Jeigu jūsų žmonai PMS

Pats geriausias patarimas: susirinkite daiktus ir evakuokitės iš namų. Kelioms dienoms. Į mišką. Telefoną laikykite įjungtą. Paradoksas čia tas, kad jūsų neapkęs, bet tuo pat metu intensyviai ieškos. Neklauskite kodėl, tiesiog patikėkite.

Jeigu PMS užklupo netikėtai ir iš namų pasprukti visgi nepavyko… Užimkite gynybines pozicijas. Užsibarikaduokite kokioje nors ramioje nuošalioje vietelėje. Okupuokite kiek galima mažiau erdvės. Pavyzdžiui – plyšį už radiatoriaus. Arba antresoles. Iš ten jus bus sunkiau iškrapštyti ilgu kietu daiktu.

Nesileiskite į kalbas. Į klausimus atsakykite trumpai ir aiškiai bei greitai. „Taip“ arba „Ne“. Geriau – „taip“. Venkite užuominų. Jūsų žodžiai neturi turėti antros prasmės. O pageidautina – ir pirmos. Visiškai.

Į akis nežiūrėkite. Kontroliuokite savo mimiką. „Nemoku“ – ne pasiteisinimas. Turėjote mėnesį laiko treniruotėms. Atminkite, kad kilstelėtas antakis – diversija. Du pakelti antakiai – teroro aktas. Kreiva šypsena – karo paskelbimas.

Į klausimą „Šita suknelė mane storina?“ neatsakykite, o iškart bėkite balkono kryptimi ir šokite žemyn. Tai ne savižudybė. Jūs paprasčiausiai padidinate savo šansus išgyventi.

Atminkite: unitazo sėdynė turi būti visą laiką nuleista. Ir sausa. „Kaip tai įmanoma?“ – ne argumentas. Turėjote ištisą mėnesį treniruotėms.

Svarbu! Kitos moterys neegzistuoja. Tiesiogine šio žodžio prasme. Visiškai. Ne, jums nepasirodė. Kai suabejosite, prisiminkite ilgą kietą daiktą.

Įsiminkite šias frazes. Neklauskite, ką jos reiškia, paprasčiausiai iškalkite atmintinai: „Taip, myliu“, „Ne, neužmiršau“, „Žinoma, prisimenu“, „Apie nieką negalvoju“. Tarkite jas tada, kai kiti žodžiai pasibaigs. Arba kai šalimais nėra balkono.

Kai pirmoji krizė praeis, padarykite jai ką nors malonaus. Ryte, kol miega, pagaminkite jai pusryčius. Pageidautina kažką lengvo, raminančio. Pavyzdžiui, gabalą žalios mėsos ir stiklinę šviežio kraujo. Ir skubiai atgal už radiatoriaus!

Ir prisiminkite: kada nors tai būtinai pasibaigs. Labai labai greitai. Pamatysite. Ir tada turėsite dar mėnesį treniruotėms.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Kaip apsiginti nuo svetimo negatyvo

Empatija - tai sugebėjimas atpažinti kitų žmonių emocijas. Simpatija - tai užuojauta kitiems žmonėms. Dažnai "būti empatu" reiškia, jog sugeriate didžiąją aplinkinių žmonių skausmo ir kančių dalį. Ir tai gali paveikti jus labai negatyviai. Jeigu teko pabūti viename kambaryje su negatyviu žmogumi, turėtumėte prisiminti, kokia nuodinga gali būti jo skleidžiama…

Atpirkimo ožio kasdienybė

Originalas Ožių būna įvairių: baltų, juodų, ilgais ir trumpesniais ragais, jaunų, senų, prižiūrėtų ir apleistų. Tiesa, dar būna Atpirkimo Ožių. Pastarieji „ganosi“ kone kiekvienoje organizacijoje. Toks ožys kasdien ateina anksčiau už visus, kasdien jaučiasi vargšas ir išnaudojamas, kasdien tipena į darbą drebėdamas, kad štai, kiti jį ims ir išnaudos. Be…

Spręskite problemas be konfliktų

Originalas Skyrybos visada reikalauja daug jėgų, kantrybės ir nervų. Jeigu iš pradžių buvote nusiteikę išsiskirti gražiuoju, dažnai šis nusiteikimas laikui bėgant išgaruoja. Erzina sutuoktinio nuotaikos ir elgesys, susierzinimas greitai perauga į priešiškumą ir pykčio priepuolius. Kaip to išvengti? Kaip išsiskirti taip, kad nereikėtų slapta “dalintis” daiktų ir viso užgyvento turto?…

Idealios profesijos intravertams

Originalas Jeigu kalbėjimas viešumoje jums reiškia stresą ir paniką, o susitikimai su klientais sukelia depresiją, nenusiminkite ir nebandykite pakeisti savo prigimties. Kitaip būsite nelaimingi visą gyvenimą. Verčiau jau pasirinkti veiklos sritį pagal savo temperamentą. Intravertams geriausiai tinka tokie darbai, kurie nesusiję su tiesioginiu bendravimu su žmonėmis, nesibaigiančiais telefonų skambučiais ir…

Kaip išmokyti vaiką teisingai reaguoti į savo klaidas

Originalas Seniai žinoma, kad nuo tėvų elgesio priklauso, ar vaikas bus sėkmingas ir sugebės nuolat siekti įvairių laimėjimų, ar ne. Tėvai, norintys skatinti vaiką vystytis, būna linkę nuolat girti savo mažylius. Deja, ne visi pagyrimai padeda vaikui stengtis. JAV psichologė Carol Dweck eksperimentais nustatė, kad vaikų niekada negalima girti už…

Parašykite komentarą