Ką apie jus kalba maistas?

Skaniai užvalgyti mėgstame visi, bet ar kada susimąstėme, kokios emocijos traukia užgraužti vienokio ar kitokio maisto? Teisinga mityba byloja apie teisingą vidinį žmogaus turinį. Tai ką gi turime savo viduje?

Žmogaus emocijas atitinka šeši skoniai – saldu, rūgštu, sūru, kartu ir t.t. Apimtam tingulio žmogui norisi saldaus antroje dienos pusėje. Dėl cukraus pertekliaus organizme nusilpsta apsauginės jėgos, pažeidžiama medžiagų apykaita, sutrinka kepenų funkcijos, nukenčia regėjimas.

Daug saldaus antroje dienos pusėje vartoja ir tie, kurie vengia spręsti savo problemas.

Patirdamas sielvartą, žmogus siekia vartoti daugiau karčių produktų (garstyčios, ruginė duona, kava). Dėl ko atsiranda chroniškos infekcijos, kraujo ir kaulų sistemos susirgimai.

Pesimistai ir greitai įsižeidžiantys vartoja daug rūgštaus maisto. Pernelyg daug rūgštumo kenkia širdžiai, plaučiams, skrandžiui, žarnynui, sąnariams, pažeidžia vidinę organizmo aplinką.

Įsitempęs, nesugebantis jaustis laimingu žmogus gali savo maistą smarkiai persūdyti. Pernelyg daug druskos kenkia viso organizmo kraujagyslėms, bronchams, inkstams, sąnariams.

Aistra aštriam maistui būdinga piktiems, pernelyg temperamentingiems žmonėms, dėl ko jiems prasideda uždegiminiai procesai kepenyse, skrandyje, širdies, lytinių organų sutrikimai, alergija.

Kepto maisto poreikį dažniausiai sukelia grubumas, nuovargis, pasibjaurėjimas darbu. Tai baigiasi smegenų kraujagyslių, kepenų, skrandžio pervargimu, sutrinka hormoninės ir imuninės funkcijos.

Godūs ir šykštūs žmonės mėgsta riebų maistą – tai baigiasi medžiagų apykaitos, skrandžio, kepenų, kaulų sistemos sutrikimais.

Pastoviai psichiškai įsitempę žmonės, kurie nemoka prasiblaškyti nuo problemų, mėgsta tonizuoti organizmą kava ar arbata.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Neprašykite to, ko patys negalite duoti

Dažniausiai tai vyksta tarp sutuoktinių. Nors pasitaiko ir tarp partnerių, vaikų, draugų, kolegų, praktiškai visuose santykiuose. Kalba eina apie situaciją, kai viena pusė primygtinai prašo ar net pyksta, kažko reikalaudama iš kitos. Tačiau praeina šiek tiek laiko ir paaiškėja, kad tas žmogus pats nepajėgus ar nesugeba duoti to, ko reikalavo…

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…