Kai pradėsite kalbėti vien tik teisybę

Žmonės nustos su jumis kalbėtis

Jeigu pradėjote kalbėti teisybę, būkite pasirengęs, kad kai kurie žmonės nustos su jumis kalbėtis. Tai gali būti jūsų šeimos nariai, draugai, kolegos. Pasiruoškite tam, kad jūsų aplinka kardinaliai pasikeis ir tai pasakytina tiek apie realius žmones, tiek apie „draugus“ internete.

Kai kalbi tik teisybę, sunku nieko neįžeisti. Tačiau, kaip žinia, įsižeidžia ir pyksta tik tie, kuriems tai naudinga. Jeigu pats žmogus sąžiningas pats su savimi, jį labai sudėtinga įžeisti. Jį savo poelgiais galima nebent tik nustebinti.

Žmonės gali pagalvoti, kad jūs nutarėte pasitraukti iš gyvenimo

Įsivaizduokite, kas bus, jeigu pradėsite rašyti savo Feisbuke vien tiktai teisybę? Greičiausiai, jeigu diena nenusisekė, kiekvienas įrašas bus panašus į priešmirtinį raštelį arba jame bus galima įžvelgti akivaizdžius maniakinės psichozės požymius.

Žmonės nutars, kad jūs išprotėjote

Skaitydami jūsų įrašus ar bendraudami asmeniškai, jie užduos sau visiškai natūralų klausimą: „Jūs išprotėjote?“ Visiškai įmanoma, kad žmonės pradės uždavinėti šį klausimą jūsų draugams ir artimiesiems, pradės domėtis jūsų psichine būsena. Kažkas netgi draugiškai parekomenduos gerą psichoanalitiką.

Žmonės pradės bijoti

Žmonės pradės kabinėti ant jūsų įvairias etiketes. Kažkas pasakys, kad jūs paprasčiausiai bandote išsiskirti iš minios ir būti ne toks, kaip visi, kažkas išvadins išsišokėliu. Kalbėti teisybę – ne visiškai natūralus elgesys šiuolaikiniam žmogui, ir niekas nemėgsta, kai kokiame nors sambūryje kažkas atsistoja ir pradeda kalbėti teisybę apie tai, kas negerai. Apskritai mažai kam patinka, kai kalbama teisybė apie įvairius nemalonius dalykus.

Žmonėms jūs atrodysite keistas

Po to, kai aplinkiniai pripras prie jūsų kalbų, kai kuriems iš jų imsite atrodyti tegu ir keistas, bet įdomus ir žmonės pamažu ims pas jus sugrįžti. Jiems bus įdomu, ką naujo šį kartą iškrės šitas beprotis. Ir svarbiausia, jie bus tikri, kad tai, ką pasakėte ar parašėte yra šimtaprocentinė teisybė. Jiems jūs tapsite vos ne vieninteliu žinių „be cenzūros“ šaltiniu. Tapsite kažkuo panašiu į serialą, nuo kurio sunku atsiplėšti ir kuris kuo toliau, tuo darosi įdomesnis.

Žmonės pradės pasitikėti jūsų patarimais

Po pripratimo stadijos ateis pasitikėjimo stadija. Nes žmonės tiksliai žinos, kad pasakysite jiems teisybę, o ne pripaistysite gražių istorijų vien tam, kad patiktumėte. Galbūt jie jūsų nemėgs, galbūt netgi prisibijos ir vengs, tačiau vis tiek ateis prašyti patarimo. Tapsite jiems savotiška paskutine instancija.

Jūs tapsite laisvas

Paskutinė, pati maloniausia stadija – jūs tapsite laisvas, ištrūksite iš auksinio savo ankstesniojo „aš“ narvelio ir susikursite visiškai naują „aš“, kuris neturės jokių apribojimų. Jeigu anksčiau jūs nesakydavote, kas jums iš tiesų patinka ar ką jūs iį tiesų galvojate, nes bijojote kam nors neįtikti ar prarasti draugus, tai dabar drąsiai galite kalbėti tai, ką išties galvojate. Nes aplink jus bus žmonės, kuriems jūs patinkate būtent dėl savo asmeninių savybių, o ne dėl to, kad pritariate jiems tik tam, kad jiems įsiteiktumėte.

Ir jums neišvengiamai pasidarys lengviau, nes dabar nebereikės sekti, ką parašėte ar ką apsirengėte, ar su kuo dabar fotografuojatės. Jūs – tai jūs. Ir greta jūsų – tie žmonės, kurie jus myli, vertina ir pasitiki jumis.

Nereikia painioti sąžiningumo su atviru chamiškumu ir grubumu. Šita laisvė visiškai nereiškia, kad galite kalbėti bjaurastis kairėn ir dešinėn. Ši laisvė reiškia tai, kad galite susikurti savo naują „aš“, naują ir geresnį, ir išmokti būti atsakingu už tai, ką sakote.

ŠaltinisPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI