Jums skubiai reikalingos permainos gyvenime

Jaustis nesveiku – ne visada reiškia antsvorį ar ligą. Mes galime sirgti morališkai ir mentališkai. Bėgant laikui, mes apaugame prastais įpročiais ir elgesio modeliais, kurie tampa gyvenimo būdu ir smarkiai jį apnuodija. Jūs juk nepilate atskiesto benzino į automobilį? Tai kodėl užsipilate savo bakus tuo, kas jus naikina? Pateikiame šešis požymius. Ar susidūrėte su jais savo gyvenime? Jeigu taip, reiškia, jums skubiai reikalingos permainos gyvenime.

Negatyvi pasaulėžiūra

Ji gali sukurti begalę problemų. Negatyvus požiūris į pasaulį – tai savęs naikinimas, savigriova. Cinizmas, tarp kitko, gali privesti iki demensijos brandžiame amžiuje. O žmonės, pasižymintys priešiškumu, kenčiantys chronišką stresą ir turintys depresijos simptomų, labiau linkę į insultą. Mūsų mintys išties tampa realybe, vadinasi, „nesveiki“ žmonės kuria sau patiems negatyvią realybę.

Bėgimas nuo realybės

Žinoma, visiems mums reikia kartais pabūti vieniems, tačiau jei „ilsėsitės nuo realybės, pasitelkę kenksmingus įpročius – tik pabloginsite, sugadinsite sveikatą. Geriau pasinaudoti adekvatesniais ir veiksmingesniais instrumentais, kovojant su stresu ir neigiamomis emocijomis, užuot formavus priklausomybes nuo, pavyzdžiui, alkoholio.

Nesibaigiantys skundai

Su negatyviomis nuotaikomis ateina ir įprotis pastoviai dėl kažko skųstis. Vietoje to, kad susikoncentruotumėte ties geromis gyvenimo pusėmis, jūs linkę skirti daugiausia dėmesio viskam, kas negatyvu. Net menkiausi nemalonumai gali įklampinti jus į nusiminimo pelkę, iš kurios išsikapanoti nebėra nei jėgų, nei noro.

Pastovūs atsikalbinėjimai ir pasiteisinimai

„Neturiu laiko“ – pats populiariausias atsikalbinėjimas, tinkamas pačioms įvairiausioms situacijoms. Jūs pastoviai teisinatės, atidedate darbus ar tiesiog pamirštate apie juos ir įsmunkate į viską stingdantį tingulį. Nesinori gamintis sau maisto, plauti indų, bendrauti su žmonėmis, eiti į darbą. Jūsų komforto zona pradeda kelti jums didelę grėsmę, kadangi palaipsniui prarandate susidomėjimą viskuo aplinkui.

Esate pernelyg kritiškas sau ir kitiems

Tikite tuo, ar ne, bet negatyvūs žmonės linkę į perfekcionizmą, kas padaro juos pernelyg kritiškais savęs ir kitų atžvilgiu. Jie arba viską daro teisingai, arba nieko nedaro, iš čia ir polinkis į tingėjimą. Kartais jie net nebando kažko pradėti iš baimės patirti nesėkmę, o tai neleidžia tobulėti ir įvaro žmogų į visiško sąstingio spąstus. Be perfekcionizmo, jie pasižymi labai žema saviverte, o tai savo ruožtu veda į tai, kad jie ima aktyviai kritikuoti save ir aplinkinius.

Gyvenimas praeityje arba ateityje

Vienas svarbiausių įpročių, į kurį linkę „nesveiki“ žmonės. Jie sunkiai suvokia, kas vyksta jų pačių gyvenime, kadangi pastoviai galvoja apie praeitį arba baiminasi ateities.

Jei atpažinote kokius nors iš šių požymių savyje – jūsų gyvenimui reikalingos permainos. Imkitės darbo su savimi ir palaipsniui kapstykitės iš šios apmaurojusios pelkės. Norite užsiimti sportu? Pradžiai pasitreniruokite bent kartą į savaitę. Išsiaiškinkite, kokia veikla jums patinka ir pradėkite. Atminkite, kad nesėkmę patiria tik tie, kurie niekada nežengia pirmojo žingsnio.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti