Frazė, po kurios su moterimi nebeverta turėti reikalų

Egzistuoja frazės, kurios pasako apie jas tariantį žmogų jeigu ne iškart viską, tai iškart labai daug. Ir išgirdus kai kurias iš tų frazių verta kardinaliai peržiūrėti savo santykius su tais, iš kurių lūpų jos nuskambėjo. Vienas iš tokių išsireiškimų, kuris, ištartas moters, sukelia abejonių, ar verta tęsti su ja santykius, skamba taip:

ESU TOKIA, KOKIA ESU

Savaime suprantama, kad kiekvienas žmogus turi teisę jaustis unikaliu bei nepakartojamu.

Nieko blogo tame nėra, tačiau problema čia tokia, kad už frazės „Esu tokia, kokia esu“ moterys priprato slėpti savo trūkumus. Vietoje to, kad juos ištaisytų. Ir netgi ne slėpti, o greičiau pateisinti, ginti teisę tuos trūkumus turėti.

Šią frazę ypatingai mėgsta įvairaus plauko feministės. Prisidengdamos šiuo devizu, jos gali propaguoti ką tik norite: riebaluotus neplautus plaukus, elementaraus išsilavinimo stoką ar vartotojišką požiūrį į vyrus. Išgirdusios kritiką (dažniausiai visiškai pagrįstą), tokios moterys negali surasti svarių argumentų savo pozicijai apginti ir į darbą paleidžiamas paskutinis argumentas: „Esu tokia, kokia esu“.

Realybėje ši frazė reiškia „Aš esu jokia“. Nes normalu žmogus visada suras aiškesnių epitetų save patį apibūdinti.

Nei apie vieną moterį, iš kurios teko girdėti šią frazę, negalėčiau pasakyti nieko gero. Be to, kad viena iš jų buvo labai graži, tačiau gėrė kaip arklys (galiausiai iš grožio nieko nebeliko) ir buvo visiškai baigta žiežula.

Dar viena šio išsireiškimo mėgėja pavertė savo vyrą visišku gyvuliu, kokia ir pati buvo. Taip pat šią nesąmonę galima dažnai pastebėti socialiniuose tinkluose. Sprendžiant pagal puslapių turinį, autorės netoli tepažengė už jau minėtas ypatas.

P.S. Ši nuomonė – tai ne mėginimas įžeisti visas moteris, kurios gina savo individualumą tai tik patarimas susilaikyti nuo frazės-parazito vartojimo, kadangi frazė yra būdinga kaip taisyklė būtent jokio individualumo neturinčioms.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti