Kaip sugyventi su neidealiu vyru?

Originalas

Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk jūs sutikote savo svajonių vyrą! Bet pamažu pradeda aiškėti, kad jūsų idealas visai nėra idealus.

Jis čepsi prie stalo. Jo nagai nėra kruopščiai nukarpyti, o rytais iš burnos sklinda nemalonus kvapas. Be to, jis yra šykštokas ir mėgsta komanduoti. Kasdien jūs pastebite vis naujų trūkumų ir jau pradedate svarstyti apie išsiskyrimą. Suimkite save į rankas! Iš tikrųjų viskas pasikeitė tik jūsų galvoje, o ne vyre.

Iš kur kyla jūsų susierzinimas?

Nuo ankstyvos vaikystės į mūsų ilgalaikės atminties užkaborius sukrenta įvairiausia informacija apie vyrų ir moterų santykius. Jūs stebite tėvų šeimyninį gyvenimą, žiūrite filmus, serialus. Tačiau anaiptol ne visi tie žmonės elgėsi protingai.

Pavyzdžiui, moterys mėgsta kalbėti, kad vyrai – kaip vaikai, o vyrai tvirtina, kad verkšlenimas – ne vyrų dalykas. Jūs galite pasijuokti iš savo giminės ir TV serialų herojų, nelaikyti jų žodžių rimtais, bet pasąmonės gilumoje kiekvienas toks žodis lieka išgraviruotas visam gyvenimui.

Dažnai būtent tie pavyzdžiai tampa svarbiausiais savo gyvenimo vertinimo kriterijais. Ir jeigu jūsų išrinktasis daro kažką, kas neįsimontuoja į jūsų pasaulio paveikslą, jus iškart apima panika. Jūs įžvelgiate blogį tuose dalykuose, kurie jums atrodo nesuprantami. Tokia visų mūsų išankstinių nuostatų prigimtis.

Dauguma santuokų yra meilės, pripratimo su barniais ir jausmų šykštumu mišinys. Stebėdami nuolatinius susirėmimus tarp tėvų, mes įsitikiname, kad santuoka – tai kalėjimas, nepaliaujama kova ir pažeminimai. Todėl tikime, kad po vestuvių įprasti gyvenimo džiaugsmai turi atsitraukti į šalį. Bet kur užfiksuotas šis dėsnis? Kas jį sugalvojo? Ar ne mes patys?

Štai pagrindinės priežastys, kodėl mes negalime rasti laimės santuokoje.

1. „Prieinami vyrai man neįdomūs“

Tokio elgesio priežastis – žema savivertė. Jūs negalite įsimylėti to, kuris rodo jums susidomėjimo ženklus. Juk jūs – menkavertė asmenybė. Ar gali vertingas žmogus jus tokią įsimylėti? Jums reikalingas tikras princas, kurio niekada nesurasite. Pradėkite žiūrėti į normalius vyrus su pagarba. Įsikalkite sau į galvą, kad tas žmogus, kuris jums simpatizuoja, turi neblogą skonį.

2. „Aš duodu daugiau, nei gaunu“

Jeigu kilimas patiestas prie durų, nereikia stebėtis, kad kažkas jį mindo. Kiekvienam kankiniui atsiranda jo vertas kankintojas. Išmokite sakyti „Ne“, kai nenorite paskui gailėtis dėl savo „gerumo“. Išjunkite vidinį skaitytuvą ir nelaukite dėkingumo už tai, ką darote. Juk žmonės daro gera ne dėl savęs, o dėl kitų.

3. „Aš esu per daug valdinga“

Daugybė moterų stengiasi perdairyti savo vyrą, pataisyti jį. Jūs sprendžiate visus klausimus už jį, juk jis toks bejėgis ir tokio silpno charakterio. Jūs neleidžiate jam nė žodžio įterpti.

Kad pakeistumėte tokią padėtį, išmokite išklausyti jo nuomonę. Įsivaizduokite save vyro vietoje, klauskite jo patarimo. Greitai nustebsite supratusios, kad dauguma jo minčių tikrai nėra kvailos.Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…