Išeiti iš gyvenimo aklavietės

Net sunkiausiomis gyvenimo dienomis reikia prisiminti, ką turite, ką branginate ir sutikti kiekvieną dieną su dėkingumu už tai, kad esate gyvas ir sveikas, juk kažkas šiuo momentu kovoja vien dėl to, kad liktų gyvas.

Skausmas ir sunkumai mus grūdina ir verčia judėti į priekį

Labai dažnai mes užstringame vienoje vietoje ir net nemėginame nieko pakeisti gyvenime į gerąją pusę iki to laiko, kol to nepriverčia padaryti aplinkybės. Skausmas, nusivylimas, pyktis neretai verčia mus priimti sudėtingus sprendimus ir pradėti judėti į priekį. Visa tai nutinka ne atsitiktinai, gyvenimas duoda šansą žengti didelį žingsnį. Ir tai puikus šansas – dabar, kai patyrėte skausmą, įgavote neįkainuojamos patirties ir supratote, apie ką anksčiau net nesusimąstydavote. Dabar jūs galėsite teisingai įvertinti savo galimybes, pasidaryti išvadas ir priimti teisingą sprendimą, kuris galbūt iš esmės pakeis jūsų gyvenimą.

Nėra nieko amžino

Anksčiau ar vėliau viskas baigiasi. Kaip baigiasi lietus ir nušvinta saulė, kaip baigiasi naktis ir prasideda diena, taip ir sunkumai praeis ir po kurio laiko jų net neprisiminsite. Viskas baigiasi – ir nelaimės, ir šventės. Būtent dėl to neverta taip kankintis dėl laikinų problemų. Praeis ir laikas, ir problemos.

Pastovūs pergyvenimai ir skundai neduos nieko gero

Tikriausiai ne kartą girdėjote apie tai, kad negatyviomis mintimis žmogus pritraukia dar daugiau negatyvo. Taip ir skundai tik dar labiau pablogins gyvenimą. Užuot aimanavę, pamėginkite kažko imtis ir pakeisti situaciją. Jei ir toliau dejuosite – pralošite. O nesibaigiantys pergyvenimai tik suardys nervus bei sveikatą ir jau tikrai neišspręs problemų, juo labiau, jei sprendimas nuo jūsų nepriklauso. Liaukitės jaudintis, kas padaryta, tas padaryta, verčiau pagalvokite, kaip tai ištaisyti, tik be emocijų – šitaip bus daugiau šansų gauti teigiamą rezultatą.

Gyvenimo randai primena apie tai, kad tapote stipresni

Tai, kas mūsų nenužudo – padaro mus stipresniais. Su šia tiesa nepasiginčysi. Sulig kiekvienu randu, kurį palieka mums gyvenimas, mes daromės mažiau pažeidžiami. Sulaukę eilinio likimo smūgio, pasitiksite jį ramiau ir jausitės ne toks bejėgis. Tik nepadarykite lemtingos klaidos – neleiskite randams paversti jūsų savo įkaitais. Kartą kažkur nudegus, nereikia bijoti to visą gyvenimą, tiesiog dabar būsite atsargesni ir dėmesingesni.

Laimė slypi ne pasiektuose tiksluose, o jų siekime

Kiekvienas mažas žingsnelis link jūsų tikslo – tai mažytė pergalė ir šiomis pergalėmis reikia mokėti mėgautis. Ir jeigu pradėjote žengti link savo svajonės, nereikia sustoti. Geriau netekti komforto zonos, patirti sunkumų ir netekčių, tačiau laikui bėgant išmoksite didžiuotis savimi ir savo valios jėga, kas leisis jaustis patenkintu ir savimi ir gyvenimu.

Jeigu jus aptarinėja, vadinasi, tiesiog pavydi

Jeigu jus aptarinėja ar smerkia – neimkite giliai į širdį. Jei aptarinėja – reiškia, aplinkiniai jums neabejingi, jūs sugebėjote padaryti jiems įspūdį. Smerkia – nekreipkite dėmesio, darykite, ką jums reikia, nes tik jūs žinote, kam ir kodėl tą darote. Svarbiausia – neišduokite savęs, likite savimi ir ginkite savo pozicijas. Tai svarbiausia širdžiai ir tikslo siekimui.

Tiesiog eikite į priekį

Niekada nenuleiskite rankų, net jei laikinos problemos išmušė iš vėžių, sutrikdė, atėmė jėgas. Nepasiduokite. Šiek tiek atsipūskite, padarykite pertrauką ir ženkite tooiau sau reikalinga kryptimi. Judėjimas – tai gyvenimas ir gyventi šį gyvenimą reikia su pasitenkinimu, nes jis tik vienas.

Kiekvieną dieną gyvenkite su malonumu

Kiekviena diena – tai galimybė pradėti iš naujo, ištaisyti klaidas ir eiti toliau. Būkite dėkingi už tai, kad turite šį gyvenimą ir šviesią ateitį.

ŠaltinisNaujienos iš interneto