Kaip suprasti, kad tai jis

„Kaip man nusibodo tie vyrai, jiems neįtiksi! – sako klientė – Ir kaip pradedi vertinti, kai gyvenime pasirodo tasai, kuriam tu reikalinga!“

Ir juk tiesa. Būna, kai laisva moteris susitikinėja su laisvu vyriškiu, anaiptol ne visada suaugusiu ir brandžiu psichologine prasme, ir ten tokia makalynė prasideda…

Papilnės moteris, tarkime, keliais kilogramais, jis būtinai pastebės, papeiks. O kaipgi! Pas jį – standartai ir kriterijai.

Apie rimtus santykius, santuoką ir šeimą kalbėti nedrįsk, nes zuikutis išsigąs ir paspruks. Baikštūs jie visi, tie laisvi vyrai.

Apie planus artimiausiam savaitgaliui net neklausk, nes tai riboja jo laisvę. Ir apie tai, kaip jis dieną praleido – irgi labai atsargiai, tegu mielasis pats užsimano išsipasakoti. Nemėgsta jie, laisvi vyrai, kai jų laisvę riboja.

Kai dėl skambučių ir SMS – per daug nesitikėk. Vyrą jaukinti reikia palaipsniui. Skambutis kartą per savaitę, paskui – kas kelias dienas, paskui, o laime! – kartą per dieną, o paskui prapuolė porai savaičių be jokių paaiškinimų… O ką? Turi teisę, jis laisvas. Išsekina visa tai moterį, nuvargina iki kraštutinumo. Kažkuriuo momentu išvis pradingsta noras kažką pradėti ir toliau žudyti tikėjimą meile. Ir tai teisinga, nes visi tie idiotiški santykiai, užsitęsę kelis metus, niekuo taip ir nesibaigia.

Kai vyras visomis prasmėmis nori moters, jis labai greitai tai supranta ir pradeda elgtis su ta moterimi visiškai kitaip. Jai jau nei sekundei nebeteks suabejoti jo dėmesiu, jo ištikimybe ir jo ketinimais.

Ji labai greitai išgirs žodžius „tu mano moteris“, „aš noriu būti su tavimi“, „aš noriu gyventi su tavimi“, „aš viską dėl tavęs padarysiu“ ir pajus savo kailiu visą vyriškos meilės grožį ir galią.

Pora per labai trumpą laiką įveiks netikrumo stadiją, kuri vadinama „laisvais santykiais“. Santykiai taps visiškai konkretūs ir skaidrūs.

Vyras, kuris myli – kalba, daro, rodo tai, kaip jam išeina. Ir šitas vyriškis tampa vyru, sutuoktiniu. Su kuo jus ir sveikinu.

Šaltinis