Kaip suprasti, kad tai jis

„Kaip man nusibodo tie vyrai, jiems neįtiksi! – sako klientė – Ir kaip pradedi vertinti, kai gyvenime pasirodo tasai, kuriam tu reikalinga!“

Ir juk tiesa. Būna, kai laisva moteris susitikinėja su laisvu vyriškiu, anaiptol ne visada suaugusiu ir brandžiu psichologine prasme, ir ten tokia makalynė prasideda…

Papilnės moteris, tarkime, keliais kilogramais, jis būtinai pastebės, papeiks. O kaipgi! Pas jį – standartai ir kriterijai.

Apie rimtus santykius, santuoką ir šeimą kalbėti nedrįsk, nes zuikutis išsigąs ir paspruks. Baikštūs jie visi, tie laisvi vyrai.

Apie planus artimiausiam savaitgaliui net neklausk, nes tai riboja jo laisvę. Ir apie tai, kaip jis dieną praleido – irgi labai atsargiai, tegu mielasis pats užsimano išsipasakoti. Nemėgsta jie, laisvi vyrai, kai jų laisvę riboja.

Kai dėl skambučių ir SMS – per daug nesitikėk. Vyrą jaukinti reikia palaipsniui. Skambutis kartą per savaitę, paskui – kas kelias dienas, paskui, o laime! – kartą per dieną, o paskui prapuolė porai savaičių be jokių paaiškinimų… O ką? Turi teisę, jis laisvas. Išsekina visa tai moterį, nuvargina iki kraštutinumo. Kažkuriuo momentu išvis pradingsta noras kažką pradėti ir toliau žudyti tikėjimą meile. Ir tai teisinga, nes visi tie idiotiški santykiai, užsitęsę kelis metus, niekuo taip ir nesibaigia.

Kai vyras visomis prasmėmis nori moters, jis labai greitai tai supranta ir pradeda elgtis su ta moterimi visiškai kitaip. Jai jau nei sekundei nebeteks suabejoti jo dėmesiu, jo ištikimybe ir jo ketinimais.

Ji labai greitai išgirs žodžius „tu mano moteris“, „aš noriu būti su tavimi“, „aš noriu gyventi su tavimi“, „aš viską dėl tavęs padarysiu“ ir pajus savo kailiu visą vyriškos meilės grožį ir galią.

Pora per labai trumpą laiką įveiks netikrumo stadiją, kuri vadinama „laisvais santykiais“. Santykiai taps visiškai konkretūs ir skaidrūs.

Vyras, kuris myli – kalba, daro, rodo tai, kaip jam išeina. Ir šitas vyriškis tampa vyru, sutuoktiniu. Su kuo jus ir sveikinu.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti