Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-111

Kaip berniukai verčiami mergaitėmis

Amerika tikslingai paverčiama degraduojančia valstybe, kurioje vykdomas vietinių gyventojų genocidas.

Tai, kad Amerika jau seniai degraduoja, pavirsdama lepia subobėjusia valstybe, jau niekam ne paslaptis. Tokiose liberaliose valstijose kaip Kalifornija, Vašingtonas ar Niujorkas jau nebesurasi tikrų vyrų, mokančių laikyti rankoje plaktuką. Tačiau tai, ko mokomi amerikiečių berniukai šioje vaikų stovykloje nebetelpa į jokius rėmus.

Tiems, kurie dar nesuprato, kodėl Prancūzijoje taip aktyviai protestuojama prieš teisę įsivaikinti homoseksualams – šis straipsnis.

Pastaruosius tris metus fotografė ir dviejų vaikų mama, 47 metų amžiaus Lindsė Moris dokumentuoja tai, kas vyksta keturių savaičių trukmės stovykloje „berniukams, dar nepasirinkusiems savo lyties“. Stovyklos pavadinimas ir renginių vykdymo vietos laikomos griežtoje paslaptyje, kad galima būtų apginti savo vaikus žalojančius tėvus nuo išpuolių. Savo nuotraukų serijoje Lindsė nurodo pavadinimą:Tu esi – tu (greičiausiai tai stovykla Aranu’tiq, skirta „transgenderiniams berniukams“.

Programos tikslas, kaip nurodo Moris, yra „pagelbėti tėvams, kurių 3 metų amžiaus ir vyresni berniukai patiria malonumą nešiodami batelius su kulniukais ir rožines sukneles, o ne atgrasius berniukams skirtus tamsios spalvos drabužius“. Taip pat tėvams ir vaikams garantuojamas „atmosferos, skirtos save išreikšti, saugumas“.

Fotografės tikslas, kaip ji pati teigia: „užfiksuoti tai, kaip vaikai švyti per talentų ir madų šou, kuriems kruopščiai ruošiasi ištisus metus“. Fotografė planuoja sukurti albumą ir didelę kilnojamą ekspoziciją, kuri iš pradžių apvažiuos Ameriką, o paskui ir visą pasaulį, kad „būtų parodyta kita visuomenės pusė, atiduodanti pirmenybę homoseksualiam gyvenimo būdui“. Ir kad užsidirbtų iš to pinigų, kas be ko.

Siuzanos D. Džeims (SusanDonaldson James) straipsnyjeRožiniai berniukai gavo sau stovyklą pasakojama istorija vaikų, kurie lankosi toje stovykloje jau kelis metus. Dar daugiau, į stovyklą atvažiuojama ištisomis šeimomis. Pavyzdžiui 10 metų amžiaus berniuko tėvai homoseksualistai jau tris metus lanko stovyklą ir atsiveža su savimi dar ir du jaunesnius 3 ir 4 metų amžiaus vaikus, „kurių nėra su kuo palikti namuose“. Rezultatai pranoksta bet kokius lūkesčius. Ten pat pasakojama istorija apie 16 metų berniuką/mergaitę, kuri(s) „savo noru“, įpirštu jam (jai) suaugusiųjų, ėmėsi hormoninės terapijos, kad pakeistų lytį pas puikius gydytojus iš Nacionalinio vaikų medicinos centro Vašingtone ir „Lyties pakeitimo tarnybos“ prie Bostono vaikų klinikos ((Gender Management Service at Children’s Hospital in Boston). Pastarųjų dėka 80%-ams tokių berniukų amputuojami lytiniai organai.

Rezultatas toks, kad šiandien, kaip byloja Williams Institute – tyrimo centro prie juridinio Kalifornijos universiteto fakulteto – UCLA Law School – duomenys, maždaug 700 000 amerikiečių paversti transseksualais ir sodomitais, ir šitas skaičius toliau auga, tame tarpe ir dėka tokių „stovyklų“.

Paprastų amerikiečių degeneracija rūpestingai skatinama vyriausybiniu lygiu – įkurtas specialus Nacionalinis Transgenderinės Lygybės centras (National Center for Transgender Equality).

Stovykla Amerikoje skirta 6-16 metų vaikams. Tėvai privaloma tvarka pasirašo sutartį dėl neviešinimo. Be to, stovykla nuolat keičia savo vietą. Pasakas vaikams prieš miegą pasakoja ne profesionalai pedagogai, bet savanoriai.

Laivų vietų jau nebėra nei Rytų, nei Vakarų pakrantėse. Užsakomos vietos 2014-iems metams: „nuostabi stovykla jūsų mažyliui„.

Šiose nuotraukose – berniukai. Nesistebėkite ilgais plaukais – daugelis puikių tėvelių, kurie patys turi seksualinių iškrypimų arba tos pačios lyties poros, įsivaikinusios vaikus, leidžia savo berniukams, nuo trejų metų amžiaus ir vyresniems, ne tik kasdien naudotis kosmetika ir rengtis kaip rengiasi prostitutės, bet ir augintis ilgus plaukus.

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-1

Amerikiečiai tėvai, rengiantis tokius kasmetinius susitikimus savo vaikams, savo ruožtu, ir patys juose aktyviai dalyvauja.

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-2

Fotografė Lindsė Moris užfiksavo kelias scenas iš vaikų stovyklos gyvenimo, kur porą dienų per metus tėvai aprengia savo berniukus moteriškomis suknelėmis, papuošia seserų papuošalais, moko teisingai naudotis lūpdažiais, taip sakant – socializuoja mažylius būsimam gyvenimui.

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-3

„Neretai mes girdime vien liūdnas istorijas apie vaikus iš LGBT šeimų. – pasakoja Lindsė. – atseit vaikai iš homoseksualų aplinkos labiau nei kiti linkę į depresijas ir savižudybes. Tačiau taip nėra, kodėl mums neatkreipus dėmesio į ryškias, gerąsias šio judėjimo puses? Vaikams tai anaiptol ne tragedija“.

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-4

Fotografė tikisi pasirašyti kontraktą pardavinėti knygas apie naują augančią netradicinių amerikiečių šeimų kartą ir užsidirbti pinigų vaikams, neturintiems galimybės aplankyti šios stovyklos.

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-5

„Mano svajonė – tapti šitų vaikučių lytinės transformacijos liudininke. – tęsia fotografė. – Aš noriu matyti kiekvieną iš jų laimingu mūsų šalies homoseksualistų visuomenės nariu“.

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-6

Stovykloje vaikams suteikta visiška saviraiškos laisvė: pradedant pasinaudojimu mamos kosmetika, baigiant eksperimentais su persirengimais moteriškais drabužiais ir jų demonstravimo ant podiumo.

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-7

Pats populiariausias laiko leidimo būdas tarp vaikų-transvestitų yra, iš visko sprendžiant, kaip tik minėtas „madų demonstravimas“, kur berniukai rungtyniauja, kuris geriau moka padaryti įspūdį kitiems berniukams.

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-8

Nežiūrint į tai, kad dar nežinia kuo užaugs šie vaikai, jau dabar homoseksualūs tėvai rengia juos netradiciniam gyvenimo stiliui.

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-9

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-10

Kaip-berniukai-verčiami-mergaitėmis-11

Grožėkitės! Naujoji Amerikos karta!

Pagal