Jeigu jūsų žmonai PMS

Pats geriausias patarimas: susirinkite daiktus ir eikit iš namų. Kelioms dienoms. Į mišką. Telefoną laikykite įjungtą. Paradoksas slypi tame, kad jūsų neapkęs, bet tuo pat metu intensyviai ieškos. Neklauskite kodėl, tiesiog patikėkite.

Jeigu PMS užklupo jus netikėtai ir iš namų pasprukti visgi nepavyko… Užimkite gynybines pozicijas. Užsibarikaduokite kokioje nors ramioje nuošalioje vietelėje. Okupuokite kiek galima mažiau erdvės. Pavyzdžiui – už radiatoriaus. Arba antresolėse. Iš ten jus bus sunkiau iškrapštyti ilgu kietu daiktu.

Nesileiskite į kalbas. Į klausimus atsakykite trumpai ir aiškiai bei greitai. „Taip“ arba „Ne“. Geriau – „taip“. Venkite užuominų. Jūsų žodžiai neturi turėti antros prasmės. O pageidautina – ir pirmos. Visiškai.

Į akis nežiūrėkite. Kontroliuokite savo mimiką. „Aš nemoku“ – ne pasiteisinimas. Turėjote mėnesį laiko treniruotėms. Atminkite, kad jūsų kilstelėtas antakis – diversija. Du pakelti antakiai – teroro aktas. Kreiva šypsena – karo paskelbimas.

Į klausimą „Šita suknelė mane storina?“ neatsakykite, o iškart bėkite balkono kryptimi ir šokite žemyn. Tai ne savižudybė. Jūs paprasčiausiai padidinate savo šansus išgyventi.

Atminkite: unitazo sėdynė turi būti visą laiką nuleista. Ir sausa. „Kaip tai įmanoma?“ – ne argumentas. Turėjote ištisą mėnesį treniruotėms.

Svarbu! Kitos moterys neegzistuoja. Tiesiogine šio žodžio prasme. Visiškai. Ne, jums nepasirodė. Kai suabejosite, prisiminkite ilgą kietą daiktą.

Įsiminkite šias frazes. Neklauskite, ką jos reiškia, paprasčiausiai iškalkite atmintinai: „Taip, myliu“, „Ne, neužmiršau“, „Žinoma, prisimenu“, „Apie nieką negalvoju“. Tarkite jas tada, kai kiti žodžiai pasibaigs. Arba kai šalimais nėra balkono.

Kai pirmoji krizė praeis, padarykite jai ką nors malonaus. Ryte, kol ji miega, padarykite jai pusryčius. Pageidautina kažką lengvo, raminančio. Pavyzdžiui, gabalą žalios mėsos ir stiklinę šviežio kraujo. Ir skubiai atgal į antresoles.

Ir prisiminkite: kada nors tai būtinai pasibaigs. Labai labai greitai. Pamatysite. Ir tada turėsite dar mėnesį treniruotėms.

wwwPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAIParašykite komentarą