Jūs neprivalote atsiprašinėti

UŽ TAI, KAD JŪS KAŽKĄ MYLITE

Tiesiog džiaukitės tuo, kad jūs apskritai sugebate mylėti ir jausti tokius jausmus. Dauguma žmonių pernelyg bijo leisti sau mylėti, išsigalvodami siaubingas kartaus praradimo pasekmes.. Neturi reikšmės, ką tu myli ir nesvarbu, ar sulauki atsako. Tu jau myli ir tai gerai.

UŽ SUGEBĖJIMĄ PASAKYTI „NE“

Mokėjimas pasakyti žmonėms „ne“ yra svarbiausias brandžios asmenybės požymis, o taip pat požymis, kad žmogus pats save gerbia. Neretai žmonės mumis manipuliuoja ir kiekvienas prašo, kad jūs padarytumėte tai, kas visų pirma naudinga bet kam, bet tik ne jums, šitaip trukdydami jums siekti nuosavų tikslų. Pasakyti „ne“ – visiškai normalu. Jūs niekam nieko neskolingi.

UŽ SAVO SVAJONES IR TIKSLUS

Nereikia gyventi su kaltės, pareigos, apgailestavimo, nuoskaudos jausmais. Visi šie slegiantys jausmai kyla tada, kai nukrypstate nuo savo įsitikinimų, svajonių, savo kredo. Niekada neatsiprašinėkite už savo svajones ir tikslus, juk būtent tie dalykai leidžia jums būti pačiais savimi. Jūsų tėvai, jus augindami, visada įsivaizdavo, kokiais jūs užaugsite. Jie svajojo. O jūs pasieksite laimę ir harmoniją kai pasieksite savo tikruosius tikslus, kurių jums neįpiršo aplinkiniai. Dėl to kiekvieną dieną judėkite link savo svajonių. Ir neimkite į galvą, ką kalba kiti.

UŽ SAU SKIRTĄ LAIKĄ

Jums neretai įdiegia pareigos, kaltės, pasiaukojimo jausmus. Kad taptum laimingas ir pažintum tikrą laimę, turi pradėti rūpintis nuosavais poreikiais ir gyventi sau. Skirkite laiko savo reikalams, darykite tai, kas suteikia malonumo asmeniškai jums ir pajausite, kaip gyvenimas įgauna naujų spalvų, kaip įgaunate naujų jėgų. O tada be vargo galėsite padėti ir aplinkiniams. Bent jau savo asmeniniu pavyzdžiu.

UŽ PRIORITETŲ IŠDĖSTYMĄ

Niekas neturi teisės versti jus jausti kaltę dėl jūsų prioritetų. Leiskite sau laikyti svarbiais dalykais tuos, kurie svarbūs jums. Žmonės, kurie išties jums brangūs ir artimi, gerbs jūsų pasirinkimą.

UŽ SANTYKIŲ NUTRAUKIMĄ

Kam prašyti atleidimo, kai norite atsisakyti kažko, kas jus skaudina? Kodėl reikia nuolat taikstytis su tuo, kad jums negerai, diskomfortiška arba kai kažkoks žmogus tempia jus žemyn? Dideliu žingsniu į priekį taps suvokimas, kad prasti santykiai neleidžia jums tobulėti. Pašalinę šitą naštą, jūs labai greitais atsikvėpsite pilna krūtine. Suraskite jėgų, kad apsuptumėte save žmonėmis, kurie sugeba mylėti ir jausti pagarbą.

UŽ JŪSŲ NETOBULUMĄ

Trūkumai padaro jus unikaliais. Juos reikia priimti. Niekada nekreipkite dėmesio, jei žmonės ims badyti jūsų nosį į jūsų trūkumus. Jie tai daro dėl to, kad patys yra nepilnaverčiai ir mėgina iškilti savo pačių akyse jūsų sąskaita. Tokie žmonės atsiprašinėjimų neverti. Niekada nesakykite, kad apgailestaujate dėl tų savybių, kurios paverčia jus ypatingais. Visada galvokite apie stipriąsias savo puses ir jas toliau ugdykite.

UŽ SAVO ĮSITIKINIMUS IR PAŽIŪRAS

Žmonėms būdinga ginti savo vertybes, moralę, etiką, įsitikinimus. Asmenybių niekas nemėgsta, nes jos nepasiduoda manipuliacijoms. Stiprios asmenybės neatsiprašinėja už tuos dalykus, kuriuos nuoširdžiai laiko teisingais.

UŽ SAVO „NEŽINOJIMĄ“

Aš nežinau to, ko nežinau. Nuolatinis žinių siekis leidžia išsaugoti mūsų protus jaunais. Neverta pulti atsiprašinėti, jei šiuo konkrečiu momentu kažko nežinote. Žmonės neretai mėgsta pasipuikuoti svetima sąskaita. Tapkite amžinu mokiniu. Pasaulis pastoviai mus kažko moko, pateikdamas pačias įvairiausias situacijas. Prisipažinimas, kad kažko nežinote – stiprybės ir didelių siekių požymis.

UŽ LŪKESČIUS

Jūs laukiate iš kitų to paties, ko ir iš savęs? Tai puiku. Aukšti reikalavimai ir lūkesčiai dažnai reiškia, kad jūs pakankamai rūpinatės žmonėmis, kad pastūmėtumėte juos geresniems darbams. Bet jeigu jūs nepateisinote kažkieno lūkesčių arba nepasiteisino jūsų pačių lūkesčiai – neatsiprašinėkite už tai, nes tai viso labo tėra siekis kontroliuoti situaciją. Jūs niekam negalite priekaištauti ir jums niekas negali priekaištauti.

UŽ TAI, KAD LEIDŽIATE PINIGUS SAU

Palepinti save kartas nuo karto – visiškai normalus dalykas. Malonių smulkmenų pirkimas apdovanoja mus už sunkų darbą. Laimingi žmonės žino, kad jų norai yra svarbūs, norint gyventi pilnavertį gyvenimą. Vertinkite save.

UŽ APLINKINIŲ ŽMONIŲ POELGIUS

Neretai žmogus pats save naikina, pateisindamas neleistinus aplinkinių žmonių poelgius, ypač kai kalba eina apie artimuosius. Kiekvienas žmogus pats atsako už savo elgesį. Nereikia atsiprašinėti už tai, ką padarė kažkas kitas, netgi jei jaučiate, kad tie poelgiai palietė jus.

wwwPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI