Jeigu jūsų žmonai PMS

Pats geriausias patarimas: susirinkite daiktus ir eikit iš namų. Kelioms dienoms. Į mišką. Telefoną laikykite įjungtą. Paradoksas slypi tame, kad jūsų neapkęs, bet tuo pat metu intensyviai ieškos. Neklauskite kodėl, tiesiog patikėkite.

Jeigu PMS užklupo jus netikėtai ir iš namų pasprukti visgi nepavyko… Užimkite gynybines pozicijas. Užsibarikaduokite kokioje nors ramioje nuošalioje vietelėje. Okupuokite kiek galima mažiau erdvės. Pavyzdžiui – už radiatoriaus. Arba antresolėse. Iš ten jus bus sunkiau iškrapštyti ilgu kietu daiktu.

Nesileiskite į kalbas. Į klausimus atsakykite trumpai ir aiškiai bei greitai. „Taip“ arba „Ne“. Geriau – „taip“. Venkite užuominų. Jūsų žodžiai neturi turėti antros prasmės. O pageidautina – ir pirmos. Visiškai.

Į akis nežiūrėkite. Kontroliuokite savo mimiką. „Aš nemoku“ – ne pasiteisinimas. Turėjote mėnesį laiko treniruotėms. Atminkite, kad jūsų kilstelėtas antakis – diversija. Du pakelti antakiai – teroro aktas. Kreiva šypsena – karo paskelbimas.

Į klausimą „Šita suknelė mane storina?“ neatsakykite, o iškart bėkite balkono kryptimi ir šokite žemyn. Tai ne savižudybė. Jūs paprasčiausiai padidinate savo šansus išgyventi.

Atminkite: unitazo sėdynė turi būti visą laiką nuleista. Ir sausa. „Kaip tai įmanoma?“ – ne argumentas. Turėjote ištisą mėnesį treniruotėms.

Svarbu! Kitos moterys neegzistuoja. Tiesiogine šio žodžio prasme. Visiškai. Ne, jums nepasirodė. Kai suabejosite, prisiminkite ilgą kietą daiktą.

Įsiminkite šias frazes. Neklauskite, ką jos reiškia, paprasčiausiai iškalkite atmintinai: „Taip, myliu“, „Ne, neužmiršau“, „Žinoma, prisimenu“, „Apie nieką negalvoju“. Tarkite jas tada, kai kiti žodžiai pasibaigs. Arba kai šalimais nėra balkono.

Kai pirmoji krizė praeis, padarykite jai ką nors malonaus. Ryte, kol ji miega, padarykite jai pusryčius. Pageidautina kažką lengvo, raminančio. Pavyzdžiui, gabalą žalios mėsos ir stiklinę šviežio kraujo. Ir skubiai atgal į antresoles.

Ir prisiminkite: kada nors tai būtinai pasibaigs. Labai labai greitai. Pamatysite. Ir tada turėsite dar mėnesį treniruotėms.

www

Parašykite komentarą

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti