Kaip išauginti iš dukters blogą žmoną ir motiną

Liaudis kalba: “Jeigu visos merginos nuostabios, tai iš kur atsiranda blogos žmonos?” Ir iš tiesų – iš kur jos imasi? Pamėginkime išsiaiškinti.

Visais laikais mergaites orientavo į būsimą šeimyninį gyvenimą ir tikslingai auklėjo jose savybes, būtinas kiekvienai žmonai ir motinai. Ir nors požiūriai į tas savybes buvo skirtingi, priklausomai nuo epochos, visuomenės sluoksnio, visgi tėvai laikėsi maždaug tos pačios krypties – išauginti puikią šeimininkę, ištikimą vyro padėjėją ir motiną, sugebančią perduoti vaikams nuosavas žinias ir įgūdžius.

Kenksmingi patarimai

Jeigu norite komplikuoti dukrai gyvenimą ir padaryti jos būsimą santuoką labai rizikingu reikalu, sekite žemiau pateikiamais patarimais. Jums būtinai gausis!

1. Įtikinkite dukrą, kad ji – princesė

Pasodinkite ją į jūsų susižavėjimo sostą. Girkite ją ne už konkrečius poelgius, o tiesiog šiaip – už įgimtas savybes, pavyzdžiui, ir darykite tai kaip galima dažniau. Nuolat lyginkite dukrą su kitais vaikais ir visada – ne pastarųjų naudai, šitaip jūs įtvirtinsite joje pasitikėjimą savimi. Išmokykite savo princesę žiūrėti iš aukšto į tuos, kurie nepritaria jūsų susižavėjimui.

2. Apsupkite dukrą maksimaliu komfortu

Tegu jūsų mergaitei niekada nieko netrūksta, tegu ji turi tik viską geriausią. Net jeigu šeima patiria finansinių sunkumų, jokiu būdu, gink Dieve tai neturi atsiliepti vaikui. Stenkitės kiek įmanoma rečiau atsisakyti pildyti dukros prašymus ir reikalavimus, kad netyčia nesuformuotumėte jai nepilnavertiškumo jausmo.

3. Saugokite mergaitę nuo pergyvenimų

Nieko jai nepasakokite apie savo problemas, apie savo savijautą, nesiskųskite nuovargiu, nereikalaukite, kad ji jus užjaustų ir suprastų. Nekalbėkite su ja apie negatyvias gyvenimo puses, neskaitykite liūdnų knygų ir nežiūrėkite filmų su liūdna pabaiga. Vaikystė juk trumpa, tegu jūsų princesei ji žėri visomis vaivorykštės spalvomis.

4. Išmokykite ją frazės “niekas niekam nieko neprivalo”

Šis principas labai padės jūsų dukteriai tolimesniame gyvenime, taps daugumos problemų, su kuriomis ji vis tiek kada nors susidurs, sprendimų raktu. Atminkite, kad pareigos jausmas trukdo žygiuoti per gyvenimą aukštai pakelta galva ir stenkitės išaiškinti tai dukrai kaip galima anksčiau.

5. Apsaugokite dukrą nuo buitinių darbų

Vaikai dabar tiek apkrauti mokslais, kad jiems visiškai nebelieka laiko vaikiškoms pramogoms, tokioms kaip žaidimai su planšete ar bendravimas Feisbuke. Bet juk jų amžiuje visa tai būtina tobulėjimui! Negrobkite iš dukters paskutinių laisvalaikio trupinių, neverskite atlikti nuobodžių, rutiniškų buitinių darbų. Tegu jūsų mergaitė džiaugiasi gyvenimu ir žino, kad pas ją yra mama, kuri visus buities sunkumus pasiims sau su dideliu džiaugsmu, tiesiog iš meilės.

6. Kuo daugiau dėmesio skirkite jos išvaizdai

Nuo mažų dienų įkalkite mintį, kad išvaizda jai turi būti pačiu svarbiausiu dalyku. Pirkite jai glamūriškus žurnalus, tegu mokosi iš žvaigždžių meno gerai atrodyti, pozuoti nuotraukoms, derinti drabužius. Tegu bet kokioje situacijoje ji atrodo kaip maža žvaigždė, ir tada ji būtinai užaugs efektinga, patrauklia mergina, o ne kokia nors pilka pelyte. Net jeigu jūsų mergaitės išvaizda nėra ideali, įteikite jai, kad ji pati pačiausia. Juk mes esame tokios, kokiomis jaučiamės.

7. Paaiškinkite jai, kad vyrai ne idealūs

Ateis laikas, kai jums teks papasakoti dukrai apie santykius su vyrais. Jūs turėsite nuimti jos rožinius akinukus ir paaiškinti, kad praktiškai visi berniukai aplinkui – būsimi nevykėliai. Tegu ji būna tikra, kad jos vertas yra tik pats geriausias vyras – tasai, kuris mylės ją taip, kaip myli mama ir tėtis. Tai reiškia, kad savo meile jis pridengs jos charakterio trūkumus, švelniai reaguos į kaprizus ir pildys visus prašymus. Suprantama, tai turės būti pakankamai turtingas žmogus, tvirtai stovintis ant kojų, juk princesėms priklauso tapti karalienėmis.

O jeigu dukra visgi nesutiks išties savęs verto vyro, irgi ne bėda – už jūsų ji jausis kaip už mūro.

ŠaltinisNaujienos iš interneto