Jūsų liftas kyla aukštyn. Sėkmės požymiai

“Mano liftas kyla aukštyn!” – sakydavo žinomas rašytojas Šeldonas, kai jo gyvenime prasidėdavo eilinis sėkmės periodas. Susumuoti rezultatus nėra paprasta – gyvenimo maišatyje, nesibaigiančiuose rūpesčiuose kartais neįmanoma susigaudyti, kurlink judame ir ar apskritai kažkur judame. Gal mūsų liftas įstrigo? Kaip įvertinti rezultatus ir suprasti, jog žengiame link sėkmės?

Esama tam tikrų požymių, kad einame teisingu keliu. Kad liftas kyla į viršų.

Pirmasis požymis – buvo sunku. Ištisus metus ar dar ilgiau sunkiai sprendėte problemas, tačiau sprendėte savo naudai. Dėjote daug pastangų, sunkiai dirbote, labai pavargdavote. Viskas teisingai. Kopti į viršų žymiai sunkiau, nei riedėti į pakalnę. Liftą mes patys turime stumti į viršų. Ir svarbiausias kelio į sėkmę požymis – tenka dėti daug pastangų.

Atsirado naujų draugų. Į jūsų gyvenimą atėjo nauji žmonės. Užsimezgė nauji ryšiai su įdomiais ir naudingais pažįstamais, prasidėjo nauji bičiuliški santykiai. Per metus aplinka atsinaujino kokybiškai ir prasiplėtė kiekybiškai. Tai gali būti ir draugai internete, ir nauji verslo partneriai. Galbūt tai vos du ar trys žmonės, tačiau kartais ir tiek pakanka. Tai dar vienas sėkmės požymis – nauji pakeleiviai gyvenimo kelyje.

Niekam nepavydėjote ir su malonumu stebėjote svetimas pergales ir svetimus pasiekimus. Jūsų neerzino nugalėtojams skirti aplodismentai, jūs ir patys nuoširdžiai plojote. Netgi tiesiogine šio žodžio prasme plojote per koncertą ar kokią nors apdovanojimo ceremoniją. Nuoširdžiai. Tai irgi sėkmės požymis ir ženklas, kad esate teisingame kelyje.

Aplinkiniai pastebi, kad puikiai atrodote, kad atjaunėjote. Mes patys galime šito ir nepastebėti. Įrodyta, kad žmogus vertina save žymiai kritiškiau negu aplinkiniai. Ir jeigu kiti žmonės sako, kad pasikeitėme į gerąją pusę, reiškia, einame teisingu keliu. Mūsų liftas kyla aukštyn.

Metus ar daugiau laiko mums likdavo “laisvų pinigų”. Galbūt visai nedaug, tačiau mes visgi galėjome, tegu ir retkarčiais, pirkti ne tik tai, kas būtina, bet ir tai, ko užsimanėme. Nedidelis pinigų likutis – požymis, kad turite daug energijos. Situacija gerėja.

Išmokote kažko naujo. Įvaldėte naują įgūdį. Pradėjote savo verslą. Nukeliavote į šalį ar miestą, kur niekada anksčiau nebuvote. Esate kupinas naujų įspūdžių.

Iš jūsų aplinkos pradingo žmonės, kurie anksčiau pritardavo jūsų nuomonei ir drauge su jumis skundėsi gyvenimu. Kartu su jais jūs kažką koneveikėte ir drauge ieškodavote pateisinimų ištikusioms nesėkmėms. Jų draugiškumą pakeitė šaltumas ar netgi priešiškumas. Jie nei iš šio, nei iš to pakeitė į jus savo požiūrį. Taip yra dėl to, kad juos erzina jūsų sėkmė, kurios pats kol kas dar nepastebite.

Turite žmogų, kuris jums sako “Aš tave myliu”. Yra žmogus, dėl kurio norisi gyventi ir siekti pasisekimo. Nesvarbu, kas jis toks. Svarbu, kad jis sako jums šiuos tris žodžius. Tai nepaprastai galingas palaikymas kelyje į sėkmę.

Jeigu pastebėjote daugumą iš šių požymių – jūsų liftas garantuotai kyla į viršų. Esate kelyje į sėkmę. Praėję metai buvo naudingi ir vaisingi, o sunkumai – tai būtinas požymis, bylojantis, jog kylate aukštyn.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…