Kada namai – tai žmogus. Kad ir kur jis bebūtų

Namai – tai žmogus, kurio laimė – tai ir jūsų laimė.

Mes asocijuojame savo namus su ta vieta, kur miegame, kur užaugome, kur gyvena mūsų šeima ir draugai. Kai mūsų paklausia, kur mūsų namai, mes paprastai sakome miesto pavadinimą. Tačiau neseniai aš pradėjau suprasti, kad namai – tai žmogus, kuris suteikia tau priežastį čia būti.

Namai – tai ta vieta, kur jautiesi saugi, ir ne dėl to, kad tai tylus miestelis su žemu nusikalstamumo lygiu. Namai – tai žmogus, su kuriuo saugu. Kuris nuramina tave tiesiog tuo, kad yra šalia. Žmogus, kuris primena tau, kad ir kas benutiktų, jog tu neliksi viena. Žmogus, kuris duoda tai, dėl ko norisi sugrįžti „namo“.

Namai yra ten, kur jus myli ir vertina. Ten, kur jus priima su visais trūkumais. Namai – tai žmogus, kuris priverčia pasijauti laimingiausiu žmogumi pasaulyje. Namai yra ten kur jis.

Tikiuosi, jūs tokį surasite. Įsitikinsite, jog kad ir kur jūs benueitumėte, ką bepadarytumėte, yra žmogus, kuris visada šalia. Jis ir taps jūsų namais.

Namai – tai žmogus, kuris pastebi skausmą jūsų akyse netgi tada, kai šypsotės. Namai – tai žmogus, kuris nesprendžia jūsų problemų, tačiau visada šalia ir niekada neišeis, kas benutiktų.

Namai – tai ryšys, kurį labai sunku nusakyti ir paaiškinti, tačiau jis realiai tarp jūsų egzistuoja. Namai – tai įsileisti kažką į savo pasaulį, netgi jeigu baisoka. Namai – tai žmogus, kuris jus supranta, kuriuo galima pasitikėti.

Jūs pasakojate apie savo svajones, kurios gali niekada neišsipildyti, o tas žmogus žiūri į jus ir tiki taip, kad ir pačios pradedate savimi tikėti.

Jis žino apie jūsų kompleksus, nerimus ir baimes. Bet padeda atskleisti tai, kas jumyse geriausia.

Jis visada žino, ką reikia pasakyti, kada pasakyti ir kaip. Namai – tai žmogus, kurio prisilietimai jus gydo. Namai – tai žmogus, kurio laimė reiškia ir jūsų laimę. Žmogus, kurio problemos jaudina jus ir jūs mėginate jas išspręsti. Namai – tai žmogus, su kuriuo nustoji elgtis egoistiškai, nes laimė pasidaro svarbesnė.

Namai – tai žmogus, dėl kurio jūs pasirengę padaryti viską, nes jeigu jam kažkas atsitiks, tai didžioji dalis jūsų širdies virs griuvėsiais.

Tikiuosi, sutiksite tokį žmogų, kuris taps jums namais. Su kuriuo niekada neteks išsiskirti.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti