Kaip sugriauti šeimą. Patarimai isterikėms

10 efektyvių patarimų, kurie padės sugriauti šeimą ar bent jau paversti šeimyninį gyvenimą pragaru.

Klasikas L. Tolstojus tvirtino, kad laimingas yra tas, kuris laimingas namuose. Jis įžūliai melavo ir savo paties romanus rašė apie nelaimingas šeimas. Kyla klausimas: kokiu tikslu?

Atsakymas paprastas: laiminga šeima yra nuobodi ir neįdomi. Ten visiškai nebelieka vietos nervams, emocijoms, kančioms, veiksmui. Visam tam, kas taip papuošia mūsų gyvenimą.

Atkreipkite dėmesį, nėra nė vieno filmo, nė vienos knygos, kur būtų vaizduojama laiminga šeima. Tiems, kurie vertina tikrą ekstrymą ir nenori taikytis su šeimyninio gyvenimo pilkumu, skiriami šie patarimai.

Bet kuri moteris gali eiti dviem keliais: papuošti šeimyninį gyvenimą, paverčiant jį nepakenčiamu sau ir partneriui. Pirmas kelias – isterikos kelias. Antras – kantrumo kelias.

Šis straipsnis skirtas pirmam keliui. Taigi.

1. Atminkite, kad vyras jums skolingas ir jums privalo. Privalo mylėti, rūpintis, puoselėti, kalbėti komplimentus, dovanoti gėles ir t.t. Jeigu kažko trūksta, drąsiai kelkite isteriją.

2. Jeigu sutuoktinis dėl kažko nepatenkintas, neklausykite jo. Jis paprasčiausiai kabinėjasi. Įsižeiskite ir nesikalbėkite su juo. Arba priminkite jam jo paties trūkumus.

3. Jeigu nesiseka užginčyti vyro konflikte, drąsiai imkitės kraštutinių variantų. Išeikit pas mamą. Išvykit jį iš namų. Tegu supranta, kas namuose šeimininkas.

4. Keršykite vyrui kiekviena proga, bauskite pinigais, daugiau švaistykite, ir švaistykite neprotingai.

5. Nuolat lyginkite jį su kitais vyrais. Tegu supranta, kad jam dar augti ir augti.

6. Bauskite seksu. Naudokitės išbandytais metodais: skauda galvą, kritiškos dienos ir t.t. Tai greičiau paskatins jį ieškoti kitų santykių.

7. Prisiminkite, kad jūs esate šeimos centras. Viskas turi būti taip, kaip norite jūs ir kaip jums atrodo teisinga. Dėl nieko nesitarkite su partneriu, tvirtai laikykitės savo pozicijų. Arba sulaužysite jį, arba santykius. Bet kokiu atveju tikslas bus pasiektas.

8. Kelkite viešas isterikas. Vyrai jų pakęsti negali. Galima sustiprinti poveikį nuolat jį kritikuojant prie svetimų žmonių.

www

Parašykite komentarą

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti