Išdavystė. Ypatinga likimo pamoka

Mylimo žmogaus išdavystė – labai sunkus įvykis, kupinas kančių, nepakeliamo širdies skausmo, nuoskaudų ir nesuvokimo, kuo nusipelnėte tokio elgesio. Pati savaime išdavystė – tai ypatinga likimo pamoka, kurią būtina teisingai suprasti, išgyventi jos skausmą ir pereiti prie atleidimo.

Išdavystė – tai kelias į atleidimą.

Išdavystė gali persiduoti iš kartos į kartą

Jei teko išgyventi išdavystę, šita patirtis perduodama iš kartos į kartą. Mama paveldi ją iš močiutės, prosenelės, proprosenelės ir t.t. Jeigu moters gyvenime nutiko toks įvykis, ji bet kuriuo atveju pradės baimintis išdavystės. Baimė perduodama kartu su genais ir auklėjant naujas mergaičių kartas šeimoje.

Kai kurioms moterims ši baimė tokia stipri, kad dėl jos atsisakoma susitikinėti su vyrais, tekėti, gimdyti vaikus. Kitos ignoruoja baimes ir gyvena su vyrais laimingai, kol neužklumpa neištikimybė. Kai šitai nutinka, atsiveria sena žaizda.

Moteriai, kurią užgriuvo vyro ar tiesiog mylimo žmogaus neištikimybė, būtina suvokti, kad tai – jos asmeninė likimo pamoka. Ji duota tam, kad moteris kažko išmoktų gyvenime, suprastų kažkokia klaidą – savo ar visos giminės iš moteriškos pusės.

Pasitaiko, kad moteris pasirenka partnerį, kuris, kaip ji pati galvoja, nėra jos vertas. Laikui bėgant, vyras neiškenčia nepagarbaus elgesio su savimi ir išeina. Kodėl moteris renkasi „nevertą“? Todėl, kad greta „verto“ ji jausis blogiau negu tasai vyras, t.y. pati jausis neverta savo išrinktojo.

Išdavystės pamokos duodamos tada, kai pradeda formuotis priklausomybės santykiuose. Priklausomybės trukdo jums priimti žmogų tokį, koks jis yra – tikrą ir natūralų. Tokį moters elgesį galima paaiškinti jos noru įgyvendinti savo troškimus, patenkinti poreikius. Tokiems troškimams galima priskirti, pavyzdžiui, galvoje susiklosčiusį idealaus vyro etaloną, prie kurio ji bando pritempti savo partnerį.

Išdavystės pamoka: kaip ją pergyventi?

Kad suprastum lemtingos gyvenimo pamokos prasmę, reikia įveikti ištisą pasąmonės labirintą.

Vyro išdavystė verčia manyti, kad jo meilužė – geresnė už jus. Pabunda įvairiausi jausmai – savęs menkinimas, vienatvės baimė, šie jausmai neleidžia saugiai jaustis greta savo vyriškio.

Kai išduoda vyras, moteriai suyra vidinis vientisumas. Kad jį atkurtų, moteris turi suvokti, kad problema slypi ne vyriškyje, o išdavyste užkrėstoje jos pačios širdyje. Išdavystės sukeltas skausmas signalizuoja būtent apie šią užkrečiamą ligą.

Kaltindamos vyrus, jūs neišgydysite širdies nuo kančių.

Visiškai akivaizdu, kad neištikimybė ir išdavystė – labai skausmingi dalykai. Tačiau visada reikia ieškoti skausmo šaltinio, priežasties, o ne išlieti įniršį ant pasekmės. Kai kuriose situacijose viskas yra pakankamai proziška ir išdavystę pakanka paprasčiausiai priimti ir pergyventi.

Jeigu to padaryti nepavyksta, moteris gali ieškoti paguodos santykiuose su kitais partneriais. Jeigu ji mėnesių mėnesius negali paleisti partnerio, ją iš vidaus grauš nuoskauda ir pyktis. Visais šiais atvejais reikia žvelgti į skausmą kitu kampu. Skausmą kelia ne konkretus žmogus ar jo elgesys. Skausmas užgimsta ir gyvena mūsų širdyje.

Širdies skausmas neateina be konkrečios priežasties. Skausmas ragina mus pažvelgti sau į vidų. Kančios nutiesia kelią į nuosavą širdį.

Kai jaučiame skausmus kūne, mums jie byloja apie kažkokią fizinę ligą. Su širdimi, siela – lygiai tas pats. Skausmas signalizuoja apie vidinę, dvasinę problemą ar ligą. Ne visais atvejais toji problema turi gilias šaknis, kai kada tą skausmą pakanka paprasčiausiai perkęsti. Bet jeigu skausmas trunka mėnesius ar metus ir neleidžia patirti tikrosios laimės būti mylima ir mylinčia moterimi, būtina pasikapstyti giliau, nusileisti į pačias pasąmonės gelmes.

Kai moteris suvokia, kad ne vyras kaltas dėl šitos jos bėdos, o ji pati pritraukė neištikimybę – bus žengtas ženklus žingsnis link sėkmingo išdavystės pamokos įsisavinimo. Tai reiškia, kad moteris jau stojo į teisingą kelią ir visai greitai bus pajėgi išspręsti savo vidinę problemą.

Kaip atleisti?

Sužinojusi apie neištikimybę, moteris gali reaguoti labai skirtingai. Viena iškart paliks vyrą ir nutrauks visus ryšius, kita iš didelės meilės stengsis susigrąžinti ir atnaujinti buvusią aistrą, o dar kita apskritai užmerks akis į išdavystes, net jeigu jos kartosis. Tačiau visas šias moteris apjungia skausmas ir nuoskauda.

Kaip pergyventi išdavystę, jeigu dvasinis skausmas persmelkia nuo galvos iki kojų? Kartais atrodo, kad neįmanoma atleisti mylimajam už įsmeigtą į nugarą peilį, o ir apskritai toliau gyventi po neištikimybės neįmanoma.

Atsidavusi moteris ilgą laiką negali atsikvošėti. Jaučiasi pažeminta, niekam nereikalinga, palikta likimo valiai. Prasideda depresija. Norisi tiesiog numirti, kad nesijaustų daugiau to skausmo ir nevilties. Baisiausia, kad jau nieko nepakeisi ir kai tai supranti, pasidaro dar baisiau.

Išdavystė visada užgauna pačias jautriausias stygas, dėl to taip sunku atleisti iš širdies. Taip, savitaiga netrukus suvaidins savo vaidmenį ir ims atrodyti, kad atleidote, bet skausmas ir toliau grauš jus iš vidaus, kažkur sąmonės gelmėse suprasite, kad neįmanoma štai taip paprastai atleisti ir pamiršti.

Atleisti bando sąmonė, protas, o pasąmonė, širdis, neatsiliepia ir moteris tai jaučia – tartum kažkas viduje priešintųsi tokiam sprendimui. Išdavystė vis tiek iškyla atmintyje netgi pačiais laimingiausiais momentais. Nuoskauda gali rusenti daugybę metų, drauge su jumis keliaudama iš vienų santykių į kitus.

Daug moterų man pasakoja, kaip praėjus keliems mėnesiams ar netgi metams jos periodiškai su skausmu prisimena, kaip vyras jas išdavė, išėjo pas kitą moterį, toks įspūdis, kad laikas visiškai negydo, kad jis tarsi chirurgas užsiuva širdies žaizdas, bet vis tiek pasilieka gilūs randai, kuriuos periodiškai maudžia, verčia prisiminti senas tragedijas. Kai ateina klientė ir prašo padėti atleisti, už šio troškimo dažniausiai slepiasi viltis gauti anesteziją iki gyvenimo pabaigos. Norisi užmiršti neištikimybės faktą. Tenka paaiškinti, kad šito jūs neužmiršite niekada. Kad dabar jums teks mokytis gyventi su šiuo gyvenimo faktu.

Kad išties atleistume, svarbu suprasti, kad su niekada nieko nenutinka šiaip sau, be niekur nieko. Visi mūsų gyvenimo įvykiai turi prasmę, o visi mūsų aplinkoje esantys žmonės – ne atsitiktiniai praeiviai.

Išdavystė – ypatinga likimo pamoka, kurią jums davė gyvenimas, kad kažko išmokytų ar apsaugotų nuo kokių nors dar didesnių nemalonumų. Vertėtų širdyje padėkoti vyrui už tai, kad jis padėjo įveikti šią likimo pamoką.

Suprantu kaip keistai tai skamba. Kaip galima dėkoti už skausmą? Tačiau kartais tai būna vienintelė galimybė atsibusti ir tapti gyvu žmogumi. Galima, žinoma, keikti išdaviką, visokeriopai demonstruoti įniršį, nesikalbėti, svaidytis kaltinimais dėl sugadinto gyvenimo ir t.t. Tačiau kančių tai nesumažina, tik dar labiau komplikuoja situaciją.

Negalima teigti, kad dėl vyrų neištikimybės kaltos vien tik jų žmonos, tačiau moterys pačios renkasi sau gyvenimo draugus. Daugelis paprasčiausiai užmerkia akis į vyriškio polinkius, charakterio bruožus, elgesį. Arba yra pasirengusios labai daug ką atleisti. Iš kitos pusės – ar visos neištikimybę išgyvenusios žmonos išties gerbė išėjusio vyro nuomonę, palaikė jį sunkią minutę?

Bėda ta, kad moteriška psichika labai dažnai nusipiešia sau idealaus vyro paveikslą, o paskui vidinė trauka pritraukia į savo gyvenimą šios susikurtos pjesės pagrindinį herojų. Būtent dėl to daugeliu atvejų būtent moteris, pati to neįtardama, kuria visus šios pjesės epizodus, o vyras tampa viso labo kviestiniu aktoriumi, kuriam davė jau gatavą vaidmenį.

Nereikia versti visos kaltės vyrams. Moteriška širdis gali padėti sau tik pati. Vienintelis būdas atleisti neištikimybę – išsiaiškinti ištikusią problemą, nagrinėjant įvykį iš visų pusių.

Šaltinis


DAUGIAU ŠIA TEMA

Žvakė nieko nepraranda jeigu nuo jos užsidega kito... Žvakė - šviesos ir šilumos šaltinis. Kaip ir žmogus, turintis idėjų, minčių, jausmų, troškimų, viso to, ką galima pavadinti jo šviesa ir šiluma. Kai ...
Kaip smegenys adaptuojasi prie melo Kasdieninis melo ir pusiau tiesos vartojimas slopina specifinio "tiesos centro" aktyvumą. Smegenys palaipsniui prisitaiko ignoruoti negatyvias emocija...
Tingėjimas – tai mitas Jeigu laikote save tinginiu, pažvelkite į tai ne kaip į problemą, o kaip į problemos simptomą. O problemų gali būti įvairių: Nesėkmės baimė. Tikriaus...
Kaip, vis dėlto, pakeisti šitą vyrą? Kaipgi pakeisti tą siaubingą vyriškį, su kuriuo daugiau nebegaliu? Daugybė moterų rašo apie savo problemas, teigia, kad pačios aktyviai keičiasi, o tr...
Penki kvailybės dėsniai Italų istorikas ekonomistas Karlas Čipola labai rimtai ėmėsi problemos, susijusios su kvailybės prigimtimi. Ilgus metus trukę tyrimai leido mokslinink...
Kad ir kas šiandien benutiktų, aš šito nesmerksiu... Ar teko kada išgyventi bent vieną dieną, susitaikant su viskuo kaip yra ir nieko nesmerkiant? Daugeliui iš mūsų tai pasirodys labai sunkiu uždaviniu,...
Išprovokuok mane, jei gali… Provokacija - mėgstamiausias bendravimo būdas manipuliatoriui, kuris nori išgauti iš jūsų jam naudingą reakciją. Provokatoriaus nauda visada paslėpta...
Nustokite kovoti dėl kito žmogaus dėmesio Liaukitės publikuoti nuotraukas socialiniuose tinkluose, su viltimi, kad tasai, kuris jums taip reikalingas, iškart supras, kokia jūs nepakartojama. N...
Meilė – kai mama juokiasi iš tėčio pokštų ne... Neseniai internete užtikau vieną iš gausiai ten dedamų aforizmų: "Jeigu mama juokiasi iš tėčio pokštų, reiškia, namuose yra svečių". Labai aktualus ir...
Pasilikite savo idėjas sau Kūryba užsiimantys žmonės susiduria su viena ir ta pačia problema. Tam tikrame kūrybos etape atsiranda žmonių, kurie šventai tiki, kad jų neįkainuojam...
O jūs užaugote? Kartais tokių dalykų tenka paskaityti... Mama draudžia persikelti į kitą miestą, daryti tai, ką noriu, dirbti ten ar ten, ištekėti, tuoktis bažnyčioj...
Smerkiate svetimą priklausomybę? Reiškia, turite p... Aplinkiniai nemėgsta priklausomybė turinčių žmonių. Jie juos smerkia. Ir šitaip dar labiau komplikuoja situaciją. Priklausomybę nuo alkoholio, azarti...
Girdėti ir klausytis Šitas klausimas ne toks paprastas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Subtiliai pastebėta, kad žodis gali "nusprūsti nuo liežuvio", kad jis gali...
Kaip konstruktyviai išreikšti nepasitenkinimą Sutuoktiniai, mamos ir tėčiai, tėvai ir vaikai - patys artimiausi vienas kitam žmonės... Tačiau kodėl mūsų kalboje tiek daug išsireiškimų, kurie kalba...
Geležinės 72 valandų ir 20 minučių taisyklės 20 MINUČIŲ Neretai atrodo, kad tikslo pasiekti neįmanoma. Tačiau įgyvendinti svajones visiškai realu. Egzistuoja strategija, kuri padės tau pasiekti ...
Vienatvės paslaptys Kiekvienas mūsų bent kartą gyvenime jautėsi vienišas. Kažkas laiko vienatvę siaubinga ir bauginančia, o kažkas vien apie ją ir svajoja. Sąlyginai prii...
Giminės traumos ir resursai Pasaulyje daug žmonių, kilusių iš šeimų su kartais labai įdomia, kartais supainiota ar netgi baisia istorija. Aš pati iš tokios šeimos. Klientai pasak...
Kodėl visiškai normalu išbraukti iš gyvenimo gimin... Nėra nieko skausmingesnio, kaip priimti sprendimą dėl santykių su artimu žmogumi nutraukimo. Kodėl? Čia ir aiškinti nieko nereikia, juk tai mūsų artim...
„Greito maisto“ taisyklė bendravime. Iš pradžių kl... Nežiūrint į komišką pavadinimą, tai išties vertinga bendravimo su bet kokiu žmogumi taisyklė. Iš esmės tai gerai žinomas "aktyvus klausymasis", tik ki...
Lojalumas giminei Pats svarbiausias mechanizmas, kuris veikia kiekviename žmoguje - lojalumas. Čionai mes pakalbėsime apie itin sudėtingą lojalumo variantą - lojalumą g...
Toksiški giminaičiai – duoti atkirtį ir apgi... Kiekvienoje šeimoje - sava tvarka. Tačiau ribas labai dažnai peržengia įkyrūs giminaičiai, kurie laiko save aukščiausia instancija visuose klausimuose...
Mano vyras – mano nuosavybė Praktikuodama, labai dažnai susiduriu su reiškiniu, kai santykius šeimoje sutuoktiniai grindžia savininkiškumu. Ne, kalba eina ne apie namus, automobi...
Vaikiškos nuoskaudos. Ar yra šansų ištaisyti sugad... Ar verta kalbėtis su tėvais apie praeitį? Ir ką daryti, jeigu jie viską neigia? Kaip atleisti jau mirusiems tėvams, ar galima įžvelgti kritikoje tėvų ...
Ko reikėtų vengti, kad įgytume laisvę Jūsų smegenys nori, kad gyvenimas būtų aiškus ir prognozuojamas. Jūsų emocijos nori, kad gyvenimas būtų stabilus. Tačiau stabilus ir prognozuojamas gy...
Lūkesčiai Ar galima gyventi be lūkesčių? Ar tai bus laisvė, ar banalus dreifas be vairo ir krypties? Nesvajoti, nenorėti, nekurti ateities planų, o tiesiog plau...