Įtariu, šią naktį vėl liksiu be sekso…

Niekada nebandžiau aiškintis, kuo vyriškas seksualumas skiriasi nuo moteriško. Ir niekada nemėginau išsiaiškinti, kaip pasireiškia Marso ir Veneros poveikiai. O taip pat niekada nekilo klausimas, kodėl vyrai mąsto galva, o moterys – širdimi.

Bet!

Vieną vakarą praeitą savaitę mudu su drauguže atsigulėme miegoti. Guliu, jaučiu, kaip kyla noras, ir čia ji staiga sako:

-Žinai, man nesinori. Norėčiau, kad tiesiog gulėtume greta ir tu mane švelniai laikytum apkabinęs.

-KĄ?!

Ir čia ji pasakė tai, ką išgirsti bijo kiekvienas vyrukas šioje planetoje:

-Tu su manimi paprasčiausiai tenkini savo vyriškus fiziologinius poreikius. O kas vyksta mano širdyje, kokių aš, kaip moteris, turiu emocinių poreikių – tau nusišvilpti.

Pasižiūrėjo į mano susirūpinusį veidą ir pridūrė:

-Argi tu negali mylėti manęs tiesiog šiaip sau, už tai, kad esu, nepriklausomai nuo to, kas tarp mūsų vyksta miegamajame?

Aš nutylėjau. Supratęs, kad šį vakarą nieko nenusišviečia, nusisukau ir užmigau.

Sekantį rytą pasiėmiau darbe laisvadienį, kad praleisčiau laiką su ja. Mes puikiai papusryčiavome ir išvažiavome į kažkokį didelį, didelį, nesvarbu kaip vadinasi hiper mega prekybos centrą su begale įvairiausių skyrių.

Ji žingsniavo iš skyriaus į skyrių, matavosi brangius drabužius, o aš kiūtinau iš paskos.

Ji niekaip negalėjo apsispręsti, ką būtent išsirinkti, o aš pasakiau: “Imk viską”.

Ji nutarė nusipirkti batelius kiekvienai naujai išsirinktai suknelei ir aš pasakiau: “Žinoma, imk viską, kas tik tau tinka”. Paskui pasiekėme juvelyrinį skyrių, ji išsirinko auskarus su briliantu.

Draugužė buvo ne juokais susijaudinusi. Tikriausiai nusprendė, kad mane taip paveikė vakarykštis pokalbis – atseit, pasijutau vos ne ant katastrofos slenksčio ir dabar iš visų jėgų stengiuosi nesugadinti su ja santykių.

Atrodė ji taip, kaip paprastai atrodo, kai priartėja prie orgazmo. Dusdama iš laimės, sukuždėjo: “Na, štai, man rodos jau viskas… Galime eiti į kasą, mielasis…”

Och, kaip laukiau šio momento! Vos tramdydamas nekantrumą, ištariau:

-Žinai, man nesinori…

Jos veidas persimainė. Net žandikaulis atvipo.

-KĄ?!!!

-Kodėl tau tiesiog švelniai nepalaikius visų šių pirkinių savo glėbyje? Žinai, man atrodo, kad šioje situacijoje tau visai nerūpi mano vyriškos finansinės galimybės. Tau terūpi vien tavo moteriški, vartotojiški poreikiai!

Tuo momentu atrodė, kad ji mane vien žvilgsniu priplos, sunaikins, nupūs nuo vaizdo. Aš švelniai pridūriau:

-Kodėl tu negali mylėti manęs vien už tai, kad esu, nepriklausomai nuo to, kokius daikčiukus tau pirkinėju?

Nežinau kodėl, bet įtariu, kad šį vakarą vėl liksiu be sekso…

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Neprašykite to, ko patys negalite duoti

Dažniausiai tai vyksta tarp sutuoktinių. Nors pasitaiko ir tarp partnerių, vaikų, draugų, kolegų, praktiškai visuose santykiuose. Kalba eina apie situaciją, kai viena pusė primygtinai prašo ar net pyksta, kažko reikalaudama iš kitos. Tačiau praeina šiek tiek laiko ir paaiškėja, kad tas žmogus pats nepajėgus ar nesugeba duoti to, ko reikalavo…

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…