Kai pradėsite kalbėti vien tik teisybę

Žmonės nustos su jumis kalbėtis. Jeigu pradėjote kalbėti teisybę, būkite pasirengęs, kad kai kurie žmonės nustos su jumis bendrauti. Tai gali būti šeimos nariai, draugai, kolegos. Pasiruoškite, kad jūsų aplinka kardinaliai pasikeis ir tai pasakytina tiek apie realius žmones, tiek apie “draugus” internete. Kai kalbi tik teisybę, sunku nieko neįžeisti. Tačiau, kaip žinia, įsižeidžia ir pyksta tik tie, kuriems tai naudinga. Jeigu pats žmogus sąžiningas pats su savimi, jį labai sudėtinga įžeisti. Jį savo poelgiais galima nebent tik nustebinti.

Žmonės gali pagalvoti, kad nutarėte pasitraukti iš gyvenimo. Įsivaizduokite, kas bus, jeigu pradėsite rašyti savo Feisbuke vien tiktai teisybę? Greičiausiai, jeigu diena nenusisekė, kiekvienas įrašas bus panašus į priešmirtinį raštelį arba jame bus galima įžvelgti akivaizdžius maniakinės psichozės požymius.

Žmonės nutars, kad išprotėjote. Skaitydami jūsų įrašus ar bendraudami asmeniškai, jie užduos sau visiškai natūralų klausimą: “Jūs išprotėjote?” Visiškai įmanoma, kad žmonės pradės uždavinėti šį klausimą jūsų draugams ir artimiesiems, pradės domėtis jūsų psichine būsena. Kažkas netgi draugiškai parekomenduos gerą psichoanalitiką.

Žmonės pradės bijoti. Žmonės pradės kabinėti ant jūsų įvairias etiketes. Kažkas pasakys, kad jūs paprasčiausiai bandote išsiskirti iš minios ir būti ne toks, kaip visi, kažkas išvadins išsišokėliu. Kalbėti teisybę – ne visiškai natūralus elgesys šiuolaikiniam žmogui, ir niekas nemėgsta, kai kokiame nors sambūryje kažkas atsistoja ir pradeda kalbėti teisybę apie negeroves. Apskritai mažai kam patinka, kai kalbama teisybė apie nemalonius dalykus.

Žmonėms jūs atrodysite keistas. Po to, kai aplinkiniai pripras prie jūsų kalbų, kai kuriems iš jų imsite atrodyti tegu ir keistas, bet įdomus ir žmonės pamažu ims grįžti. Jiems bus įdomu, ką naujo šį kartą iškrės šitas beprotis. Ir svarbiausia, jie bus tikri, kad tai, ką pasakėte ar parašėte yra šimtaprocentinė teisybė. Jiems jūs tapsite vos ne vieninteliu žinių “be cenzūros” šaltiniu. Tapsite kažkuo panašiu į serialą, nuo kurio sunku atsiplėšti ir kuris kuo toliau, tuo įdomesnis.

Žmonės pradės pasitikėti jūsų patarimais. Po pripratimo stadijos ateis pasitikėjimo stadija. Nes žmonės tiksliai žinos, kad pasakysite jiems teisybę, o ne pripaistysite gražių istorijų vien tam, kad patiktumėte. Galbūt jie jūsų nemėgs, galbūt netgi prisibijos ir vengs, tačiau vis tiek ateis prašyti patarimo. Tapsite jiems savotiška paskutine instancija.

Jūs tapsite laisvas. Paskutinė, pati maloniausia stadija – jūs tapsite laisvas, ištrūksite iš auksinio savo ankstesniojo “aš” narvelio ir susikursite visiškai naują “aš”, kuris neturės jokių apribojimų. Jeigu anksčiau nesakydavote, kas jums iš tiesų patinka ar ką iš tiesų galvojate, nes bijojote kam nors neįtikti ar prarasti draugus, tai dabar drąsiai galite kalbėti, ką išties galvojate. Nes aplink bus žmonės, kuriems patinkate būtent dėl savo asmeninių savybių.

Ir jums neišvengiamai pasidarys lengviau, nes dabar nebereikės sekti, ką parašėte ar ką apsirengėte, ar su kuo dabar fotografuojatės. Jūs – tai jūs. Ir greta jūsų – tie žmonės, kurie jus myli, vertina ir pasitiki jumis.

Nereikia painioti sąžiningumo su atviru chamiškumu ir grubumu. Šita laisvė visiškai nereiškia, kad galite kalbėti bjaurastis kairėn ir dešinėn. Ši laisvė reiškia tai, kad galite susikurti savo naują “aš”, naują ir geresnį, ir išmokti būti atsakingu už tai, ką sakote.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…