį į vyrus. Išgirdusios kritiką (dažniausiai visiškai pagrįstą), tokios moterys negali surasti svarių argumentų savo pozicijai apginti ir į darbą paleidžiamas paskutinis argumentas: „Esu tokia, kokia esu“.

Realybėje ši frazė reiškia „Aš esu jokia“. Nes normalu žmogus visada suras aiškesnių epitetų save patį apibūdinti.

Nei apie vieną moterį, iš kurios teko girdėti šią frazę, negalėčiau pasakyti nieko gero. Be to, kad viena iš jų buvo labai graži, tačiau gėrė kaip arklys (galiausiai iš grožio nieko nebeliko) ir buvo visiškai baigta žiežula.

Dar viena šio išsireiškimo mėgėja pavertė savo vyrą visišku gyvuliu, kokia ir pati buvo. Taip pat šią nesąmonę galima dažnai pastebėti socialiniuose tinkluose. Sprendžiant pagal puslapių turinį, autorės netoli tepažengė už jau minėtas ypatas.

P.S. Ši nuomonė – tai ne mėginimas įžeisti visas moteris, kurios gina savo individualumą tai tik patarimas susilaikyti nuo frazės-parazito vartojimo, kadangi frazė yra būdinga kaip taisyklė būtent jokio individualumo neturinčioms.

Šaltinis