Kai nežinote, ką daryti – laikytis įsikibus ar paleisti

Gyvenimas visada stengsis išmušti mus iš vėžių, tai atitolindamas nuo sėkmės, tai priartindamas. Neretai mes sutrinkame, kadangi nežinome, ką pasirinkti: bandyti išlaikyti, ar paleisti, kad pažiūrėtume, ar sugrįš. Paprastai mums neužtenka išminties, kad pasirinktume kurį nors vieną kelią.

Ir nors tiksliai nežinome, kokį įvykių plėtotės variantą pasirinkti, vienintelis dalykas, kurį galite padaryti – tiesiog pasirinkti kelią ir eiti juo iki galo. Dabar galite paleisti situaciją, žinodami, kad padarėte viską, ką galėjote.

Dabar žinosite, kad nesėdėjote ir nežiūrėjote abejingai, kaip viskas sprendžiasi jums nedalyvaujant. Sugebėjote įveikti baimę ir sąstingį, žengėte žingsnį į priekį. Pagavote momentą. Pasinaudojote šia galimybe. Padarėte tai, ką turėjote padaryti ir dabar galite ramiai tai paleisti.

Gyvenimas visada stengsis išmušti mus iš vėžių, atitolindamas nuo to, ko geidžiame ir tuo pačiu priartindamas. Jūs niekada nebūsite tikras, kad visiškai kontroliuojate situaciją.

Tačiau jūs visiškai pajėgus kontroliuoti save, savo mintis ir veiksmus. Kol veikiate, kol reiškiatės, kol dedate pastangas, bus lengviau susitaikyti su bet kokiu įvykių raidos variantu. Ir net jeigu kažko neteksite, jūs ir toliau žengsite į priekį be apgailestavimų, kadangi žinosite, jog bent jau pabandėte. Ir žaizdos tokiu atveju užgis kur kas greičiau.

Jūs išties nesigailėsite, kad galėjote pasielgti kitaip, kadangi būsite tikras, jog padarėte gerokai daugiau nei privalėjote. Būtent taip įmanoma sužinoti, kas jums skirta, o kas neskirta.

Jūs paprasčiausiai atliekate savo darbą ir jeigu jūsų veiksmai neduoda rezultatų, reiškia, tai ne jūsų veiklos sfera.

Įdedate visą savo širdį ir jeigu rezultato vis tiek nėra, vadinasi, jums tai neskirta.

Dėl to – paleiskite, jeigu galite paleisti. O jeigu ne – dėkite visas pastangas tikslui pasiekti ir jau tada paleiskite. Dabar galima ir pailsėti.

Kartais reikia paleisti situaciją, kad sužinotume, ar einame link teisingo tikslo, ar kuriame santykius su vertu žmogumi. Kad kažką suprastume, kad išsiaiškintume, ar tai mūsų realybė, ar tik dar viena iliuzija.

Jeigu pabandėte, bet nieko nesigavo, paleiskite tai. Tai nereiškia, kad pasidavėte ar nesugebėjote savęs įveikti. Puiku, jei galite pripažinti rezultatą, net jeigu jis ne visiškai tas, kurio jums reikia. Šis dalykas vadinamas balansu.

Balansą atrasime būtent čia – tarp „pabandyti išlaikyti“ ir „paleisti“. Šitaip pasiekiamas aukso viduriukas tarp prisirišimo prie kažkokio dalyko ir laisvės nuo jo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Kaip apsiginti nuo svetimo negatyvo

Empatija - tai sugebėjimas atpažinti kitų žmonių emocijas. Simpatija - tai užuojauta kitiems žmonėms. Dažnai "būti empatu" reiškia, jog sugeriate didžiąją aplinkinių žmonių skausmo ir kančių dalį. Ir tai gali paveikti jus labai negatyviai. Jeigu teko pabūti viename kambaryje su negatyviu žmogumi, turėtumėte prisiminti, kokia nuodinga gali būti jo skleidžiama…

Atpirkimo ožio kasdienybė

Originalas Ožių būna įvairių: baltų, juodų, ilgais ir trumpesniais ragais, jaunų, senų, prižiūrėtų ir apleistų. Tiesa, dar būna Atpirkimo Ožių. Pastarieji „ganosi“ kone kiekvienoje organizacijoje. Toks ožys kasdien ateina anksčiau už visus, kasdien jaučiasi vargšas ir išnaudojamas, kasdien tipena į darbą drebėdamas, kad štai, kiti jį ims ir išnaudos. Be…

Spręskite problemas be konfliktų

Originalas Skyrybos visada reikalauja daug jėgų, kantrybės ir nervų. Jeigu iš pradžių buvote nusiteikę išsiskirti gražiuoju, dažnai šis nusiteikimas laikui bėgant išgaruoja. Erzina sutuoktinio nuotaikos ir elgesys, susierzinimas greitai perauga į priešiškumą ir pykčio priepuolius. Kaip to išvengti? Kaip išsiskirti taip, kad nereikėtų slapta “dalintis” daiktų ir viso užgyvento turto?…

Idealios profesijos intravertams

Originalas Jeigu kalbėjimas viešumoje jums reiškia stresą ir paniką, o susitikimai su klientais sukelia depresiją, nenusiminkite ir nebandykite pakeisti savo prigimties. Kitaip būsite nelaimingi visą gyvenimą. Verčiau jau pasirinkti veiklos sritį pagal savo temperamentą. Intravertams geriausiai tinka tokie darbai, kurie nesusiję su tiesioginiu bendravimu su žmonėmis, nesibaigiančiais telefonų skambučiais ir…

Kaip išmokyti vaiką teisingai reaguoti į savo klaidas

Originalas Seniai žinoma, kad nuo tėvų elgesio priklauso, ar vaikas bus sėkmingas ir sugebės nuolat siekti įvairių laimėjimų, ar ne. Tėvai, norintys skatinti vaiką vystytis, būna linkę nuolat girti savo mažylius. Deja, ne visi pagyrimai padeda vaikui stengtis. JAV psichologė Carol Dweck eksperimentais nustatė, kad vaikų niekada negalima girti už…