Išties pozityvus žmogus

Mūsų smegenys verčia galvoti apie įvairius baisius dalykus. Net kai norime matyti ką nors gero, vis tiek grįžtame prie jau įprastu tapusio „pasiruošimo audrai“ modelio, nors toji audra praktiškai niekada taip ir neprasideda. Mes skeptiškai žvelgiame į pozityvumą, nes linkę būti realistais ir šiek tiek cinikais.

Tačiau kiek viskas yra realu? Kiek mes esame informuoti? Pažvelkime į savo gyvenimą. Kiek kartų jūsų baimės atitiko realybę ar nuspėjo ateitį? Kiek neišsprendžiamų problemų pasirodė esančios smulkmenomis ir labai greitai užmirštais nemalonumais? Kiek kartų jūs sulaukėte išties paties blogiausio rezultato?

Išties pozityvūs žmonės neįvaro savęs į tą pozityvą prievarta – ignoruodami realias problemas ar užgniauždami realius jausmus. Jie paprasčiausiai atmeta idėją, kad priešakyje laukia kažkas baisaus ir kad tai gali bet kuriuo momentu atsitikti.

Būti pozityviu – nereiškia nesuvokti rizikos laipsnio ir galimos nemalonios baigties. Jūs paprasčiausiai nemanote, kad labiausiai tikėtinas būtent blogiausias variantas. Jūs iš pat pradžių esate tikras, kad viskas bus gerai – ir tai pats produktyviausias ir realistiškiausias būdas galvoti apie gyvenimą.

  • Būti pozityviu – reiškia ieškoti atsakymų, o ne problemų;
  • Tai reiškia troškimą matyti ir sulaukti permainų;
  • Tai reiškia neapkalbinėti kitų žmonių ir nevertinti jų pagal savo standartus;
  • Tai reiškia gauti ir priimti pagalbą;
  • Tai reiškia atleidimą;
  • Tai reiškia atsisakyti išankstinės nuomonės ir smerkimo;
  • Tai reiškia, kad jūs norite žvelgti į tai, kas žmonėse geriausia ir tikitės, kad jie įžvelgs geriausią jumyse;
  • Tai reiškia, kad jūs neįvarote savęs per prievartą į „gero žmogaus“ formatą;
  • Tai reiškia klausinėti savęs, kaip pagerinti gyvenimą bent vienu procentu, tačiau kiekvieną dieną;
  • Tai reiškią norą darbuotis ir tobulėti, nežiūrint į jokias baimes.

Tačiau svarbiausia – tikėti savo jėgomis ir savo potencialu.

Būtent šitaip: pažadinti vidines jėgas, kurios iki šiol jumyse snaudė. Tai reiškia – suprasti, kad esate pajėgūs kažką pakeisti, jeigu pastoviai su savimi dirbsite.

Jūsų sprendimas tikėti pozityvu reiškia, jog tvirtai tikite, kad esate pajėgus pakeisti savo dvasinę būseną ir tapti nauju savo teigiamos, pozityvios pasaulėžiūros epicentru. Jums nereikia savęs versti, nereikia maskuotis dirbtinomis šypsenomis – tereikia paprasčiausiai patikėti, kad gerų įvykių tikimybė yra žymiai didesnė už blogų įvykių tikimybę.

ŠaltinisPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI