Išdavystė. Ypatinga likimo pamoka

Mylimo žmogaus išdavystė – labai sunkus įvykis, kupinas kančių, nepakeliamo širdies skausmo, nuoskaudų ir nesuvokimo, kuo nusipelnėte tokio elgesio. Pati savaime išdavystė – tai ypatinga likimo pamoka, kurią būtina teisingai suprasti, išgyventi jos skausmą ir pereiti prie atleidimo.

Išdavystė – tai kelias į atleidimą.

Išdavystė gali persiduoti iš kartos į kartą

Jei teko išgyventi išdavystę, šita patirtis perduodama iš kartos į kartą. Mama paveldi ją iš močiutės, prosenelės, proprosenelės ir t.t. Jeigu moters gyvenime nutiko toks įvykis, ji bet kuriuo atveju pradės baimintis išdavystės. Baimė perduodama kartu su genais ir auklėjant naujas mergaičių kartas šeimoje.

Kai kurioms moterims ši baimė tokia stipri, kad dėl jos atsisakoma susitikinėti su vyrais, tekėti, gimdyti vaikus. Kitos ignoruoja baimes ir gyvena su vyrais laimingai, kol neužklumpa neištikimybė. Kai šitai nutinka, atsiveria sena žaizda.

Moteriai, kurią užgriuvo vyro ar tiesiog mylimo žmogaus neištikimybė, būtina suvokti, kad tai – jos asmeninė likimo pamoka. Ji duota tam, kad moteris kažko išmoktų gyvenime, suprastų kažkokia klaidą – savo ar visos giminės iš moteriškos pusės.

Pasitaiko, kad moteris pasirenka partnerį, kuris, kaip ji pati galvoja, nėra jos vertas. Laikui bėgant, vyras neiškenčia nepagarbaus elgesio su savimi ir išeina. Kodėl moteris renkasi „nevertą“? Todėl, kad greta „verto“ ji jausis blogiau negu tasai vyras, t.y. pati jausis neverta savo išrinktojo.

Išdavystės pamokos duodamos tada, kai pradeda formuotis priklausomybės santykiuose. Priklausomybės trukdo jums priimti žmogų tokį, koks jis yra – tikrą ir natūralų. Tokį moters elgesį galima paaiškinti jos noru įgyvendinti savo troškimus, patenkinti poreikius. Tokiems troškimams galima priskirti, pavyzdžiui, galvoje susiklosčiusį idealaus vyro etaloną, prie kurio ji bando pritempti savo partnerį.

Išdavystės pamoka: kaip ją pergyventi?

Kad suprastum lemtingos gyvenimo pamokos prasmę, reikia įveikti ištisą pasąmonės labirintą.

Vyro išdavystė verčia manyti, kad jo meilužė – geresnė už jus. Pabunda įvairiausi jausmai – savęs menkinimas, vienatvės baimė, šie jausmai neleidžia saugiai jaustis greta savo vyriškio.

Kai išduoda vyras, moteriai suyra vidinis vientisumas. Kad jį atkurtų, moteris turi suvokti, kad problema slypi ne vyriškyje, o išdavyste užkrėstoje jos pačios širdyje. Išdavystės sukeltas skausmas signalizuoja būtent apie šią užkrečiamą ligą.

Kaltindamos vyrus, jūs neišgydysite širdies nuo kančių.

Visiškai akivaizdu, kad neištikimybė ir išdavystė – labai skausmingi dalykai. Tačiau visada reikia ieškoti skausmo šaltinio, priežasties, o ne išlieti įniršį ant pasekmės. Kai kuriose situacijose viskas yra pakankamai proziška ir išdavystę pakanka paprasčiausiai priimti ir pergyventi.

Jeigu to padaryti nepavyksta, moteris gali ieškoti paguodos santykiuose su kitais partneriais. Jeigu ji mėnesių mėnesius negali paleisti partnerio, ją iš vidaus grauš nuoskauda ir pyktis. Visais šiais atvejais reikia žvelgti į skausmą kitu kampu. Skausmą kelia ne konkretus žmogus ar jo elgesys. Skausmas užgimsta ir gyvena mūsų širdyje.

Širdies skausmas neateina be konkrečios priežasties. Skausmas ragina mus pažvelgti sau į vidų. Kančios nutiesia kelią į nuosavą širdį.

Kai jaučiame skausmus kūne, mums jie byloja apie kažkokią fizinę ligą. Su širdimi, siela – lygiai tas pats. Skausmas signalizuoja apie vidinę, dvasinę problemą ar ligą. Ne visais atvejais toji problema turi gilias šaknis, kai kada tą skausmą pakanka paprasčiausiai perkęsti. Bet jeigu skausmas trunka mėnesius ar metus ir neleidžia patirti tikrosios laimės būti mylima ir mylinčia moterimi, būtina pasikapstyti giliau, nusileisti į pačias pasąmonės gelmes.

Kai moteris suvokia, kad ne vyras kaltas dėl šitos jos bėdos, o ji pati pritraukė neištikimybę – bus žengtas ženklus žingsnis link sėkmingo išdavystės pamokos įsisavinimo. Tai reiškia, kad moteris jau stojo į teisingą kelią ir visai greitai bus pajėgi išspręsti savo vidinę problemą.

Kaip atleisti?

Sužinojusi apie neištikimybę, moteris gali reaguoti labai skirtingai. Viena iškart paliks vyrą ir nutrauks visus ryšius, kita iš didelės meilės stengsis susigrąžinti ir atnaujinti buvusią aistrą, o dar kita apskritai užmerks akis į išdavystes, net jeigu jos kartosis. Tačiau visas šias moteris apjungia skausmas ir nuoskauda.

Kaip pergyventi išdavystę, jeigu dvasinis skausmas persmelkia nuo galvos iki kojų? Kartais atrodo, kad neįmanoma atleisti mylimajam už įsmeigtą į nugarą peilį, o ir apskritai toliau gyventi po neištikimybės neįmanoma.

Atsidavusi moteris ilgą laiką negali atsikvošėti. Jaučiasi pažeminta, niekam nereikalinga, palikta likimo valiai. Prasideda depresija. Norisi tiesiog numirti, kad nesijaustų daugiau to skausmo ir nevilties. Baisiausia, kad jau nieko nepakeisi ir kai tai supranti, pasidaro dar baisiau.

Išdavystė visada užgauna pačias jautriausias stygas, dėl to taip sunku atleisti iš širdies. Taip, savitaiga netrukus suvaidins savo vaidmenį ir ims atrodyti, kad atleidote, bet skausmas ir toliau grauš jus iš vidaus, kažkur sąmonės gelmėse suprasite, kad neįmanoma štai taip paprastai atleisti ir pamiršti.

Atleisti bando sąmonė, protas, o pasąmonė, širdis, neatsiliepia ir moteris tai jaučia – tartum kažkas viduje priešintųsi tokiam sprendimui. Išdavystė vis tiek iškyla atmintyje netgi pačiais laimingiausiais momentais. Nuoskauda gali rusenti daugybę metų, drauge su jumis keliaudama iš vienų santykių į kitus.

Daug moterų man pasakoja, kaip praėjus keliems mėnesiams ar netgi metams jos periodiškai su skausmu prisimena, kaip vyras jas išdavė, išėjo pas kitą moterį, toks įspūdis, kad laikas visiškai negydo, kad jis tarsi chirurgas užsiuva širdies žaizdas, bet vis tiek pasilieka gilūs randai, kuriuos periodiškai maudžia, verčia prisiminti senas tragedijas. Kai ateina klientė ir prašo padėti atleisti, už šio troškimo dažniausiai slepiasi viltis gauti anesteziją iki gyvenimo pabaigos. Norisi užmiršti neištikimybės faktą. Tenka paaiškinti, kad šito jūs neužmiršite niekada. Kad dabar jums teks mokytis gyventi su šiuo gyvenimo faktu.

Kad išties atleistume, svarbu suprasti, kad su niekada nieko nenutinka šiaip sau, be niekur nieko. Visi mūsų gyvenimo įvykiai turi prasmę, o visi mūsų aplinkoje esantys žmonės – ne atsitiktiniai praeiviai.

Išdavystė – ypatinga likimo pamoka, kurią jums davė gyvenimas, kad kažko išmokytų ar apsaugotų nuo kokių nors dar didesnių nemalonumų. Vertėtų širdyje padėkoti vyrui už tai, kad jis padėjo įveikti šią likimo pamoką.

Suprantu kaip keistai tai skamba. Kaip galima dėkoti už skausmą? Tačiau kartais tai būna vienintelė galimybė atsibusti ir tapti gyvu žmogumi. Galima, žinoma, keikti išdaviką, visokeriopai demonstruoti įniršį, nesikalbėti, svaidytis kaltinimais dėl sugadinto gyvenimo ir t.t. Tačiau kančių tai nesumažina, tik dar labiau komplikuoja situaciją.

Negalima teigti, kad dėl vyrų neištikimybės kaltos vien tik jų žmonos, tačiau moterys pačios renkasi sau gyvenimo draugus. Daugelis paprasčiausiai užmerkia akis į vyriškio polinkius, charakterio bruožus, elgesį. Arba yra pasirengusios labai daug ką atleisti. Iš kitos pusės – ar visos neištikimybę išgyvenusios žmonos išties gerbė išėjusio vyro nuomonę, palaikė jį sunkią minutę?

Bėda ta, kad moteriška psichika labai dažnai nusipiešia sau idealaus vyro paveikslą, o paskui vidinė trauka pritraukia į savo gyvenimą šios susikurtos pjesės pagrindinį herojų. Būtent dėl to daugeliu atvejų būtent moteris, pati to neįtardama, kuria visus šios pjesės epizodus, o vyras tampa viso labo kviestiniu aktoriumi, kuriam davė jau gatavą vaidmenį.

Nereikia versti visos kaltės vyrams. Moteriška širdis gali padėti sau tik pati. Vienintelis būdas atleisti neištikimybę – išsiaiškinti ištikusią problemą, nagrinėjant įvykį iš visų pusių.

Šaltinis


DAUGIAU ŠIA TEMA

Nori tapti laimingas? Išjunk internetą Mūsų laikais gyvenasi, jei atvirai - puikiai. Internetas yra visur - ir namuose, ir už namų ribų. Visas pasaulis dabar telpa išmaniajame telefone. Pui...
Kur dingo gėdos jausmas? Kur dingo gėdos jausmas? Iš gyvenimo išstumiama gėdos sąvoka. Šiandien niekas dėl nieko nesigėdina. Į tai Vakarų ir mūsų visuomenė ėjo dešimtmečius - ...
Barniai vaikų akivaizdoje ir jų pasekmės Nebūna santykių be barnių, jie neišvengiami, kai kyla konfliktas ir reikia ieškoti sprendimo. Tačiau negalima leisti, kad ginčai pavirstų skandalais i...
Kvailą žmogų išduodantys požymiai Dar Šekspyras įspėjo, kad kvailumas panašus į užkrečiamą ligą, dėl to labai svarbu pasirinkti bendravimo ratą. Tačiau kaip suprasti, kokių žmonių derė...
O kurgi tu ir tavo laimė? "Ir aš tuo momentu supratau, ko ilgiuosi. Supratau, kokio žmogaus man trūksta gyvenime. Aš absoliučiai aiškiai suvokiau, ko nepakeliamai ilgiuosi, ir ...
Baisi paslaptis apie tai, ką žmonės galvoja apie j... Pirmąjį įspūdį apie žmogų mes susidarome anaiptol ne pagal išvaizdą, kaip tai priimta manyti. Pirmiausiai mes suvokiame pašnekovo emocijas ir pojūčius...
Pasižadėkite sau šiuos dalykus. Ir būtinai šiuos p... Žmonės dažnai kažką patys sau pasižada, tačiau pažadų taip ir neištęsi. Ne pats geriausias įprotis, kadangi gyvenime tokiu atveju taip niekas ir nepas...
Apie pyktį ir teisybės paieškas Originalas Kaip keičiasi žmogaus būsena senstant? Atsakyti į šį klausimą neįmanoma keliais sakiniais. Esama universalių dalykų – žmogus jau yra daug...
Mamos ir jų neatsakingi sūnūs Daugybė moterų pastoviai skundžiasi: nebeliko normalių vyrų - savarankiškų, atsakingų, kad už jo - kaip už mūro sienos, kaip sakoma. Nepatikimos tapo ...
Kaip laiku pastebėti paauglio depresiją Po to, kai internetą užplūdo informacijos apie depresiją banga, daug tėvų suvokė problemos mastą. Raštingumo lygis psichinės sveikatos srityje auga, ž...
Likimo taisyklės Niekas nežino, kas jas sugalvojo, tačiau tie, kurie su jomis susipažino, stengiasi jų laikytis. Tai netgi ne taisyklės, o greičiau psichoterapinė tech...
Gyvenimas laukimo salėje Laukimas valdo mūsų gyvenimą. Jis išrauna mus iš šio momento ir perkelia į visiškai kitą realybę. Mes pradedame iš anksto mėgautis tuo, kas dar tik tu...
Pretekstas kištis į svetimą gyvenimą Būna situacijų, kai atrodo, jog artimas žmogus elgiasi "ne taip". Ne taip, kaip mums atrodo teisinga. Ne taip, kaip mums norėtųsi. Jis ne tą valgo, ne...
Energetinis vampyrizmas fiziologiniu požiūriu Paprastai energetiniu vampyrizmu mes vadiname situaciją, kai kažkas privedė žmogų prie labai stiprių neigiamų ir nemalonių emocijų, išmušė iš pusiausv...
Mama, aš tau ne vyras Marija - gera mano pažįstama. Jai 25-eri, gyvena su mama. Mama pensininkė. Marija dirba. Mama gamina maistą, tvarkosi, o dukra tempia į namus sumedžio...
Tipiški nelaimingų žmonių įpročiai Mes siekiame laimės. O įpročiai turi didelę įtaką gyvenimui, ypač tie, kurie tiesiogiai įtakoja laimę (ar jos nebuvimą). Yra didžiulis skirtumas tarp ...
Kaip tapti namų tironu Kas pirmiausiai šauna į galvą, kai išgirstame žodį "tironas"? Tikriausiai vyro/tėvo figūra. Girtas, nesiskutęs, besivaikantis po butą namiškius, kad s...
Pasibjaurėtinas gyvenimas? Patys kalti Šiek tiek grubios motyvacijos tam atvejui, jeigu nuspręsite pasiduoti. Manote, kad jūsų gyvenimas pasibjaurėtinas? Jeigu taip manote, jis toks ir yra...
Brandi pozicija santykiuose su tėvais Santykiai su tėvais gali prasidėti iš naujo, iš visiškai kitų pozicijų. Ir ims kelti visiškai kitus jausmus. Kada tai įvyksta? Kai suaugame ir nustoja...
Gyvenimo scenarijai. Kaip žengti savo keliu Vis daugiau žmonių susimąsto, ar savo gyvenimą gyvena. Daugelio vidutinio amžiaus krizių esmė - nesugebėjimas suprasti, ko žmogus nori, ar ten atsidūr...
Kas trukdo įvesti tvarką namuose ir gyvenime? Originalas Kai pradedame rinkti susikaupusias šiukšles viename ar kitame namų kampe, patiriame vidinį pasipriešinimą arba jaučiamės pasimetę, gal net...
Patogus žmogus Ką reiškia būti visiems patogiu? Tai reiškia uždrausti save jausti ir išgyventi tai, ką išgyveni iš tikrųjų, o demonstruoti tik tai, ką tavyje nori ma...
Kova dėl valdžios tarp artimųjų: pagal taisykles a... Originalas Įsakymų formos prašymai paverčia žmogų eiliniu kareiviu, kuris turi paklusti besąlygiškai. Paprastas žmogus įsakymus suvokia kaip žeminanč...
Buitiniai kivirčai Atrodytų, kas gali būti banaliau? Viena tokio konflikto pusė stebisi ir nesupranta: "Kodėl tu taip? Kam reikia tokių stiprių emocijų? Juk tai visiška ...
Nusivylimai Nusivylimai - neatskiriama gyvenimo dalis. Tačiau vietoje to, kad pradėtume save kritikuoti, manau, vertėtų pažvelgti į nusivylimą iš kitos pusės ir g...