Kad vyras jus išgirstų

Ką daryti, jei vyras ignoruoja jūsų prašymus ir apsimeta kurčiu? Kodėl jis nenori su jumis kalbėti? Pavyzdžiui, žmona prašo išnešti šiukšles ar nupirkti duonos, o vyras arba visai nieko nepadaro, arba ne viską. Moteriai susidaro įspūdis, kad vyras jos nesiklausė, kad jis jai abejingas.

Moterišką balsą vyras girdi kaip triukšmą arba kaip muziką, o vyrišką – kaip informaciją, kurią būtina įsisavinti. Jeigu moteris pradeda šaukti ar pagreitina kalbos tempą, vyrui apskritai išnyksta noras bandyti suprasti, ką ji kalba. Šis reiškinys aiškinamas smegenų ypatumais.

Vyras kur kas geriau supranta, kai kalbama lėčiau ir žemesniu monotonišku balsu. Kuo žemesnis balsas, tuo protingesnis ir labiau vertas pasitikėjimo žmogus – taip suvokia vyro smegenys. Tuo tarpu aukštas ir emocijomis perpildytas balsas – tai kvailas ir visiškai nereikšmingas žmogus.

Be elementarios biologijos, veikia, žinoma, ir socializacija. Stereotipai mums byloja, kad moterys kvailesnės ir mažiau sumanios. Ir iš ties, klausydamasis nesiliaujančio žmonos tarškėjimo ir plepėjimo, vyras pradeda laikyti visa tai kvailystėmis ir nebenori daugiau rimtai jų klausytis.

Vyrai paprastai nėra linkę audringai bendrauti ir keičiasi sausomis frazėmis. Tokius signalus jam paprasčiau gauti ir iš moters, o ne nesibaigiančias abstrakčias, miglotas užuominas ir klausimus, prasidedančius fraze „galėtum“. „Galėtum nupirkti duonos“ vyrui skamba kaip klausimas „tu sugebėsi susirasti mieste parduotuvę ir nupirkti joje duonos?“ Jis pasakys „Taip“ (sugebės), tačiau tai nereiškia, kad padarys. Dėl to kalbėti vertėtų paprasčiau ir konkrečiau. Vyrai pakęsti negali, kai jais manipuliuojama ar apgaule verčia kažką padaryti. Tiesus ir atviras klausimas moteriai atrodo kaip chamiškumas, tačiau vyrams tai instrukcija pradėti veiklą, o ne grubumas.

Be to, vyro smegenys sukurti spręsti vienai problemai vienu ir tuo pačiu metu. Paeiliui, išdėliojant problemas pagal prioritetą. Jeigu vyras sulindo į televizorių, transliuojantį krepšinio finalą, jam labai sudėtinga persijungti į žmonos kalbas. Paprašykite atsitraukti nuo varžybų, atsisukti, jis atitrūks nuo dabartinės veiklos ir bus labiau linkęs išklausyti.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti