Kaip per mėnesį pakeisti gyvenimą

Kiekvienam iš mūsų pasitaiko skrydžių ir kritimų, keičiasi juodi ir balti gyvenimo periodai. Teisingų sprendimų nesurasite jokioje literatūroje. Tik jūsų viduje slypi ta jėga, pajėgi padovanoti nuostabų ir prasmingą gyvenimą.

Pirmoji savaitė. Dienoraštis ir tikslai

Per pirmą naujo gyvenimo savaitę reikėtų atsikelti pusvalandžiu anksčiau, kad suspėtumėte aprašyti vykstančius pasikeitimus. Dienoraštyje reikia registruoti viską, kas šauna į galvą, net jeigu tai atrodo kvaila ir nesvarbu.

Dienoraštis padės aiškiai suformuluoti naujus tikslus ir konkrečius uždavinius – ką konkrečiai planuojame keisti ir koreguoti. Taip pat reikia pagalvoti apie naują veiklą, kuria iki šiol domėjotės vien teoriškai.

Svarbiausia šio gyvenimo gerinimo metodo sąlyga – tabu visiems išmaniesiems ir kompiuteriams, kurie gali pasipainioti po ranka, vos pabudus iš miego ir suryti tą pusvalandį, tokį reikalingą gyvenimui keisti.

Antroji savaitė. Erdvės ir proto valymas, teisinga mityba

Pirmiausiai reikia griežtai organizuoti vidinę erdvę: išvalyti spintą nuo senų daiktų, atsikratyti nereikalingų suvenyrų, sulaužytos ir sugedusios technikos ir t.t. Išlaisvinta nuo šlamšto erdvė padės atsikratyti nerimo ir baimės.

Antrasis žingsnis – atsikratyti kenksmingų maisto produktų, neigiamai veikiančių organizmą. Iš pradžių tikriausiai bus labai sunku, tačiau kai smegenys persitvarkys, priklausomybė nuo nenaudingo maisto pasitrauks. Gera idėja – laipsniškas sveikų patiekalų įtraukimas į racioną.

Baigiantis antrai savaitei, vakarą paskirkite pasivaikščiojimui gryname ore ar knygų skaitymui. Nerekomenduojama žiūrėti televizoriaus, nes būtent jis yra svarbiausias negatyvo ir streso šaltinis.

Trečioji savaitė. Maksimaliai apribokite bendravimą su skausmą teikiančiais žmonėmis

Kiekvienas mūsų turi pažįstamų, kurie pastoviai skleidžia negatyvą, pavydi ir nepastebi nieko aplinkui, išskyrus savo paties problemas. Draugystė negali būti vienašališka, dėl to tokius santykius reikėtų nutraukti.

Pakeiskite nesveikus įpročius sveikais, tokiais kaip plaukimas, bėgimas, pasivaikščiojimas gamtoje. Kavos aistruoliams geriau atsisveikinti su šiuo aromatingu gėrimu, pakeitus jį žalia arbata ar šviežiai išspaustomis sultimis.

Ketvirtoji savaitė. Gyvenimo pagal naujas taisykles pradžia

Įveikę pačias sunkiausias tris savaites, pradėkite kurti planus, keltis tikslus ir taupyti pinigus. Aplankykite kokią nors malonią vietą, kurioje jau seniai norėjosi pabuvoti, jus tai dar labiau motyvuos.

Neverta eikvoti brangaus laiko nesveikiems santykiams, kurie vos vos rusena iš gailesčio ar baimės. Reikia rizikuoti, kovoti su savo baimėmis. Išmokite groti kokiu nors muzikos instrumentu, pasikeiskite šukuoseną ir visa kita, kas padės ištrūkti iš komforto zonos.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…