Godumas – tai pavojaus signalas

Moterims priekaištaujama dėl jų godumo, savanaudiškumo, jos laukia, kad vyras užmokėtų už jas kavinėje, laukia dovanų, gėlių. Tegu pati sau nusiperka, jeigu taip baisiai norisi! Arba pasitenkina pievoje nuskintomis ramunėmis ir hamburgeriais, jeigu jau taip norisi užvalgyti iš svetimos kišenės! Kas per įprotis melžti pinigus?! Vyras neprivalo finansuoti visų moteriškų kaprizų!

O viskas labai paprasta.

Jeigu moteris rimtai žiūri į vyrą ir laiko galimu partneriu, ji laukia iš jo dovanų ir išlaidų. Ir labai nusimena, kai nesulaukia, nes tas vyras jai išties patinka. Viskas dėl to, kad moterys anksčiau, kaip taisyklė, neturėdavo savo pinigų. Net jos pačios į šeimą atsineštas lėšas tvarkydavo vyras. Ir susituokti su šykščiu vyru jai buvo baisu ir pavojinga. Šykštuolis galėjo ir badu marinti, ir suplyšusiais skudurais aprengti, jai tekdavo žemintis, kaulijant kelių grašių vaistams… Ir dėl to moteris instinktyviai tikrina: šykštus vyras, ar ne.

Tai iš ne tokios jau ir tolimos praeities atkeliavusi elgesio programa. Įsivaizduokite – jums teks visą gyvenimą nugyventi be savo pinigų, be jokių atlyginimų ar pašalpų. Būti visiškai materialiai priklausoma nuo kito žmogaus, gimdyti jam vaikus. Jokių atostogų, jokių pensijų. Štai dėl ko dar ir mūsų dienomis moterys taip emocingai reaguoja į vyro šykštumą.

Kavinėje moteriai nieko nereiškia užmokėti už vyrą, kuris nedomina jos kaip vyras – pavaišinti vargšą studentą giminaitį ar pagyvenusį dėdę pensininką. Tačiau ji labai dėmesingai stebės patikusį vyrą. Stebės, kaip jis moka.

Štai dabar viskas stoja į savo vietas. Dovanos, puokštės, restoranai ir kelionės dažniausiai yra ne kas kita, kaip psichologinis testas. Kuris mūsų laikais praktiškai jau neaktualus, kadangi moterys pačios uždirba. O jeigu vyras atims pinigus, galima ir policiją iškviesti. Tačiau pasąmonėje tasai nerimas išliko. Kaip ir suvokimas, kad šykštus žmogus pavojingas. Nors viso to ji pati gali nesuprasti.

Dėl to neskubėkite kaltinti merginų savanaudiškumu, jeigu jos tikisi būti nuvestos į klubą ar kavinę. Jei laukia gėlių. Damos laukia jų tik iš to vyro, su kuriuo norisi būti kartu. Kalba eina, savaime aišku, apie adekvačias damas. Pakanka jų tarpe ir savanaudžių, vyrų „melžėjų”, „barakudų”, tačiau tai atskira tema. Apie anomalijas.

Dėl to apsilankyti kavinėje su kolege ir kiekvienam užsimokėti už save – normalu. Bet pasielgti taip su mylima moterimi – gana rizikinga. Iškils grėsmė netgi patiems stipriausiems jausmams.

Iš tų, kurie joms mieli ir trokštami, moterys laukia išlaidų. Ir visai ne iš godumo. Jos viso labo nori suprasti, ar nebus pavojinga pasitikėti savo gyvenimą štai šitam žmogui?

Nors šiandien pasaulis jau pasikeitęs, šykštumo baimė pasiliko. Šykštumas netgi baisesnis už išdavystę. Štai šita taisyklė nepasikeitė nė lašo.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *