Ką apie jus gali papasakoti kojų padėtis, kai sėdite

Originalas

Mes nesąmoningai pasirenkame vieną ar kitą pozą, beveik niekada nesusimąstydami apie tai. O juk per pasąmonę pasireiškia mūsų slapti instinktai ir troškimai.

Kiek galima sužinoti apie sėdintį žmogų, vos pažvelgus į jo kojas?

A. Keliai suglausti, kulnai į šalis

Dažnai žmonės, kurie mėgsta sėdėti tokia poza, stengiasi nepastebėti problemų, vadovaudamiesi šūkiu „Jeigu užsidengsime galvą antklode, tai pabaisa išnyks“. Jie tiki, kad viskas išsispręs savaime. Kartais toks požiūris pasiteisina, o kartais – ne. Pastaruoju atveju savo problemas jie perkelia ant kitų pečių.

Su tokiais žmonėmis lengva bendrauti. Jie sugeba greitai „persijungti“, labai retai galvoja apie tą patį visą dieną. Jie būna kūrybingi, žavingi, infantilūs ir šiek tiek išlepę.

Tokie žmonės iš pradžių pasako, o paskui galvoja, ką pasakė.

B. Viena koja užmesta ant kitos

Šia poza sėdi svajingi žmonės, turintys lakią vaizduotę ir mėgstantys sakyti „Ak, jeigu būtų…“

Tarp jų dažnai pasitaiko vadinamųjų kompanijų sielų ar vakarėlių liūtų. Su jais nebūna nuobodu, jie nuolat kuria naujas, kartais beprotiškas idėjas.

Tokie žmonės mėgsta keliauti ir lengvai susiranda naujų draugų. Jie neims kantriai laukti pirmadienio ar Naujųjų metų, kad pradėtų gyvenimą nuo tuščio lapo. Kam? Juk galima pradėti nedelsiant!

Jie gali akimirksniu pakeisti įvaizdį, partnerį, veiklos sferą, gyvenamąją vietą – miestą ar net šalį.

C. Keliai į šalis, kulnai suglausti

Žmonės, kurie taip sėdi, geriau už kitus žino, koks turi būti tikras komfortas. Jie neims per išeigines vaikščioti po parduotuves, kad susikurtų naują įvaizdį, bet sugeba išleisti daug pinigų naujiems kvepalams ar kremui.

Jų santykis su drabužiais ir daiktais labai sudėtingas. Šiuo atžvilgiu jie labai kaprizingi ir išrankūs.

Gana dažnai juos supa chaosas. Tačiau tai, kas kitiems atrodo kaip baisi netvarka, būna tam tikra loginė sistema: bet kurį reikalingą daiktą šeimininkas gali surasti užmerktomis akimis.

Jų silpna vieta – nesugebėjimas susitelkti į vieną dalyką. Jie gana ilgai koncentruojasi, tačiau greitai nukrypsta nuo temos.

D. Kojos lygiagrečiai

Tokia poza sėdintys žmonės paprastai nemėgsta vėluoti ir negali pakęsti, kai vėluoja kiti.

Jie būna daug mąstantys, inteligentiški, pažeidžiami, įsitikinę, kad prasta taika geriau už širdingą barnį, pasijunta nejaukiai, kai kas nors šalia ima viešai demonstruoti savo jausmus.

Jeigu žmogus mėgsta sėdėti suglaudęs kojas ir remdamasis visa pėda į grindis, tai jis yra gana tiesmukas, atviras, gali būti šiek tiek per griežtas arba pedantas iš prigimties.

Jeigu žmogus dar šiek tiek pakelia pirštų galus, remdamasis į užkulnius, būkite tikri, kad jis neleis savęs nuskriausti. Toks žmogus, nors ir atrodo santūrus, iš tikrųjų visada sugebės atsikirsti ir apsiginti, nes pasaulis jam – priešiška aplinka, o jo namai – saugus prieglobstis, tvirtovė, tarp kurios sienų galima pasislėpti nuo visų negandų.

Bet kokią pastabą jis suvokia kaip užuominą, kad su juo kažkas negerai, ir iškart pradeda kontrataką.

E. Abi kojos pakreiptos į vieną šoną

Žmonės, kuriems patinka taip sėdėti, paprastai nesiveržia tuoktis, o jeigu susituokia, tai neskuba susilaukti palikuonių anksčiau, nei įgis išsilavinimą, padarys karjerą, nes mano, kad viskam turi būti savas laikas.

Jie pasižymi atkaklumu (kartais pereinančiu į užsispyrimą) ir nuosekliu tikslo siekimu. Garbėtroška priverčia šiuos žmones pamiršti kaprizus ir judėti į priekį – ten, kur turi išsipildyti jų svajonės.

Jiems nepaprastai svarbu, kaip jie atrodo. Stebėtojas iš šalies net neįtars, kiek daug pastangų gali įdėti šie žmonės, kad palaikytų idealią formą.

Sielos gilumoje jie šiek tiek nepasitiki savimi, todėl dažnai agresyviai reaguoja į kritiką, net ir visai konstruktyvią bei draugišką.Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…