Ką moterims reiškia papuošalai?

Žmonės, kurie mano, kad papuošalų paskirtis padaryti gražias moteris dar gražesnėmis, klysta. Žinoma, visi tie žiedeliai, auskariukai, karoliukai mus puošia, tačiau jie atliekas ir kitas ne mažiau svarbias užduotis.

Moteriškai psichikai būdingas keistas dalykas: viskas, ką mes vadiname papuošalais (nuo deimantų iki pigios bižuterijos) tiesiogiai veikia mūsų nuotaiką. Niekas kitas – nei stilingi drabužiai, brangūs kailiai, subtilūs kvepalai ar prabangūs apatiniai drabužiai – nesugeba taip greitai pataisyti (ar sugadinti) nuotaikos kaip dailus žiedas ar puošnūs auskarai.

Brangenybės gali daryti įtaką mūsų gyvenimui. Nuo to, ką mes užsidedame, priklauso daug kas. Pavyzdžiui, jei moteris visą laiką mūvi tą patį žiedą, jo beveik nenusimaudama ir jo neprižiūrėdama, ji gali pajusti jo neigiamą poveikį. „Kodėl mano gyvenime nevyksta nieko įdomaus?“– klausinės ji savęs. Jai atrodys, kad ji visą laiką tarsi trypčioja vietoje ar vaikšto ratu kaip cirke. Jai ir galvą neateis mintis, kad dėl visko gali būti kaltas žiedas. Jeigu ji nusimautų jį nuo rankos, išvalytų, duotų pailsėti, kartkartėmis panešiotų kitą, jos gyvenimas pasikeistų.

Kada galima nešioti bižuteriją?

Bižuterija veikia mus ne itin gerai. Ji „nupigina“ moterį, manančią, kad jai dera pasirinkti plastmasinius auskarus ar aliuminio apyrankę, padaro ją netinkamą tauriems jausmams asmeniniame gyvenime. Tokiai moteriai nesiseks sudaryti stambias sutartis darbe. Ji beprasmiškai gaiš energiją tuščioms kalboms ir užsiims smulkiąja ekonomika.

Žinoma, bižuteriją galima nešioti, tačiau tai daryti reikėtų vasarą, per atostogas, derinanti prie šiaudinės skrybėlės, pliažo basutėmis ir lininiu sijonu, tada ji bedarys neigiamo poveikio.

Tas negalioja dizainerių sukurtai bižuterijai, kuri kartais kainuoja daugiau už papuošalus iš tauriųjų metalų. Tokie papuošalai nebuvo štampuojami plastmasės fabrike. Jie buvo kuriami kaip meno dirbiniai, todėl gali papuošti šeimininkę ir padaryti jos gyvenimą įdomesniu ir malonesniu.

Sakykite „Ne“ falsifikatams!

Blogiau už pigią bižuteriją gali būti tik brangakmenių falsifikatai. Dirbinių iš niekam nežinomo metalo galima aptikti turguje. Netikras auksas ausyje ir ant rankų nulemia tokius pat apgaulingus santykius ir įvykius.

Jei nėra pinigų brangiems aukso dirbiniams, pirkite sidabrą. Pastarasis metalas kainuoja pigiau, bet savo taurumu beveik nenusileidžia auksui.

„Nenešioju papuošalų!

Pasitaiko moterų, kurios nusistačiusios prieš papuošalus apskritai. Anot psichologų, priežastis gali būti tam gali būti vienas iš dviejų priešingų variantų: arba moteris yra tokia stipri, pasitikinti savimi, kad jai nereikia jokios „paramos ir pagalbos“, kurią damoms teikia papuošalai, arba jos gyvenimas toks nuobodus ir tuščias, kad jos jau niekas nejaudina.

Ir pirmuoju, ir antruoju atveju reikia prisiminti, kad aplink mus sudėtingas, įvairus ir įdomus pasaulis. Sąveikauti su juo naudinga visiems. Gyvenimas tikrai pasikeis, kai pabandysite jį ir save paveikti papuošalais.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *