Ką slepia blogos mergaitės?

Kas ji tokia – šiuolaikinė „bloga mergaitė“? Ir kas paverčia ją tokia nesugyvenama būtybe?

Psichologiniu požiūriu jos elgesys – tai savotiškas moteriškų silpnybių maskavimas, pasireiškiantis ypatingu elgesiu, kuris labai primena vyrišką. Būdingi blogos mergaitės požymiai:

 • Savarankiškumas;
 • Šaltas protas ir racionalus išskaičiavimas;
 • Mėgstamiausi žodžiai – „noriu“ ir „aš pati“;
 • Kitų žmonių jausmų ir emocijų nepaisymas, įskaitant partnerį ar sutuoktinį;
 • Polinkis valdyti ir kontroliuoti vyrą;
 • Staigūs nuotaikos ir elgesio svyravimai;
 • Gudrumas;
 • Neįtikėtinas šarmas ir žavesys, kurie kompensuoja netgi visiškai atvirą grubumą;
 • Dažni kaprizai, isterijos;
 • Itin stiprus egoizmas;
 • Nepriekaištingas rengimosi stilius ir tvarkingumas.

Bloga mergaitė kaip taisyklė pasižymi grožiu, aštriu protu, geru išsiauklėjimu, nepriekaištingu skoniu ir begaliniu žavesiu, juk paprasta namų šeimininkė vargu ar sugebėtų pavergti ir išlaikyti savęs vyrą savo jokio pagrindo neturinčiais kaprizais, akiplėšiškumu ir abejingumu.

Priešingai, bloga mergaitė puikiai žino, kokį įspūdį daro aplinkiniams ir be jokios sąžinės graužaties tuo naudojasi.

Tai kas gi slypi po blogos mergaitės kauke? Šio psichologinio tipo tyrimai leidžia išskirti kelias pagrindines tokio elgesio priežastis.

 • Nesėkmės asmeniniame gyvenime;
 • Užslėpta baimė ar kitos negatyvios emocijos;
 • Siekis įrodyti vyrui savo savarankiškumą ar reikalingumą;
 • Savo pačios Ego tenkinimas, troškimas gyventi vien sau;
 • Konkretaus tikslo siekimas.

Šiek tiek blogos mergaitės kiekvienoje moteryje – puikus perliukas, traukiantis vyrus. Gaila, bet dauguma moterų naudojasi šiuo įvaizdžiu visiškai nemokšiškai ir gauna atvirkščią efektą.

Tikroji bloga mergaitė – protinga, racionaliai viską apskaičiuojanti moteris, neduodanti vyrams šanso demaskuoti jos egoizmo, įžūlumo ir savivalės. Ji pasižymi pakankamai aukštais moraliniais principais ir niekada nenusmuks iki tiesioginių pažeminimų. Tiems, kuriems tenka susidurti su bloga mergaite darbe ar kasdienybėje, belieka tik bejėgiškai sukąsti dantis arba su susižavėjimu nulydėti ją akimis.

Ne kiekvienai moteriai tinka ši kaukė, tam reikalingas tikras šarmas ir sugebėjimas daryti žmonėms įtaką. O dar – imunitetas negatyvioms emocijoms, kurias ji sukelia abiejų lyčių asmenims.

Labai dažnai bloga mergaite moterį padaro vyrai. Gilūs pergyvenimai po skyrybų ar netikėta mylimojo išdavystė, ateities ar pasmerkimo baimė paskatina švelnią, ramią moterį imtis aktyvių veiksmų.

Pagaliau pasijautusi savarankiška, kupina jėgų ir energijos gražia ir jauna moterimi, ji siekia susiglemžti visa tai, ko negalėjo gauti, užsiima tais dalykais, kurie santuokoje jai buvo neprieinami.

Iš čia ir egoizmas, ir bendravimas su vyrais iš aukšto, ir žiaurumas, ir šaltumas.

Neteisinga būtų manyti, kad bloga mergaitė bejausmė ir pasipūtusi iš prigimties. Tai viso labo kaukė, kuri padeda jai išgyventi šiame pasaulyje, kai greta nėra tvirto vyriško peties.

Ir dar. Kaukės gelbėja tik iki to laiko, kol nepradeda trukdyti gyventi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Atpirkimo ožio kasdienybė

Originalas Ožių būna įvairių: baltų, juodų, ilgais ir trumpesniais ragais, jaunų, senų, prižiūrėtų ir apleistų. Tiesa, dar būna Atpirkimo Ožių. Pastarieji „ganosi“ kone kiekvienoje organizacijoje. Toks ožys kasdien ateina anksčiau už visus, kasdien jaučiasi vargšas ir išnaudojamas, kasdien tipena į darbą drebėdamas, kad štai, kiti jį ims ir išnaudos. Be…

Spręskite problemas be konfliktų

Originalas Skyrybos visada reikalauja daug jėgų, kantrybės ir nervų. Jeigu iš pradžių buvote nusiteikę išsiskirti gražiuoju, dažnai šis nusiteikimas laikui bėgant išgaruoja. Erzina sutuoktinio nuotaikos ir elgesys, susierzinimas greitai perauga į priešiškumą ir pykčio priepuolius. Kaip to išvengti? Kaip išsiskirti taip, kad nereikėtų slapta “dalintis” daiktų ir viso užgyvento turto?…

Idealios profesijos intravertams

Originalas Jeigu kalbėjimas viešumoje jums reiškia stresą ir paniką, o susitikimai su klientais sukelia depresiją, nenusiminkite ir nebandykite pakeisti savo prigimties. Kitaip būsite nelaimingi visą gyvenimą. Verčiau jau pasirinkti veiklos sritį pagal savo temperamentą. Intravertams geriausiai tinka tokie darbai, kurie nesusiję su tiesioginiu bendravimu su žmonėmis, nesibaigiančiais telefonų skambučiais ir…

Kaip išmokyti vaiką teisingai reaguoti į savo klaidas

Originalas Seniai žinoma, kad nuo tėvų elgesio priklauso, ar vaikas bus sėkmingas ir sugebės nuolat siekti įvairių laimėjimų, ar ne. Tėvai, norintys skatinti vaiką vystytis, būna linkę nuolat girti savo mažylius. Deja, ne visi pagyrimai padeda vaikui stengtis. JAV psichologė Carol Dweck eksperimentais nustatė, kad vaikų niekada negalima girti už…

Vyrai moteriškėja dėl moterų

Originalas Ji – daug pasiekusi verslininkė. Jis augina vaikus, tvarko namus, ruošia valgyti ir dėl karjeros nesuka galvos. Ar tokia šeima gali būti laiminga? Psichoterapeutė Lina Vėželienė įsitikinusi – net ir pats garbingiausias postas moteriai laimės nesuteiks. Ji kankinsis nesuprasdama, kodėl būdama tokia protinga ir daug pasiekusi, turi gyventi su…