Ką apie vyrą turėtų žinoti moteris

Vyrai ne tokie paprasti, kaip atrodo daugeliui moterų. Tai, kad jie nemoka reikšti jausmų, nereiškia, kad jie jų neturi. O kai vyras pagaliau visgi nusprendžia juos parodyti, dauguma moterų paprasčiausiai negali, nėra pasiruošusios jų suprasti. Kad santykiai pavyktų, moterims reikėtų suprasti kelis paprastus dalykus, kurių vyrams niekaip nesigauna papasakoti apie save.

Vyrai tapatina meilę ir pagarbą. Jiems tai vienas ir tas pats. Jūs negalite jo mylėti, negerbdama. Kai vyras jaučia jūsų pagarbą, jam tai tampa svarbiausiu meilės įrodymu.

Išoriškai vyras gali atrodyti stiprus, tačiau viduje jaučiasi visiškai kitaip. Ant jo užgriuvęs milžiniškas atsakomybės kalnas – tapti “tikru vyru”, aprūpinti ir apginti šeimą, visada būti stipriu – būtų nenormalu nejausti baimės, kad nepavyks viso šito padaryti. Tačiau savo baimes vyrai patikimai slepia.

Dauguma vyrų ne šiaip nori aprūpinti šeimą, jiems tai yra be galio svarbus poreikis. Tai evoliucinė, instinktyvioji jo įsitvirtinimo ir savo vyriško vaidmens dalis. Net jeigu jūs pakankamai uždirbate ir esate lygi šia prasme vyrui, suteikite jam šiek tiek pirmenybės būti svarbiausiu maitintoju.

Kartais vyrui reikia atsitraukti, prieš sprendžiant problemą. Tikriausiai pastebėjote, kaip vyras gali išsisukti nuo ką tik iškilusių svarbių klausimų aptarimo? Tokia jo prigimtis, taip veikia vyro smegenys – iš pradžių reikia viską pačiam apgalvoti, o jau po to kalbėtis.

Sekso trūkumas pakerta pasitikėjimą. Vyrui ne šiaip norisi sekso, jam norisi, kad ir jūs, jo moteris, to norėtumėte. Nuo šito priklauso jo pasitikėjimas savimi.

Netgi laimingi santuokoje vyrai negali neatkreipti dėmesio į patrauklias moteris. Ir tai visiškai nepriklauso nuo jūsų santykių ir niekaip jų neįtakoja, tai viso labo instinktas ir nieko daugiau.

Vyrai romantiški, tik kitaip tai parodo. Dėl šio skirtumo vyrai neretai nuleidžia rankas vien dėl to, kad nežino, kaip jūs suprantate romantiką, ko jums norėtųsi ir kaip į visa tai žiūrite. Dėl to imkite ir tiesiai jam apie tai pasakykite.

Vyrams nusispjauti į jūsų kilogramus, jeigu jūs ir toliau save prižiūrite ir pasitikite savo kūnu. Jeigu rūpinatės kūnu – jam tai tas pats, jei rūpinsitės juo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Neprašykite to, ko patys negalite duoti

Dažniausiai tai vyksta tarp sutuoktinių. Nors pasitaiko ir tarp partnerių, vaikų, draugų, kolegų, praktiškai visuose santykiuose. Kalba eina apie situaciją, kai viena pusė primygtinai prašo ar net pyksta, kažko reikalaudama iš kitos. Tačiau praeina šiek tiek laiko ir paaiškėja, kad tas žmogus pats nepajėgus ar nesugeba duoti to, ko reikalavo…

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…