Jeigu nuo visko pavargote

Pasaulis, kuriame gyvename, išvargina. Jis nedėkingas. Jūs pavargstate netgi nuo to, kad paprasčiausiai jame gyvenate. Jūs pavargote nuo pernelyg daug meilės ir rūpesčio pasauliui, kuris nieko neduos jums už tai mainais. Pavargote nuo netikrumo jausmo. Pavargote nuo pilkos kasdienybės.

Kitados buvote kupinas šviesių vilčių, optimizmas viršijo cinizmą, jūs buvote pasirengęs atiduoti save vėl ir vėl. Tačiau sudaužyta širdis, neįvykdyti pažadai, nepavykę planai – visa tai palaipsniui sugrąžindavo jus iš debesų ant nuodėmingos žemės. Pasaulis ne visada buvo geras ir jūs prarasdavote daugiau, nei išlošdavote, o dabar nebeliko visiškai jokio įkvėpimo, kad pamėgintumėte iš naujo. Aš jus suprantu.

Tiesa yra ta, kad visi mes pavargome. Pasiekę tam tikrą amžių, tampame armija sudaužytų širdžių ir niurzgančių sielų, kurios beviltiškai ieško harmonijos. Mes norime daugiau, tačiau pernelyg pavargome, kad to paprašytume. Mums nepatinka, kur šiuo metu esame, tačiau esame pernelyg įbauginti, kad pradėtume kažką iš naujo. Mes turime rizikuoti, tačiau bijome pamatyti, kaip viskas aplinkui sugrius eilinį kartą. Galų gale mes nesame tikri, kad sugebėsime pradėti iš naujo.

Dar viena tiesa yra ta, kad mes pavargome nuo vienas kito – pavargome nuo žaidimų, kuriuos žaidžiame, melo, kurį kalbame, netikrumo, kurį dovanojame vienas kitam. Mes nenorime dėtis kaukių, bet ir likti naiviais kvailiais mums taip pat nepatinka. Tenka vaidinti neapkenčiamus vaidmenis ir kažkuo apsimesti, nes mes nesame tikri savo pasirinkimu.

Aš žinau, kaip sudėtinga ir toliau kažkuo užsiimti ar mėginti vėl ir vėl, kai dvasinės jėgos išseko. O tie optimistiniai idealai, kuriais žavėjotės, dabar atrodo visiškai kvaili ir beviltiški. Bet štai ko prašau, jeigu jau esate beveik pasirengę pasiduoti: pamėginkite dar vieną kartą. Iš visų jėgų.

Mes gerokai stipresni, nei galime įsivaizduoti. Mes galime atiduoti daugiau meilės, daugiau vilčių, daugiau aistros, nei atiduodame dabar. Mes trokštame gauti rezultatą tučtuojau ir iškart pasiduodame, jei nematome efekto. Mes nusiviliame dėl to, kad nematome atgalinio ryšio ir paprasčiausiai numojame į viską ranka.

Supraskite, niekas negali būti įkvėptas kiekvieną dieną. Mes visi išsikvepiame. Mes kartas nuo karto nusimename. Mes visi pavargstame. Faktas, kad netekome jėgų ir pavargome nuo gyvenimo, visiškai nereiškia, kad stovime vietoje. Kiekvienas žmogus, kuriuo jūs kada nors žavėjotės, bent sykį buvo patyręs pralaimėjimą. Tačiau tai nesutrukdė jam pasiekti tikslą. Neleiskite sau pasiduoti, kad ir ką bedarytumėte, ar tai būtų kasdieninė rutina, ar didelių ir grandiozinių planų realizavimas.

Jeigu pavargote – eikite į priekį lėčiau. Eikite ramiai ir neskubėdami.

Tačiau nesustokite.

Jūs pavargote dėl visiškai objektyvių priežasčių. Pavargote, nes daug ką darote ir keičiate. Pavargote dėl to, kad augate. Ir kada nors tas augimas jus realiai įkvėps.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…